Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też coś dźwięk nie działa tak jak powinien :( Co jakiś czas przycinki łapie, a jak działa to jakość woła o pomste do nieba :mur:

 

@kucyk

Postaram się podjechać moim F430 ; >

 

Mógłbyś zapodać to miejsce z mapką bardziej pomniejszoną ? Bo nie umiem tego miejsca znaleźć :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JROX

Dlatego się ściąga Flashgetem itp...

 

Te multi jest jakies poryte :mur:

Byłem z kucykiem na tej wyspie specjalnej ;] Na mapie go widziałem, a w grze nie :mur: Potem patrze na mapę, jedzie do nas Sulaco, teoretycznie przyjechał ale go też nie było widać :mur: Kucyk mnie nie też nie widział rzecz jasna... :damage_wall:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem chwilke z dzwiekiem. Czemu te ...modelki boja sie jazdy poboczem? Jak odblokowac bike'a? Quattro rzuca jak RWD a RWD ciezko wprowadzic w poslizg... Hmm... Ale procz tego bardzo mi sie podoba :wink: Szkoda tylko ze jeszcze plci nie moge zmienic modyfikujac postac ^_^ Bo narazie jest invert Micheal J. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da się spotkać, nie widać aut...

 

virtuomaniak - może kogoś znajdziesz kto gra na kierownicy, dziwne, nie powinno być problemów, tym bardziej że wersja na PC ma taki dopasiony i prawdziwy FF :mrgreen:

po kilkudziesięciu minutach grania stwierdzam, że na analogu gra się gorzej - przynajmniej w wersje na PC, ruchy są jakieś osowiałe, a deadzone za duży i nawet nie można go wyregulować :-|

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka musi być w formacie WAV? czy odtwarza mp3?

ja wrzucałem w mp3

 

w swoim profilu utwórz katalog "Radio" i w nim kolejny katalog do którego możesz wrzucić maks 32 mp3

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

nie da się spotkać, nie widać aut...

 

virtuomaniak - może kogoś znajdziesz kto gra na kierownicy, dziwne, nie powinno być problemów, tym bardziej że wersja na PC ma taki dopasiony i prawdziwy FF :mrgreen:

po kilkudziesięciu minutach grania stwierdzam, że na analogu gra się gorzej - przynajmniej w wersje na PC, ruchy są jakieś osowiałe, a deadzone za duży i nawet nie można go wyregulować :-|

FF jest i przy 200kmh na zakręcie próbuje mnie zabić kierownica ;] :D :lol:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Mam już odblokowane wszystkie salony samochodowe i motocyklowe... Jeśli chodzi o jazdę motorami to imo jest to największy minus tej gry. O ile jeszcze w trybie kamery FPP jeździ się zajeb*ście (na prawdę świetna perspektywa) to z innych poprostu się nie da. Wogóle jest to wielka pomyłka.

Gra zaskoczyła mnie jeszcze jednym małym magicznym narzędziem - APARATEM. Jakie extra fotki można robić to aż mnie wmurowało. Jeśli chodzi o samą wyspę to ja już wiem gdzie będę "urzędował" - północno-wschodnie wybrzeże ;]]]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem chwilke i jest niezle. 1280 med bez aa i ok 40fps.

 

FF jest slaby, praktycznie nie ma efektow na moim momo force.

 

zachowanie samochodow jest dosc poprawne, wiem ze tu mam rwd, tu mam awd, fwd jeszcze nie jezdzilem. oczywiscie jezdze bez zadnych wspomagaczy.

 

 

 

nie moge sie tylko zalogowac do gry online :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

:lol: Jakie cwaniaczki są w tej grze. Jakiś koleś z maranello się ze mną ścigał ja miałem najtańszą Alfe i cwanaiczek wziął prostą i wiadomo przegrałem potem się odgryzłem wziąłem trasę z kilkoma zakrętami... pierwszego zakrętu koleś już nie wyrobił później na prostej przegonił mnie i na zakręcie znów dostał.

 

@Niemiec grasz? Muszę w końcu zagrać z kimś kto wie co to zakręt ;]

 

FF ustaw sobie na maxa ogólnie brakuje mi wibracji np po poboczu itp ale odbijanie kierownicy i czucie przyczepności całkiem niezłe.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem chwilke i jest niezle. 1280 med bez aa i ok 40fps.

 

FF jest slaby, praktycznie nie ma efektow na moim momo force.

 

zachowanie samochodow jest dosc poprawne, wiem ze tu mam rwd, tu mam awd, fwd jeszcze nie jezdzilem. oczywiscie jezdze bez zadnych wspomagaczy.

nie moge sie tylko zalogowac do gry online :/

Zrób konto na fileplanet i potem wpisujesz w grze dane z tego konta [tj mail i haslo] i śmiga :)

 

Weź włącz większe detale, bo ta karta się nudzi [;

 

U mnie przy 1280x1024 + AAx4 + high mam 20 fps :lol:

W tym samym miejscu w 1024x768 + AAx4 + high jest 26fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy jest w grze wyszukiwarka graczy po nazwie?

Raczej nie ma... A by się przydała :/

 

Tak swoją drogą to te modelki, które trzeba wozić są niedopracowane i gupie :lol:

 

Wjedziesz na krawężnik, a dokładniej lekko na trawę i tracisz pkt.

Będziesz kręcić bączki na środku ulicy to się nic nie stanie...

 

Tak realnie to by było chyba odwrotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dopiero 23% przy 512kbit - no nic trzeba się poświęcić.

 

Pierwszy raz zostawiam komputer włączony na całą noc

i to w pokoju w którym mam spać - o zgrozo.

 

Szkoda tylko że rano grafikę podkręciłem i moje pamiątki chodzą na 1100MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 500mb sciagnietego poprostu to wylaczylem... jak widze do cholery 50kB zamaist minimalnie 360kB to az mnie krew zalewa -.- najgorsze jest ze nie ma innego linka niz FP :[ -.- poczekam do nocy moze cos ruszy lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...