Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Przemol^N nie zauważysz jak nie chcesz :razz:

 

Wie ktoś o co chodzi z tym naliczaniem punktów? Bo nie chce mi się ścigać skoro mam wygrywać i dostawać za to minus punkty :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem, pewnie rozwiązanie jest jakieś banalne :)

Jak skończę wyścig / na mapie wybiore jakiś punkt i nacisne go there / itp to samochód stoi w miejscu i ni hu hu nie idzie go ruszyc :D wszystko jak leci wciskam, gaz sprzęgło biegi restarty i cały czas mam luz wrzucony i nawet silnik nie chodzi. Wie ktoś jak w takim wypadku ruszyc z miejsca? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yanek

Pewnie w opcjach zmieniłeś klawisz odpowiadający za start silnika :] Cotrols > Dashboard > start - i tam sobie coś ustawiasz ;]

 

A ja znalazłem buga ]:->

Jade sobie Audi A6 jakieś 260Km/h, a wskazówka licznika jest na 0 :lol: To tylko w widoku z kokpitu ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassalo mi sie. Gra na c2d i 7900GS dziala dobrze w miare w 1280x1024 lecz po wylaczeniu HDR. Z HDR nie da sie praktycznie grac nawet bez AA.

BTW to pisaliscie o teksturach lepszej jakosci w wersji na pc cos. W tej wersji beta rozumiem ze ich nie ma jeszcze? Ogolnie gra jakas brzydka jest podobnie jak na x360.

zgadzam się i...

 

Przemol^N nie zauważysz jak nie chcesz :razz:

... nie rozumiem ciebie, Przemol posiada obie platformy - PC i X360 to chyba jest w stanie to porównać w przeciwieństwie do ciebie, a może jest tak że to ty nie możesz uwierzyć w to, że wersja na PC nie ma podbitych tekstur i wspaniałego FF który urywa ręce...

 

Gregor1230 - multi jest zwalone w tej wersji, ja osobiście raz widziałem kogoś żywego, tak to to same boty udające ludzi

jak już kogoś uda ci się spotkać to musisz podjechać i zamrugać światłami (defaultowo enter) wtedy jeżeli przeciwnik przyjmie zaproszenie to wybierasz trasę i jazda

 

Lanc - nie patrz na cyfrowy licznik, pewnie się myli, a ty jechałeś 280 i zamknąłeś licznik ;) wiesz, że w tej grze nie czuć tak bardzo prędkości :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i muszę stwierdzić że czegoś mi brakuje w tej grze, mało wciąga, a nie mogłem jej się doczekać.

Śmiga dość słabo 1280x1024 wszystko na full poniżej 58 klatek nie spada, ale moim zdaniem jest mocno niedopracowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i muszę stwierdzić że czegoś mi brakuje w tej grze, mało wciąga, a nie mogłem jej się doczekać.

ja się z tobą zgadzam, według mnie ta gra ma fabułę w sam raz dla wirtualnych materialistów których bawi to, że mają wszystkie auta w garażu :D

mówcie co chcecie, ale nawet taki Most Wanted zjada fabułą TDU, przynajmniej masz frajdę z tego, że dostałeś wózek od bossa którego ograłeś, tutaj tego nie ma, ciągle albo podwieźć panienkę, albo wyścig, albo dowieźć auto, ehh :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka minut i ... Sweet - na max detalach w 1280x1204 4xaa i HDR chodzi bosko, tylko chyba ramcu mu brak, bo czasami ma małe zrywy, ale nie wpływają one zbytnio na jakość rozgrywki :D

 

Może to komuś pomoże ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zauważyliście że dostaliście maila przy dostawaniu cd-keya?

tam jest link gdzie wysyłać info o bugach :] więc ślijcie ludzie ślijcie :]

 

jakby kto nie wiedział to linka dam:

 

During the beta, you can submit bugs and feedback here - http://www.fileplanet.com/promotions/testd.../bugsubmit.aspx

 

do roboty "beta testerzy" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

ja się z tobą zgadzam, według mnie ta gra ma fabułę w sam raz dla wirtualnych materialistów których bawi to, że mają wszystkie auta w garażu :D

mówcie co chcecie, ale nawet taki Most Wanted zjada fabułą TDU, przynajmniej masz frajdę z tego, że dostałeś wózek od bossa którego ograłeś, tutaj tego nie ma, ciągle albo podwieźć panienkę, albo wyścig, albo dowieźć auto, ehh :-|

Ta Most Wanted ma fabułę ale przypomina mi to kicz jak w filmach Fast n Furious która jak dla mnie jest na minus nie na plus. Ale jakiś wątek mógłby być który stawiał by nam jakiś cel dla którego musimy to wszystko zdobywać.

 

A masz kierownice? Bo ja mam i przy 250 Lambo Miurą łatwo stracić kontrolę bo kierownica potrafi nieźle odbić. Z mocnymi RWD które się lipnie prowadzą czasem trzeba powalczyć. Ale nie porównasz tego do GTR2, RACE czy chociaż CRC.

 

Wiesz Kucyk każdy coś preferuję i nawet jeśli twórcy mówią, że poprawili to jak ktoś woli to drugie to powie, że tam ładniej :wink:

 

Co do gry to IMO za dużo konsolowych rozwiązań... menu multi mogło by być prostsze a nie jak do obsługi padem, mogła by być opcja założenia gry multi (LAN i internet) dla tylko 8 osób chociaż, mogła by być wyszukiwarka serverów, wyszukiwarka graczy ( rozumiem, że na padzie pisać się nie da ale na klawie tak), mógłby być jakiś globalny chat na którym można by było się znaleźć.

 

I mogło by być rozdzielenie trybu multi od single a nie, że jade w single i mi nagle gracze wyskakują ;/

 

A jak w tej grze założyć klub? Może byśmy założyli wtedy łatwiej by się znajdowało.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie pozwole sobie dodac, ze gierka ma pare bledow (w koncu beta) ale w pelni zadowolila moje oczekiwania, piekna grafika, konkretne dzwieki pieknie odwzorowanych samochodow (widok z kabiny!), bardzo przyjemnie sie jezdzi, jak dla mnie zdecydowanie najlepsze arcade na pc dotychczas (glownie przez swobode jaka mamy jezdzac po swiecie gry)

ps. do plusow mozna tez zaliczyc ze gra nie wywala bledow i nie wychodzi do windy, co sie zdarza w wielu nowszych produkcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w tej grze założyć klub? Może byśmy założyli wtedy łatwiej by się znajdowało.

Można zakładać kluby w tej grze, ale tylko pomiędzy osobami które masz wpisane u siebie na listę jako "friends".

Wydaje mi się, że aby wpisać się na friends trzeba znaleźć się na mapie co jest nie lada wyczynem :blink:

Na założenie klubu trzeba mieć co najmniej 250 koła papierów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Można zakładać kluby w tej grze, ale tylko pomiędzy osobami które masz wpisane u siebie na listę jako "friends".

Wydaje mi się, że aby wpisać się na friends trzeba znaleźć się na mapie co jest nie lada wyczynem :blink:

Na założenie klubu trzeba mieć co najmniej 250 koła papierów :)

No to fajnie jeszcze nikogo nie spotkałem z PPC jedynie jednego gościa z PClaba i mam go w friends. To kto próbuje się znaleźć ze mną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zauważyliście że dostaliście maila przy dostawaniu cd-keya?

tam jest link gdzie wysyłać info o bugach :] więc ślijcie ludzie ślijcie :]

 

jakby kto nie wiedział to linka dam:

 

During the beta, you can submit bugs and feedback here - http://www.fileplanet.com/promotions/testd.../bugsubmit.aspx

 

do roboty "beta testerzy" xD

 

I jak CI to chodzi Bio na Twoim sprzęcie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden powazny minus - profile moga byc albo online albo off. Nie mozna grac offline jak sie zaznaczylo gamespy'a :|

BTW. Jak robicie czasowki dowolnym samochodem :arrow: Najpierw wezcie cos z grupy F a pozniej retry najmocniejszym. Efekt bedzie taki ze na tabeli bedziecie mieli najlepszy czas najgorsza furka ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X800XL@435/1170@1440x900 AAx4 DL - High i jakoś leci ;)

Stwierdzam że da się grać w tą gre z z 20-25fps :D

 

Musze kupić nową karte graficzną... :rolleyes:

 

Mi tam się podoba.

Chociaż ciągle jakieś wyścigi albo zawożenie auta, ale o wiele lepiej się jeździ (Aid's off) niż w NFS. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie uszkodzone archiwum, próbujcie najnowszym WinRarem bodajże 3.61 - mi pomogło :D Zaraz będe giercował :D

He dzieki za info zassalem plik drugi raz tym razem z http w 2h50min. Mialem winrara 3.40 ktory nie radzil sobie z plikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tkoś z łódzi kto ma juz open bete na hdd i mogl by mi ja nbagrac na dvd bo mam problemy ze sciagnieciem gry. W zamain moge podzielic sie full kluczem na singla i multi bo mam jednego zbednego :)

 

Daro masz jakiegos szybkiego linka na http ? bo z file planet mi sie streasznie sciaga te kolejki itp w dodatku mi sie komp restartuje :?

Edytowane przez kaktusr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden powazny minus - profile moga byc albo online albo off. Nie mozna grac offline jak sie zaznaczylo gamespy'a

Czyli co jak ściągne to musze sie zdecydować czy chce online czy offline a najlepiej stworzyć sobie dwa konta??? No i jak chce online to musze zaznaczyć gamespaya???

 

Ile zajmuje zainstalowana???

 

Mi sie ściągnie chyba koło soboty:( wtedy sobie popykamy.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za godzinę, może 2 się skończy ściągać :] zainstaluję i zdam raport :]

To super, bo ja się zastanawiam jak to będzie chodziło na moim sprzęcie z podpisu. Wcześniej nie przetestuję jak po sesji, a obecnie jadę na laptopie, na którym nawet by się to nie odpaliło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...