Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

No widać, że gra faktycznie robiona jest "z sercem", tak jak niegdyś seria Need For Speed. Takie małe detale jak możliwość otwarcia szyb drzwi, włączania świateł itp. niby nic nie znaczą, a jednak potrafią cieszyć podczas gry, szczególnie gdy mamy do dyspozycji całe miasto :)

Za to niestety wygląd samochodów jakoś do mnie nie przekonuje... Może to wina nagrywania z kamery, ale jakoś tak nijako te samochody wyglądają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widać, że gra faktycznie robiona jest "z sercem", tak jak niegdyś seria Need For Speed. Takie małe detale jak możliwość otwarcia szyb drzwi, włączania świateł itp. niby nic nie znaczą, a jednak potrafią cieszyć podczas gry, szczególnie gdy mamy do dyspozycji całe miasto :)

Za to niestety wygląd samochodów jakoś do mnie nie przekonuje... Może to wina nagrywania z kamery, ale jakoś tak nijako te samochody wyglądają...

 

Jak za pierwszym razem zobaczyłem shota z Viperem ( ale nie z TV ) to prawie się pomyliłem i myślałem że to real ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Tak... jeszcze postojowe i pogrzewane fotele mające wpły na wykręcane czasy :lol2:

Tak taki stary NFS 5 miał nawet wskierunkwoskazy i postojowe :wink: A diabeł tkwi w szczegółach. A fotel to sobie sam podgrzej :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak taki stary NFS 5 miał nawet wskierunkwoskazy i postojowe :wink: A diabeł tkwi w szczegółach. A fotel to sobie sam podgrzej :razz:

Schowaj się z tym porsche 2000 :P nam chodzi oto żeby TDU było jeszcze bardziej wypasione ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to największymi wadami dema na Xboxa 360 był przesadzony Motion Blur (teraz będzie można ustawić jego stopień), dla jednych zbyt arkadowy a dla drugich zbyt realistyczny model jazdy (teraz będzie można sobie wyregulować pomiędzy arkade a symulacją jak w World Racing 2), można było grać tylko 15 min i trzeba było zaczynać od nowa (wiadomo, w fullu tego nie będzie :wink: ) no i gra się wywalała co jakiś czas (oczywiście też naprawiono).

Więc nie wiem dlaczego gra miałaby być słaba, dla mnie będzie super, że będzie jakaś w miarę realistyczna samochodówka (gdy się ją tak ustawi), w której możemy pojeździć po całym mieście. A taki hydro i większość ludzi też będzie zadowolona, bo można ustawić arkadową fizykę.

Oglądałem parę filmików z IGN i jak na to niedopracowane demo to nieźle wygląda i czekam z niecierpliwością na tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Ja na bank bede zadowolony z tej gry.Dla mnie w grach poprostu chodzi o dobra zabawe, ja nie mam zamiaru sie zmuszac do gry tylko zrelaksowac po pracy,imprezach itd :D Czuje wrecz,ze ta samochodowka spelni 100%moich nadziei - no, moze 95% bo split screena to raczej nie bedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC: Dla mnie to i NFS MW jak i TDU stoją na bardzo wysokim poziomie jeżeli chodzi o grafikę (za to daje +)! Jednak z blurem w MW producenci przesadzili (w niektórych momentach poprostu nie widać drogi)! W nowym Test Drive wydaje się być odpowiedni :)

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC: Dla mnie to i NFS MW jak i TDU stoją na bardzo wysokim poziomie jeżeli chodzi o grafikę (za to daje +)! Jednak z blurem w MW producenci przesadzili (w niektórych momentach poprostu nie widać drogi)! W nowym Test Drive wydaje się być odpowiedni :)

Nie potrzebnie w MW zrobili tak, że oprócz krajobrazu bluruje się też samochód. Gdyby samochód się nie blurował a wszystko inne tak to byłoby ok. W TDU tak zrobili i jest bardziej realistyczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie TDU jest bardzo ładne ale dziecinne...

Zobaczcie sami która gierka jest realniejsza:

2143406[/snapback]

LCC: Dla mnie to i NFS MW jak i TDU stoją na bardzo wysokim poziomie jeżeli chodzi o grafikę (za to daje +)! Jednak z blurem w MW producenci przesadzili (w niektórych momentach poprostu nie widać drogi)! W nowym Test Drive wydaje się być odpowiedni :)

W MW da się wyłaczyć blur :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW miał dosyć ładną grafikę tylko gdy się jechało 200km/h, albo jak był deszcz lub zachód słońca. Sprubujcie sobie stanąć na chwilę w tej grze albo wolniej pojechać i wyjdzie wszystko na jaw - rozmazana niskiej jakości tekstury, z przesadzonym żółtym odcieniem, mało szczegółów, KANCIASTE zakręty itp.

 

TDU sądząc po screenach nie będzie miało tych wad. No w MW można powiedziec, że nie było w ogóle fizyki jazdy samochodem, a w TDU takowa będzie nawet w trybie arkade, tyle że będą wtedy aktywne wszystkie pomoce i być może zwiękoszona przyczepność kół i takie tam. W takim MW samochód zachowywał się kosmicznie nawet jak na arkade - np. jedziesz sobie 60/h, zwalniasz trochę, jedziesz 50, znowu zwalniasz trochę - i poniżej tej prędkości samochód momentalnie staje :lol: Nie wiem dokładnie przy jakiej szybkości tak się działo, ale to mnie ogromnie wkurzało jak chciałem wolniej pojeździć po mieście :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW miał dosyć ładną grafikę tylko gdy się jechało 200km/h, albo jak był deszcz lub zachód słońca. Sprubujcie sobie stanąć na chwilę w tej grze albo wolniej pojechać i wyjdzie wszystko na jaw - rozmazana niskiej jakości tekstury, z przesadzonym żółtym odcieniem, mało szczegółów, KANCIASTE zakręty itp.

 

TDU sądząc po screenach nie będzie miało tych wad. No w MW można powiedziec, że nie było w ogóle fizyki jazdy samochodem, a w TDU takowa będzie nawet w trybie arkade, tyle że będą wtedy aktywne wszystkie pomoce i być może zwiękoszona przyczepność kół i takie tam. W takim MW samochód zachowywał się kosmicznie nawet jak na arkade - np. jedziesz sobie 60/h, zwalniasz trochę, jedziesz 50, znowu zwalniasz trochę - i poniżej tej prędkości samochód momentalnie staje :lol: Nie wiem dokładnie przy jakiej szybkości tak się działo, ale to mnie ogromnie wkurzało jak chciałem wolniej pojeździć po mieście :wink:

No w przypadku pokazywania prędkości w MW to electronic arts się nie popisało już krótyś raz z kolei, każdy głupi wie że rozpędzone 2 tony nie staną w miejscu z 60km/h, a to że jade 80 czy 100 czuje w MW dopiero przy 150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

No w przypadku pokazywania prędkości w MW to electronic arts się nie popisało już krótyś raz z kolei, każdy głupi wie że rozpędzone 2 tony nie staną w miejscu z 60km/h, a to że jade 80 czy 100 czuje w MW dopiero przy 150.

To byla jedna z najwiekszych wad MW.Mam nadzieje, ze w TDU tak nie bedzie.LCC - dlaczego wg Ciebie ta gra jest dziecinna jesli moge ask you ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi o zbyt bajkowe kolory, fakt troche przesadzone... ale ja nie oceniam gry bo glupich screenach, wyjdzie demo/full zobaczymy, teraz proponuje nie oceniac na podstawie screenow, jeszcze troche czasu jest do wyjscia i zapewne nie jedna rzecz sie zmieni

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz w nfs mw pomysleli: damy fajne licencjonowane samochody, zrobimy wypas graficzke dodamy spojlery winyle itp, dzieci to kupia i bedzie z tego dobra kasa.

Twórcy tdu pomysleli:po co mamy robić nastepny klon pseudo gier wyścigowych, którymi po miesiącu grania nikt nie będzie sie interesował, damy dużo licencjonowanych samochodów, wykonamy je z dbałością o najmniejsze szczegóły, mnogość ustawień zręcznościówka/symulacja, do tego rewelacyjny tryb multiplayer M.O.R.R.(masively open online racing), dzieki czemu dużo ludzi kupi oryginała aby grać przez internet, i bedzie z tego dobra kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz w nfs mw pomysleli: damy fajne licencjonowane samochody, zrobimy wypas graficzke dodamy spojlery winyle itp, dzieci to kupia i bedzie z tego dobra kasa.

Twórcy tdu pomysleli:po co mamy robić nastepny klon pseudo gier wyścigowych, którymi po miesiącu grania nikt nie będzie sie interesował, damy dużo licencjonowanych samochodów, wykonamy je z dbałością o najmniejsze szczegóły, mnogość ustawień zręcznościówka/symulacja, do tego rewelacyjny tryb multiplayer M.O.R.R.(masively open online racing), dzieki czemu dużo ludzi kupi oryginała aby grać przez internet, i bedzie z tego dobra kasa.

 

Morał z tego taki że są ludzie zarabiający cfaniactwem i ludzie zarabijący pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to od strony producenta, od strony gracza morał z tego taki, że most wanted kończy swój żywot wraz z przejechaniem ostatniego wyscigu w kampanii, a TDU będzie sie grać dłuuuuuuugo i jeszcze dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowszy update, tym razem w roli głównej samochody marki Lotus : ]

 

screeny:

http://uk.gamespot.com/xbox360/driving/tes...=6150504&page=1

 

Trailer Lotus'a :

 

http://gametrailers.com/gamepage.php?id=1645

 

Bardzo fajny trailer, widać że gra ma sie całkiem dobrze i zapowaida się rewelacyjnie, niemoge sie doczekać...

Na koniec jak pokazał się emblemat Lotusa to mi sie przypomniały Lotusy z Amigi ehh : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś że w grze będzie wybór pomiedzy arcade a simulation, więc po filmiku raczej trudno stwierdzić jak będą się zachowywały samochody, trzeba poczekać na pełną wersję dla xbox360.

Grywalne demo na xboxa już wyszło jakiś czas temu, z tego co widziałem samochody zachowywały sie nieźle, zupełnie inaczej jak na oficjalnym trailerze jak i na tym filmiku gdzie o dziwo poruszają się jak po szynach, ale wiadomo to są reklamówki kręcone pod widza a nie bezpośrednio z gry, twórcy pod względem samego prowadzenia auta starają się bardzo dopracować grę, podobno po paru krytycznych uwagach pod adresem dema sporo nazmieniali, na oficjalnym forum wypowiadał się betatester który grał już w tą nową wersję i grze będzie bliżej do np. gran truismo niż nfs most wanted.

 

Najnowsze screeny z Test Drive Unlimited :

 

http://www.xboxyde.com/news_3078_en.html

 

gra wygląda pięknie : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...