Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak

 

minusy

-fabula nie powala a raczej dobija, zadna frajda podwozic laski to tu to tam,

-graficznie tez zadna rewelacja

-wnetrza samochodow brzydkie

-bledy, zwisy i nie dopracowania, wiem ze to beta ale znajac ATARI nie wiele poprawia

-muza sie nudzi po 2-3 h grania

-miejsce na dysku ;( nieadekwatne do gry, poziomu grafiki

 

plusy

-dosc fajnie odwzorowane i zrobione autka

-mp3 support

 

moze potem cos dozuce, slowem zawiodlem sie na ATARI poraz kolejny

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

hej. wczoraj widzialem sie z Ludwiczkiem. chetnie dolacze sie do ustawki, ale nie wiem o jaki klub chodzi :oops: moj nick Mumin[pclab.pl].. swoja droga nie wiem dlaczrgo nie wzialem PPC skoro tutaj duuzo wiecej bywam.. chyba dlatego ze z pclaba dowiedzialem sie o becie.

Mam cię dodanego do friends. A czy tylko posiadacz klanu może dodawać ludzi ? Kucyk przypadkowo odszedłem z klubu wyślij mi jeszcze raz zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno się nie zgodzić... fabuła suX! za jedną misje dostarczenia bryki nienaruszonej (których jest łącznie 30) dostaje się średnio (z premią) $ 135k a za taka sumę to sobie można kupić ze 2-3 auta. W takim tempie to można się wzbogacić jak Gejts na Łindołsie ;o Ja tam zakupiłem moją wymarzoną furę, zainwestowałem w tuning...i... zbiedniałem o całe $750k ;s

Nie pomysleliscie, ze tak zostało specjalnie zrobione w becie? Żeby ludzie nie musieli garc XXX godzin, zeby wyprobować lepszą furę? Bo troche głupie by było, że do końca bety musiałbym się tłuc jakims audi albo merolem.

 

No i druga sprawa - dostawanie tyle pieniedzy za byle podwiezienie w pełnej wersji zabiłoby ta grę. Znudziła by sie po dwóch dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zassalem rano troszke pogralem i powiem , ze chce wiecej :) miejmy nadzieje, ze naprawia wszystkie bledy i zrobia cos z fabula bo jest troche monotonna.

 

 

PS; jak dodac wlasne MP3??? B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno się nie zgodzić... fabuła suX! za jedną misje dostarczenia bryki nienaruszonej (których jest łącznie 30) dostaje się średnio (z premią) $ 135k a za taka sumę to sobie można kupić ze 2-3 auta. W takim tempie to można się wzbogacić jak Gejts na Łindołsie ;o Ja tam zakupiłem moją wymarzoną furę, zainwestowałem w tuning...i... zbiedniałem o całe $750k ;s

jak mozna bryke uszkodzic, jak uszkodzen nie ma... widze, ze gierka zapowiada sie na mase zjechana pod wzgledem technicznym, i mam nadzieje ze to grywalnosci nie zabije.

 

ja czekam az client sciagnie sie, bo mam porabane ograniczenia transferu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomysleliscie, ze tak zostało specjalnie zrobione w becie? Żeby ludzie nie musieli garc XXX godzin, zeby wyprobować lepszą furę? Bo troche głupie by było, że do końca bety musiałbym się tłuc jakims audi albo merolem.

 

No i druga sprawa - dostawanie tyle pieniedzy za byle podwiezienie w pełnej wersji zabiłoby ta grę. Znudziła by sie po dwóch dniach.

:lol2: Liczysz na fabule w wersji PC tak? Final bedzie taki sam jak w to co gracie.

To jest kompletna gra. Niezauwazylem roznic miedzy pc czy x360 (tak tak tez nie ma fabuly)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga :] odpaliłem, 2 modelki dowiezione, enzo oddane (z 80k na 19k - nie umie jeździć xD ) i myślę że jakbym miał 1GB ramu to by całkiem fajnie chodziło :] bo gra chodzi ale chrupie bo doczytuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Mazzi - w tych misjach co napisałem masz taki wskaźnik po lewej stronie np. $ 90.000 i twoim zadaniem jest dojechać na miejsce (średni dystans 25km- jedzie się ok. 15min) bez nienaruszenia bryki, a za naruszenie uważa się:

a) otarcie się o inny samochód, znak drogowy itp

b) zjechanie z drogi na to takie małe przydrożne pobocze

...wtedy z tych 90 kafli spada ;] Podobnie zresztą jest w misjach z paniekami czy z autostopowiczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, kręć się pod klubem to cię znajdę, raz cię widziałem ale uciekłeś

 

aby dodać kogoś do friends trzeba zrobić wyścig i po wyścigu kliknąć na daną osobę

 

w tej chwili w klubie:

 

sulaco

yanek

ludwiczek

janio (nie przyjąłeś zaproszenia jeszcze)

f1zZ

OK, ale gdzie jest to zaproszenie? :D

 

Tak btw - kumpel chce pograć, ale ma problem - włącza grę, czarny ekran i po chwili wywala go do windowsa. Jego sprzęt to AXP@2GHz, GF4 Ti 4200, giga ramu, stery najnowsze i DX też - spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, kręć się pod klubem to cię znajdę, raz cię widziałem ale uciekłeś

 

aby dodać kogoś do friends trzeba zrobić wyścig i po wyścigu kliknąć na daną osobę

 

w tej chwili w klubie:

 

sulaco

yanek

ludwiczek

janio (nie przyjąłeś zaproszenia jeszcze)

f1zZ

Nie tylko kucyk ;]]

 

Klikamy F kiedy widzimy kogoś, wyświetli nam listę osób w pobliżu, posługując się numeryczną dajemy ADD to friends ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.i.P.

Dystans dystanem ale czasem cholera bierze i trzeba depnac butem co konczy sie albo poboczem albo obtarciem. A nie ma jak spokojne odwiezienie Gullwing'a przy muzyce Wagnera ^_^

 

A tym co narzekaja na brak fabuly :arrow: Ciupaszka w krzyz. Driver, Underground i reszta z EA, Toca 3... Chcecie fabuly? Odpalcie ostatnie FPP/TPP. Bedzie gwiazke lepsza niz to co bylo w U1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie ;| chciałem sobie z wami pograć ale nie zaznaczyłem :/ i co? teraz aby grać onlinie muszę od nowa wszystko przechodzić? ;/

a i owszem. sam sie tak wczoraj zlapalem.

 

 

Ludwiczka juz mam we friendsach, moje TT po overclockingu pokonalo GTO [;

 

kucyk mimo iz mnie wyzwal na wyscig nie stawil sie na nim i niestety dalej nie jestem w klubie.

 

na dzisiaj konic jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

a i owszem. sam sie tak wczoraj zlapalem.

Ludwiczka juz mam we friendsach, moje TT po overclockingu pokonalo GTO [;

 

kucyk mimo iz mnie wyzwal na wyscig nie stawil sie na nim i niestety dalej nie jestem w klubie.

 

na dzisiaj konic jazdy.

To się nie liczy raz mi wyskoczył z zza górki samochód na czołówkę a drugi raz miałem laga i też we mnie coś walneło.

Dziś miałem fajnego buga jade sobię pierwszy nagle chyba 2 samochody odrodziły się w tym samym miejscu i odlecieły od siebie oczywiście jednym ja dostałem :/

 

@Orgiusz też nie wiem po co fabuła. Taki PGR2 nie ma fabuły a chcę się grać tylko dlatego by zdobywać punkty i o to chodzi by punkty były sensownie rozdawane i gra się tylko po to by mieć lepsze samochody itp za to fabuła w ostatnich NFSach jakoś i tak do mnie nie trafiała i nie sprawiałą żeby mi się chciało zobaczyć zakończenie.

 

Puki co grę zabijają bugi, czekanie na pojawienie się graczy w multi i optymalizacja. Pieniądze też mogły by być na początku mniejsze a nie, że po 30 minutach gry można już sobie ferrari kupić :/

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo zwiedzania terenu to proponuję objechać wyspę do o koła, coś wspaniałego :) zróżnicowanie niesamowite, nie miałem chłopaki wcześniej czasu bo zbieram na nowy wózek, jak ktoś chcę się wpisać do klubu to dajcie znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...