Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw odblokowywujesz zwykle paint, pozniej delux a pozniej prawdopodobnie kameleona. Ja na razie na mniej niz 30% kariery mam delux'a tylko - moge malowac jak chce zwyklym badz metalikiem ;]

 

A BTW. - SLR na 2 tuning kit'cie ssie - 1, 2, 3 bieg, 200 km/h i ciagle driftuje ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie odwiozłem Corvette Stingray ;) Samochód w środku 1 klasa, prowadzenie też super, jedynie rozwijana prędkość trochę mała, ale nie wymagajmy od starego auta niebotycznych prędkości ;]

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

:rolleyes:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się z wami podzielić moim małym projektem nad którym ostatnio pracowałem...

W sumie jest to coś czego chciałbym w rzeczywistości sam doświadczyć i "sprzedałbym nawet swój dom by kupić to auto i zamieszkać w tunelach"... poprostu WELCOME TO THE DARK SIDE :blurp: :blurp: :blurp:

 

>>>>>> TDU_RiP-Welcome_2_the_DARK_SIDE.avi (37MB) <<<<<<

Filmik ten dedykuję powracającemu właśnie do "życia" Richardowi Hammondowi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Porsche? Hmm troche cos pomiedzy Porsche a Juiced ktory ostatnio katowalem [; Nadsterownosci w tej grze nie uswiadczysz chyba ze cos ominalem z FWD. Przy 400 konnym 350Z jazda po prostej jest mniej wiecej latwa. Gorzej jak trasa ma kilka dolkow to mozna zaczac cwiczyc kontrole poslizgu ;] Jezdzi sie lepiej niz w U1/U2/MW/Carbon ale... Porsche dawno nie cwiczylem zeby miec 100% porownanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się z wami podzielić moim małym projektem nad którym ostatnio pracowałem...

W sumie jest to coś czego chciałbym w rzeczywistości sam doświadczyć i "sprzedałbym nawet swój dom by kupić to auto i zamieszkać w tunelach"... poprostu WELCOME TO THE DARK SIDE :blurp: :blurp: :blurp:

 

>>>>>> TDU_RiP-Welcome_2_the_DARK_SIDE.avi (37MB) <<<<<<

Filmik ten dedykuję powracającemu właśnie do "życia" Richardowi Hammondowi ;]

, a mowilem ze tunele rox :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze można robić fotki, ktoś wie gdzie się zapisują?

Dołączona grafika

 

EDIT:

Dzięki Lanc, skoro już wiem gdzie sie zapisują to pochwalę się moją małą galerią :)

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Magiczna szyba :lol: Dołączona grafika

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...