Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jak się robi te wyścigi klubowe? Pomiędzy członkami też są rankingi chyba i pomiędzy klubami też? Wiem, że zawsze można się umówić w jakim challengu się pościgać tak na marginesie to czemu tak mało osób gra w challengach? Co do umówienia to chociaż w klubach mogli by dać jakiś chat bo próba dogadania się z kimś z klubu jest do d*** dziś chciałem się z Kucykiem pościgać ale jechał Koenigsegiem ( jakoś tak) i mi się nie pojawił więc nie dało się napisać.

(...)

 

W teori zrobienie wyścigu klubowego wygląda tak:

 

Wszyscy chętni muszą wejść do klubu, nacisnąć INTRA CLUB, wtedy jedna osoba daje create game, i reszta przy nicku tej osoby zobaczy stworzony serwer, wtedy klikamy na serwer i gra zapyta czy napewno chcemy dołączyć.

 

W praktyce raz się z kucykiem ustawiłem, on zrobił serwer, widziałem go normalnie, gdy klikałem lewym pytało się czy chcę dołączyć do wyścigu > yes > wyskakiwało loading, po chwili znikało i znowu mogłem sobie kliknąć join game. Po kilku próbach wyskoczyło mi że TDU serwer jest niedostępny i wywaliło z gry. Więc to że nie mogłem dołączyć się do wyścigu mogło być spowodowane zerwaniem połączenia z serwerem (raz na jakiś czas gra mnie lubi wywalić z serwa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz... IMO lipa zaczyna sie robic :)

 

jezdze i jezdze poki co po salonach, zeby wszystkie odwiedzic i moc sobie jednosladem pohulac, ale powoli mam dosc... wieje nuda. wyspa praktycznie wszedzie taka sam (zjezdzilem troche lepiej jak pol), malo zroznicowana, tu domek, tam gorka... to jzu w scarface bylo ciekawiej.

 

ludzi brak, jezdzi sie jak po jakims odludziu.

 

moze to dobre dla czlowieczka z gimnazjum, co ma kupe czasu. Musi zostac dopracowany tryb multi, bo inaczej moze byc cieniukto... zeby jeszcze jakas ciekawa fabula byla, bo tak to w sumie nie wiem jaki jest cel tej gry... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu nie gra :lol2:

post-116203-1170196151_thumb.jpg

 

Ja nie widze problemu z monotonia krajobrazu , wiadac niektorzy malo jezdza lub po okolicy ( pystynia , gory, nabrzeza , porty, miasta, dzielnice fabryczne, tropiki, i.t.p.) wystarczy sie rozejrzec. Jak na samochodowke to i tak niezle . Imo sila gry jest "wolnosc" i samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu nie gra :lol2:

post-116203-1170196151_thumb.jpg

 

Ja nie widze problemu z monotonia krajobrazu , wiadac niektorzy malo jezdza lub po okolicy ( pystynia , gory, nabrzeza , porty, miasta, dzielnice fabryczne, tropiki, i.t.p.) wystarczy sie rozejrzec. Jak na samochodowke to i tak niezle . Imo sila gry jest "wolnosc" i samochody.

 

znow oderwalem sie na jakis czas od grania...

 

masz racje, cos ta gra ma w sobie. zjezdzilem wieksza czesc wyspy, brakuje jak cholera w mini mapie wskaznika kierunkow geograficznych... takie male N przydaloby sie, szczegolnie jak w las uderze :)

 

poki co odpukac gierka calkiem dobrze chodzi, ramu brakuje, ale da sie grac... chyba przyzwyczailem sie:)

 

takze sporo ludzi pojawilo sie, ale jakos nikogo od nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Czy ktoś się orientuje w sprawie wspolnego serwera wersji na pc i XO?

granie pomiedzy Pc a X ma byc dopiero dzieki Viscie a jak to bedzie to jedna nie wiadoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff... calkiem niezla gierka.

 

jazda motocyklem zdziebko poroniona, ale do strawienia :)

najbardziej zabil mnie... wsteczny w kawasaki... az zawolal o pomste do nieba... rozumiem w rusku, ale w kawie :/

 

wie ktos, gdzie jest zaklad, w ktorym moglbym stuningowac swoja kawusie... bo zamykam ja przy 323km/h :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem na chwilke, aby zobaczyc czy strawne i ta chwilka trwala 1.5h :D

Czas szybko minal, na moim kreconym 6600 i 1gb ramu, przy medium niezle chodzi. Myslalem, ze bedzie gorzej.

 

Tylko przy rejestracji okazalo sie, ze ktos mojego nicka juz zarejestrowal :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak wygląda TDU z włączonym anizo x16 bezpośrednio w sterach nvidii a jak bez. Najlepiej widać to na drodze.

 

Dołączona grafika

 

A tak w ogóle to gierka jest świtna :)

Aby odczuć klimat trzeba jechać na słuchawkach. Ja swoją Alfą na autostradzie przy prędkości 240 km/h poczułem się jak w realnym świecie. Odgłosy mijających samochodów, oporu powietrza, bocznych uderzeń, zachowania na drodze innych kierowców jest bardzo realistyczna. Najbardziej podobają mi się autostrady na zachodzie wyspy... szerokie, bez ostrych zakrętów wprost idealne do szybkiej jazdy :) NO może przyczepiłbym się do strasznie cykorowatych kierowców którzy pękają i uciekają z drogi gdy podczas wyprzedzania przy 250 km/h lece z nimi na czołówkę, będąc jakieś 200m od nich :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N

Moze i jest monotonna ale w swojej powtarzalnosci jest sliczna ;]]] Moze nastepne bedzie Moscow Edition? :lol2: Albo Sztokholm :twisted2: ( poszukajcie Getaway in Stockholm ci ktorzy nie wiedzia ocb :wink: )

Pewnym jest ze kupie oryginal.

 

LCC

Lec sobie czyms szybszym na drogach w srodkowej czesci wyspy ( ze wzgledu na limit nie moge wejsc na strone zeby dokladne Ci wskazac ). Ale tak gdzies kwadrat D4 o ile pamiec mnie nie myli - dluuuuuuugieeee proooooste ;] A na polnocy wyspy tez fajnie sie jedzie poboczem. Kazdy slup to takie ladne wooh z dzwiekowki. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak samo szybko mi sie znudzila ta gra ja wersja na x360. Caly czas to samo.... Wyspa niby duza ale wszedzie identyczna. Odinstalowalem. Bardziej ekscytujace jest jezdzenie autobusem do pracy.

hehehe, a ja codziennie w nocy ze 2-3h pykam z kumplami w neciku :) free ridy robimy po mapie całej, to dopiero zabawa jak probuje moim lotusem wygrac z dodgem viperem i corvettą ;) Ech nie umiecie si ebawić chłopaki, na singla liczycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mazzi:

kawasaki stuningujesz w salonie "japan cos tam", w dolnej polowie mapy, jak wroce z roboty to podrzuce screena. wsteczny faktycznie rozbraja, choc mi model sterowania nawet odpowiada. pozwala na szybkie wymijanie zygzakiem przy predkosci >340km/h :) a kiedy trzeba na zakrecie zejsc do kolana to schodzi i przez moment w takiej pozycji zostaje. oczywiscie kiedy kladziesz sie na baku;)

 

najlepsza dla mnie prosta do wyciskania vmax to dilingham airport czy jakos tak na polnocy. ok 8 km drogi z kilkoma delikatnymi zakretami, przy czym ok 6 km jest zupelnej prostej.. na jazde motorem - marzenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mazzi:

kawasaki stuningujesz w salonie "japan cos tam", w dolnej polowie mapy, jak wroce z roboty to podrzuce screena. wsteczny faktycznie rozbraja, choc mi model sterowania nawet odpowiada. pozwala na szybkie wymijanie zygzakiem przy predkosci >340km/h :) a kiedy trzeba na zakrecie zejsc do kolana to schodzi i przez moment w takiej pozycji zostaje. oczywiscie kiedy kladziesz sie na baku;)

 

najlepsza dla mnie prosta do wyciskania vmax to dilingham airport czy jakos tak na polnocy. ok 8 km drogi z kilkoma delikatnymi zakretami, przy czym ok 6 km jest zupelnej prostej.. na jazde motorem - marzenie..

 

ok, zapodaj screen. moze i da sie jezdzic, ale na klawiaturze masakra, a dzis sprobuje na kierze, choc tez watpie zeby cos to zmienilo...

 

ogolnie gierka jest ok, musza koniecznie multi dopracowac, bo to bedzie miod te gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z dźwiękiem, taki nietypowy, że na prawe ucho w słuchawkach nic prawie nie słychać, natomiast na lewe wszystko jest ok? Oczywiście tak mam tylko w TDU, we wszystkich innych grach jest ok, tak samo windows media player i wszystko, zresztą w windowsach wszystko mam dobrze ustawione. Tak jakby po prostu balans w grze był przestawiony prawie całkiem na lewą stronę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_q_b_a_

Z audio ja mialem takie krzaki ze podczas zmiany rozdzielczosci na mniejsza niz pulpit dzwieki calkowicie mi ginely. Tak samo jak po minimalizacji/maksymalizacji.

 

BTW. Lakier kameleon dziala juz w deluxie. Wprowadzilem w blad co niektorych -_-'

20070131123244.jpg

Grunt ze nie ma spoilerow i felg do wyboru ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj!!

no coz... IMO lipa zaczyna sie robic :)

jezdze i jezdze poki co po salonach, zeby wszystkie odwiedzic i moc sobie jednosladem pohulac, ale powoli mam dosc... wieje nuda. wyspa praktycznie wszedzie taka sam (zjezdzilem troche lepiej jak pol), malo zroznicowana, tu domek, tam gorka... to jzu w scarface bylo ciekawiej.

I nie wiem po co mnie zachęcałeś do dalszego grania... Brak jakiejkolwiek fabuły sprawia, że gra się nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...