Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem. Jak znajdziesz to daj znac bo jest kilka zadan pod Forda a ja jeszcze go nie mam [;

oO 2k km na razie objechalem. Boje sie myslec ile km trzeba zrobic zeby miec 100% gry i wszystko odblokowane :zonk:

I to jest właśnie atut tej gry, ogromna przestrzeń - choć niektórzy uważają ją za wadę i zarzucają monotonie, to dla mnie jest to jeden z głównych powodów dla których gram :D Jakoś po 3-dniowym graniu (4-5 godzin dziennie :P) jeszcze ni trochę ta gra mnie nie znudziła :) A co do problemów z dźwiękiem, to wkurza mnie to, że słyszę odgłosy innych graczy, kombinowałem w opcjach, wyciszałem i nic, nadal słyszę odgłos czyjegoś silnika czy trzeszczenie z mikrofonu :/ Następny zgrzyt to zniekształcenie muzyki z radia dźwiękiem silnika i odwrotnie - te dwa dźwięki zakłucają się wzajemnie, czego efektem jest pieredząca muzyka z radia i taki sam dźwięk silnika :mur: Komuś z was też to doskwiera?

 

Tak na relax, następne foto ze zwiedzania

Dołączona grafika

Sweet, THX Orgiusz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem po co mnie zachęcałeś do dalszego grania... Brak jakiejkolwiek fabuły sprawia, że gra się nudzi.

widziałeś ty kiedys fabułe w ścigałce do netu? :| zakladasz klub, bierzesz znajomych, scigacie sie, rywalizujecie z innymi klubami, jezdzicie dla przyjemnosci bandą po free raidzie itd. eeech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do problemów z dźwiękiem, to wkurza mnie to, że słyszę odgłosy innych graczy, kombinowałem w opcjach, wyciszałem i nic, nadal słyszę odgłos czyjegoś silnika czy trzeszczenie z mikrofonu :/ Następny zgrzyt to zniekształcenie muzyki z radia dźwiękiem silnika i odwrotnie - te dwa dźwięki zakłucają się wzajemnie, czego efektem jest pieredząca muzyka z radia i taki sam dźwięk silnika :mur: Komuś z was też to doskwiera?

tez czasem slysze jak inni sobie mikrofonia i muza tez sie naklada, ale u mnie skutkuje to cholernym wzmocnieniem dolnego pasma, sub az mi skacze. poradzilem sobe z tym wylaczajac radio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez czasem slysze jak inni sobie mikrofonia i muza tez sie naklada, ale u mnie skutkuje to cholernym wzmocnieniem dolnego pasma, sub az mi skacze. poradzilem sobe z tym wylaczajac radio :D

Taaa, też wyłączyłem radio i dźwięczy normalnie, ale nie po to selekcjonowałem swoje najlepsze kawałki żeby teraz jeździć przy warkocie silnika, choć to też ładna muzyka ;) Mam nadzieję że w wersji sklepowej coś z tym zrobią :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie atut tej gry, ogromna przestrzeń - choć niektórzy uważają ją za wadę i zarzucają monotonie, to dla mnie jest to jeden z głównych powodów dla których gram :D Jakoś po 3-dniowym graniu (4-5 godzin dziennie :P) jeszcze ni trochę ta gra mnie nie znudziła :) A co do problemów z dźwiękiem, to wkurza mnie to, że słyszę odgłosy innych graczy, kombinowałem w opcjach, wyciszałem i nic, nadal słyszę odgłos czyjegoś silnika czy trzeszczenie z mikrofonu :/ Następny zgrzyt to zniekształcenie muzyki z radia dźwiękiem silnika i odwrotnie - te dwa dźwięki zakłucają się wzajemnie, czego efektem jest pieredząca muzyka z radia i taki sam dźwięk silnika :mur: Komuś z was też to doskwiera?

 

Tak na relax, następne foto ze zwiedzania

Dołączona grafika

Sweet, THX Orgiusz ;)

USUNIECIE DŹWIĘKÓW INNYCH GRACZY JEST W OPCJACH, teraz jestem w pracy i nie pamietam gdzie to, chyba w ONLINE na bank nie w audio. Moze w game...nie wiem gdzie ale wylaczylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zotalem bez hasla ;/

 

zarejestrowalem sie i kurde podalem nieaktywnego (mojego starego) maila

 

jakby komus sie juz znudzila beta albo posiadal wiecej seriali to ladnie (baaaaaaaaaaaaaaaaardzooooooooooooooooo) prosze o kontakt PM albo na morador@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta opcja sie znajduje :? :?:

Też jej nie mogłem znaleźć, ale gdy włączasz menu (ESC)/Options/Voices (ta opcja na samym dole) ->Enable Voices - i odznaczasz tą opcję. Przez godzinę grania nie usłyszałem jak na razie żadnego obcego odgłosu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keyów już nie ma... tak BTW ktoś pisał że wyspa jest duża i monotonna... no sory powiedz ludziom z honolulu (albo gdzie jest to pearl harbor) żeby trochę ją zmodowali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keyów już nie ma... tak BTW ktoś pisał że wyspa jest duża i monotonna... no sory powiedz ludziom z honolulu (albo gdzie jest to pearl harbor) żeby trochę ją zmodowali...

To ta wyspa jest odwzorowana na podstawie prawdziwej istniejącej wyspy? :D

 

Wracając do rozgrywki, to po dłuższym czasie zaczynają irytować pewnie rzeczy - wyboje na drogach, pojazd na mogło by się wydawać gładkim odcinku drogi, skacze jak jakiś murzyński lowrider, tak samo jest z innymi samochodami którym aż dym i iskry sypią się z podwozia gdy te wjeżdżają lub zjeżdżają z jakiegoś wzniesienia. Następna rzecz to niezmiernie mnie wk*** nader częste zmienianie pasa przez wirtualnych kierowców - gdy akurat pędzę sobie 300 km/h środkowym pasem, jakiś pacan ładuje mi się prosto pod koła :mur: I już mało uciążliwa, ale zauważalna wada, to brak zmiany warunków pogodowych, owszem jest dzień/noc/zachmurzenie etc... ale jeszcze ni razu nie widziałem żeby padał deszcz, a mogło by być ciekawiej sunąc ponad 300 na mokrej nawierzchni :D

 

http://www.fileplanet.com/171258/download/...Beta_Client.zip

ja stad ciągne( da się jakoś grać na uzywanym keyu ??)

Da się, ale tylko offline :]

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przeszkadza brak osobnych ustawien dla klawiatury i kierownicy. Jak juz przestawie wszystko na kiere i ja odlacze, to na klawiaturze juz nie pogram bez ponownej zmiany klawiszologi :/

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu sobie pojeździłem... ale powoli... tym razem północnym wybrzeżem... ale nie głownymi drogami tylko lokalnymi... miasteczka, posiadłości, przyroda... mmnn coś pięknego... KOCHAM TDU :)

 

Tym którym gra się nie podoba, bez obrazy, ale chyba są inwalidami emocjonalnymi :) Trzeba czerpać przyjemność z tej gry i samemu się napędzać do działania i odkrywania jej ukrytego "tego czegoś" co ją odróżnia od dotychczasowych gier.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam przyczynę rwania asfaltu przez chryslera ME i inne prototypy do odblokowania. Wszystkie te samochody nie mogą być tuningowane, malowane i najważniejsze - nie działa driving aid. Kto ma Saleena po tuningu ten wie, że w zasadzie nie da się nim jeździć bez wspomagaczy. Po prostu nie da się opanować momentu obrotowego bez driving aid, albo trzeba mieć naprawdę niezłe umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Znam przyczynę rwania asfaltu przez chryslera ME i inne prototypy do odblokowania. Wszystkie te samochody nie mogą być tuningowane, malowane i najważniejsze - nie działa driving aid. Kto ma Saleena po tuningu ten wie, że w zasadzie nie da się nim jeździć bez wspomagaczy. Po prostu nie da się opanować momentu obrotowego bez driving aid, albo trzeba mieć naprawdę niezłe umiejętności.

O ten ktos kto jest nademna w rangingach... ee ale jezdzisz ze wspomagaczami?! (wstyd!) Nie wiem na klawiaturze nie gralem ale z analogowymi pedalami kazde auto da sie opanowac bez rwania asfaltu ( i w porownaniu z GTL czy GTR2 czy chociaz LFS jest to dziecinnie latwe)... jezeli nie wyzuci nas na wybojach bo wtedy poslizg murowany. A co do poslizgow na wybojach to czasem daje mi sie je opanowac ale musze powiedziec ze sterowanie w poslizgach jest skopane auto zachowuje sie dziwnie :?

 

A mechanikow nie odblokowuje sie czasem po prostu dojzdzajac do nich?

 

PS a Kikas nie jest w klubie PPC? Jak tak to bysmy mieli 3 pierwsze miejsca :D... a na ktorym miejscu w polsce jestem? ja sobie chyba nie pogram do nastepnego tygodnia :/

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...