Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

@regaciarz

 

Nie grałem po sieci na tym kluczu wogóle, raz udało mi się utworzyć konto do singla po czym wszystko się usuneło, zresztą u mnie jest coś nie tak z tą grą bo nie zapisuje mi konta, dlatego w to nie gram więc i klucz nie jest mi potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co się tak męczyć? Ustawcie sobie np. 5 luty i ujrzycie coś takiego:

 

Dołączona grafika

 

Ale gra się włączy normalnie i z serwerem też się połączy :rolleyes: więc w single będzie można grać bez zbędnego kombinowania (tak mi się przynajmniej wydaje)

 

Tylko mi by się nie chciało zaczynać od nowa wszystkiego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu możecie wpisywać utwory w MP3, które dodaliście do gry:

X:\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Sound\Radio

 

w pliku "Radio" dodajecie swoją nazwę stacji.

w plikach "Radio Classik.station" i innych dodajecie nazwy utworów.

a w X:\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Radio\nazwa jaką nadaliście radiu - wsadzacie utwory

 

A CO DO CZASU to gdy dałem 15 lutego wywaliło mi coś takiego:

 

Dołączona grafika

 

Więc albo cofniecie czas albo nie będzie można grać w ogóle ani SP ani MP :(

 

A to cholera :)

Nie lubi zabawy czasem?

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłączenie netu i zmiana daty w biosie ?

 

No dobra, załatwiłem sobie kierę od kumpla. Saitek R440 z FF :) Właczam uradowy grę, ustawiam wszystko jak trzeba. Jadę jadę, skręcam, przycinka 3 sekundowa i jestem na drzewie. No nic myśle, gra się musi doczytac [chociaż jak grałem na klawie to takiego czegoś nie było] Jadę dalej zacząłem kręcić bączki, nagle znowu przycinka i obraz przeskoczył. Przycinki się zdażają co każdy skręt :mur: O co chodzi ? :| Problem ze sterownikami do kierownicy czy TDU nie lubi tej kiery ? :| W innych grach działa bez problemu...

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Tu możecie wpisywać utwory w MP3, które dodaliście do gry:

X:\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Sound\Radio

 

w pliku "Radio" dodajecie swoją nazwę stacji.

w plikach "Radio Classik.station" i innych dodajecie nazwy utworów.

a w X:\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Radio\nazwa jaką nadaliście radiu - wsadzacie utwory

 

A CO DO CZASU to gdy dałem 15 lutego wywaliło mi coś takiego:

 

 

 

Więc albo cofniecie czas albo nie będzie można grać w ogóle ani SP ani MP :(

 

A to cholera :)

Nie lubi zabawy czasem?

Ja właśnie zainstalowałem grę i nie chce się ona uruchomić bo właśnie wyskakuje mi to samo tzn że już sobie nie pogram czy jak?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quartzXXI - chciałbym zauważyć że jak ściągniesz (poza torrentem już nigdzie nie ma) i zdobędziesz cd-keya (prawie niemożliwe) to co pół dnia pograsz? zostały 2 dni bety tylko...

 

BTW: wysyłaliście maile z bugami do atari? u mnie poszły 2 albo 3 :]

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, załatwiłem sobie kierę od kumpla. Saitek R440 z FF :) Właczam uradowy grę, ustawiam wszystko jak trzeba. Jadę jadę, skręcam, przycinka 3 sekundowa i jestem na drzewie. No nic myśle, gra się musi doczytac [chociaż jak grałem na klawie to takiego czegoś nie było] Jadę dalej zacząłem kręcić bączki, nagle znowu przycinka i obraz przeskoczył. Przycinki się zdażają co każdy skręt :mur: O co chodzi ? :| Problem ze sterownikami do kierownicy czy TDU nie lubi tej kiery ? :| W innych grach działa bez problemu...

Mialem podobny problem przy pierwszym uruchomeniu gry z kiera, tyle ze caly czas mialem opadniety fps :?. W moim przypadku restart pc, odlaczenie i ponowne podlaczenie kierownicy pomoglo... Kombinuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Plotek

A tobie się gg popsuło ? :D Że mi na forum odpisujesz [;

Nie, wszystko ok :P

 

Przed chwila odlaczylem neta, wszedlem do biosu, zmienilem date do tylu... Wlaczam winde, odpadam TDU i pokazuje sie piekne, prostokatne okienko gdzie napisane jest, ze moja data jest nieprawidlowa... Dobrze to zabezpieczyli <_<

Mam pewien pomysl, musze go wyprobowac niedlugo :D

Odlaczam neta, odinstalowywuje gre, restart pc, bios -> zmiana daty, przy odlaczonym necie instaluje gre i... chwila prawdy, czy to podziala :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, tak mało czasu zostało a ja mam dzisiaj wyjście. No chyba, że około 23 jeszcze ktoś z ppc będzie śmigał to chętnie się spotkam. Ja mam trochę lipę bo w "frendsach" mam tylko 3 osoby z ppc i jednego "obcego", który się napatoczył zapewne z powodu pięknej miury i moich długich nóg oraz przepięknych włosów. :D No i nie wiem jak długo policja będzie tolerowała moją jazdę na gazie.

 

A propos policji, myślę, że fajną sprawą byłaby możliwość zalogowania się (czy też wcielenie się) w stróża prawa i ściganie niesfornych kierowców notorycznie łamiących przepisy drogowe tudzież nagminnie przekraczających dozwoloną prędkość. ;-) Oczywiście z pełnym dostępem do wszystkich furek odpowiednio oznakowanych. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gra komunikuje sie z netem przed wlaczeniem, takimi prymitywnymi sposobami tego nie oszukacie. X_x

 

:]

Z odlaczonym netem przed cala instalacja? Musi dac rade, ale nie bede sie wiecej wypowiadac bo chyba to zgodne z jakas tam licencja to nie jest :rolleyes:

 

Poganiac wariatow tez byloby fajnie :). Dobry pomysl, ale ciekawe czy Atari na to wpadlo :)

Edytowane przez Plotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić tak aby można było w MP widzieć wszystkicj ludzi którzy grają... tzn. aby widzieć ich wszystkich na drodze? (bo jak na razie to mogę się ściagać tylko z botami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z gra. Wchodze do gry na swoj profil pierwszy raz (grafa na 1024x768 detale na medium) wszystko chodzi pieknie tzn nie tnie da sie grac elegancko. Po jakims czasie wyłaczam gre (albo sama sie wiesza ;) i po ponownym uruchomieniu jest totalny slideshow klatkuje niemilosiernie!!!! absolutnie nie da sie grac i to nie tylko podczas jazdy ale nawet w tych cut-scenkach na enginie. Ma ktoś coś podobnego u siebie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z gra. Wchodze do gry na swoj profil pierwszy raz (grafa na 1024x768 detale na medium) wszystko chodzi pieknie tzn nie tnie da sie grac elegancko. Po jakims czasie wyłaczam gre (albo sama sie wiesza ;) i po ponownym uruchomieniu jest totalny slideshow klatkuje niemilosiernie!!!! absolutnie nie da sie grac i to nie tylko podczas jazdy ale nawet w tych cut-scenkach na enginie. Ma ktoś coś podobnego u siebie???

Ja tak mam... Pomaga mi zminimalizowanie i zmaksymalizowanie gry... Ta czynnosc powtarzam az do skutku... Pomaga rowniez zmiana rozdzielczosci na np. 800x600, a pozniej z powrotem na 1024x768 i wsio jest pieknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...