Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze moje ferrari maranello bedzie sie dosc slabo spisywac w porownaniu do tych lepszych furek ale dawalo rade:) Na jutrzejszy wyjazd postaram sie zorganizowac cos lepszego.

najlepiej jednoslad... mowie wam, jaka frajda :)

przynajmniej na kapcia mozna postawic go, albo stoppi zrobic... a autem, monotonia.

 

noi chyba nie odstawalem za bardzo, wiec tez daje rade.... tylko ten vmax taki bidny - 355km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bujać się razem po wyspie to myślę, że fajnie gdyby było chociaż w przybliżeniu tak jak myślę. Pisałem ale jakoś nie docierało. Pierwszy prowadzi i nie daje do oporu skręcając w pierwszą lepszą uliczkę gubiąc wszystkich. Raz na rozwidleniu dróg, tylko takim zajebistym z autostrady, każdy pojechał w inną stronę a zanim się zorientowałem to każdy był chyba już z 0.5 mili od tego miejsca i grzał ile fabryka dała. Potem szukanie się na mapie pozostało. Wy się wyłączyliście już a do mnie podjechał jakiś gość i jeździliśmy jeszcze trochę. Rozumiał o co biega. Nie gnał przed siebie ile wlezie, czekał kiedy zostałem w tyle a ja zwalniałem gdy on gdzieś się zgubił. Wymijaliśmy się prowadząc na przemian. No chyba, że wyścig ale wtedy każdy wie gdzie jedzie bo trasa jest ustalona i "depczemy" do oporu.

Co do błędów to kikas bardzo "skakał", dosłownie z lewej strony jezdni na lewą i wpadał czasami na mnie wywalając mnie z toru. Spokojnie, nie mam żalu.

 

 

Dołączona grafika

 

:smile2:

 

P.S. Widzieliście teledysk Jamiroquai, w którym pomykali takiej właśnie klasy furkami wąskimi górskimi drogami? Tak panowie czerpie się przyjemność z jazdy.

 

Hehehe... znalazłem...

 

http://www.youtube.com/watch?v=FygoVbmffuA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Widzieliście teledysk Jamiroquai, w którym pomykali takiej właśnie klasy furkami wąskimi górskimi drogami? Tak panowie czerpie się przyjemność z jazdy.

Lambo Diablo... wąska droga położona nad urwiskiem... gaz do dechy... kumple w podobnych furach i na ścigaczach i przy tym Jamiro w tle :) COŚ PIĘKNEGO i PRZYJEMNEGO ;)

 

A tak na marginesie gdzie się podziały kilkunastokołowe cysterny, które widać na screenie z gry na pierwszej stornie tego forum o TDU ???

 

P.S. fanie czasami dla relaksu pojeździć sobie w trasy takimi monstrami i poczuć się jak kierowca ciężarówki z krwi i kości :) Może nawet takimi po tuningu jak jeźdzą na torach... kilka sekund do setki.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Toba scigalem sie moim mesiem? ;]

Tak :) Co tak szybko uciekłeś?

 

P.S. cholercia na lapku gra mi zapiernicza aż się kurzy.. a na desce kisi się jak nie wiem co :(

 

Ale znalazłem na to sposób :)

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dzis sie wybierzemy na taki freeride jak wczoraj to trzeba jechac tak jak qqrydza mowi - w miare rownym tempem, wszyscy w kupie :D. Rzeczywiscie zbyt duzo szukania bylo:P W momencie gdy powiedzialem zeby wszyscy za mna jechali i tak mnie nikt nie sluchal - kazdy jechal w swoja strone.

 

Kto znajdzie klub purepc?:D

Mapka

Edytowane przez siebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie o ktorej bedziecie dzisiaj smigac i gdzie. moj nick neon_ppc. Fajnie by bylo tak o 17 sie spotkac np. pod jakims salonem samochodowym. (jazda klasykami bardzo mi odpowiada)

Ps. wczoraj smigalem z jakims gosciem, oboje mielismy kawasaki. Nie potrafie opisac jak cudowne jest to uczucie popieprzac 350 autostrada i robic slalom w ruchu ulicznym. Albo jak sie jedzie zaraz obok siebie i ktos nagle dzwona walnie hyhyh. Pare razy tak bylo ale ladnie czekalismy na siebie, i od nowa jazda ! :D. Giera syci! i to jest fakt... mniam :D

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon69

Prawde powiedziawszy widzialem Cie kilka razy na mapie. Ale jak dojezdzalem mesiem to juz nawet dymu nie bylo ;]

Mowisz ze niesamowite uczucie. A co powiesz na 5 osobowa ekipe smigajaca na zlamanie karku? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie o ktorej bedziecie dzisiaj smigac i gdzie. moj nick neon_ppc. Fajnie by bylo tak o 17 sie spotkac np. pod jakims salonem samochodowym. (jazda klasykami bardzo mi odpowiada)

Ps. wczoraj smigalem z jakims gosciem, oboje mielismy kawasaki. Nie potrafie opisac jak cudowne jest to uczucie popieprzac 350 autostrada i robic slalom w ruchu ulicznym. Albo jak sie jedzie zaraz obok siebie i ktos nagle dzwona walnie hyhyh. Pare razy tak bylo ale ladnie czekalismy na siebie, i od nowa jazda ! :D. Giera syci! i to jest fakt... mniam :D

 

na poczatku to my tak ladnie i kulturalnie pedzilismy, dojechalismy pod latarnie w polnocno zachodniej czesci wyspy i chyba kazdemu znudzila sie juz taka spokojna jazda, bo zaczelismy pompowac do przodu jeden przez drugiego :)

to tez jest fajne, bo po 5 godzinach takiego wleczenia sie mozna przysnac :)

 

fajnie tez bylo, jak wjechalismy do jakiejs pipidowy i zaczelismy pytac o droge, bo nikt nie chcial wskoczyc do mapki, aby pozniej nie miec problemow z powrotem :)

wtedy zeppo dolaczyl sie i jechal do konca z nami.

 

a lajtowo to mozna starymi brykami poganiac, tylko musze zarobic na takowa :D

 

Neon69

Prawde powiedziawszy widzialem Cie kilka razy na mapie. Ale jak dojezdzalem mesiem to juz nawet dymu nie bylo ;]

Mowisz ze niesamowite uczucie. A co powiesz na 5 osobowa ekipe smigajaca na zlamanie karku? :wink:

kawowy uzalezniencu ;) weno kup sobie motorek, bo fajnie byloby z kims na jednosladzie popalowac na zlamanie karku :)

 

mozemy sprobowac wbic na ta ukryta wyspe dzis, moze sie uda.

po 15tej powinienem byc juz w akademiku, wiec pojezdze, pare $$ zarobie i bede mogl ganiac :)

 

jak Ci gierka smiga??

u mnie jest znosnie, choc grafa nie zachwyca, i ramu przydaloby sie troszke wiecej... ale ogolnie luz, przyzwyczailem sie do tych przycinek.

Edytowane przez Mazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na myśli wleczenia się. Można pomykać przecież ale jak ktoś zostanie w tyle to chyba nie problem na chwilkę przystopować by nadrobił. A ścigać się można przecież wchodząc do klubu lub w te pomarańczowe? flagi na drodze. No i jakieś stawki ustalić. Kaski można trochę dorobić. Rozejrzę się teraz za jakąś fajną furką i sukienką na wieczór :rolleyes: by dobrze dla Was wyglądać. A jak dzieciaki będą spać(trochę po 12) no to możemy się razem gdzieś pobujać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero ja zainstalowalem no i mam mieszane uczucia co do tej bety. Najpierw nie moglem jej odpalic, dopiero za ktoryms razem. Gram offline (nie mam netu w domu). Graficznie ladnie wyglada (ustawilem wszystko na high 1280x1024 AAx4 +HDR) Co prawda na poczatku dalem 1600x1200 ale w niektorych miejscach mialem ok 20 klatek (to troche za malo na scigalke).

To co mnie denerwowalo to sekundowe (moze krocej) przerwy. Loknalem na diode od dysku ale nie nie doczytywal nic. Ustawialem mniejsze detale i rozdzialke to samo. Karta nie krecona ale procek i pamiatki tak wiec ustawilem defaultowo to samo.

Kombinowalem tez w ustawieniach sterow od grafiki (filtrowanie tekstur mam na wysoka jakosc) przestawialem na jakosc ale to nie pomoglo.

Czasami wyskakiwala na pulpit.

Moje stery NV to 614109792

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dopiero ja zainstalowalem no i mam mieszane uczucia co do tej bety. Najpierw nie moglem jej odpalic, dopiero za ktoryms razem. Gram offline (nie mam netu w domu). Graficznie ladnie wyglada (ustawilem wszystko na high 1280x1024 AAx4 +HDR) Co prawda na poczatku dalem 1600x1200 ale w niektorych miejscach mialem ok 20 klatek (to troche za malo na scigalke).

To co mnie denerwowalo to sekundowe (moze krocej) przerwy. Loknalem na diode od dysku ale nie nie doczytywal nic. Ustawialem mniejsze detale i rozdzialke to samo. Karta nie krecona ale procek i pamiatki tak wiec ustawilem defaultowo to samo.

Kombinowalem tez w ustawieniach sterow od grafiki (filtrowanie tekstur mam na wysoka jakosc) przestawialem na jakosc ale to nie pomoglo.

Czasami wyskakiwala na pulpit.

Moje stery NV to 614109792

Ile masz na 1280x FPS najwięcej i najmniej?

 

Jakie macie ustawienia siedzenia w samochodzie? na środku, najdalej czy najbliżej?

 

P.S. A tak w ogóle to dziwiłem się dlaczego te autostrady i drogi niedaleko Perl Harbor są tak zakręcone i nie możliwe żeby coś takiego było... popatrzyłem na google maps i widze, że w rzeczywistości jest wszystko inaczej, tak jak być powinno... czysto i przejrzyście... po co w grze tak namieszali!? nie wiem :)

 

NASZA FARRINGTON HIGHWAY (prosta koło lotniska na północy)

http://maps.google.com/?ie=UTF8&t=k&am...059306,0.058365

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz na 1280x FPS najwięcej i najmniej?

 

Jakie macie ustawienia siedzenia w samochodzie? na środku, najdalej czy najbliżej?

 

P.S. A tak w ogóle to dziwiłem się dlaczego te autostrady i drogi niedaleko Perl Harbor są tak zakręcone i nie możliwe żeby coś takiego było... popatrzyłem na google maps i widze, że w rzeczywistości jest wszystko inaczej, tak jak być powinno... czysto i przejrzyście... po co w grze tak namieszali!? nie wiem :)

 

NASZA FARRINGTON HIGHWAY (prosta koło lotniska na północy)

http://maps.google.com/?ie=UTF8&t=k&am...059306,0.058365

ok 30-50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze spiknijmy sie dzisiaj na tym parkingu przy latarni na polnocy o 18. Przyjade czyms starszym, chyba ze chcecie szybciej posmigac to wezme ściagacza.

Mozna by tez jakis kawalek prostej drogi znalezc i porobic dragi. jeden samochod na lini startu, drugi na mecie. Sygnal do startu trzema klaksonami i OGIEEEN !! :>

ps. swoim tvr sagaris bo tuningu ciagne prawie 350 :D niezle jak na furke za 100k+95k tuning. do tego ten dzwiek silnika :D dzisiaj zarobilem nia 20k scigajac sie z Ascari KZ1. Najbardziej sie zdziwil koles w murcielago jak zobaczyl moj tylny zderzak na autostradzie przy 340km/h ;]

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek:

Dołączona grafika

 

Może ktoś z was, kto ma lepiej ode mnie odkrytą mapę, wskazać mi jakiegoś tunera gdzie bym mógł podrasować swojego Shelby'ego? :D

 

Oldschoolowa bryka, w tle AC/DC, Lady Pank, Dżem, Motorhead, zachód słońca na wybrzeżu - i jak tej gry nie lubieć :D

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dzisiaj bym sie pisal na freeride kolo 18 ;) Tylko nie mam nic starego. Najwyzej wezme alfe romeo ktora ledwo 250 wyciaga bo ferrari nie potrafie wolno jechac :)

 

Przerzuć się na manualną skrzynie, najlepiej ze sprzęgłem :D Wtedy nie będziesz miał problemu z opanowaniem szybkiej bryki, wrzucasz wyoski bieg i jedziesz na niskich obrotach, jest wtedy duuuużo łatwiej :) Na początku może być trudno, ale kilka godzin jazdy i załapiesz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój nowy wózek...

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

... normalnie jak baba :D miałem kłopoty z wyborem.

A tu moje drugie ego oraz nowy domek z basenem i garażem na 8 autek.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Ten pontiac nawet po tuningu jakiś wolny jest i muszę się jeszcze rozejrzeć za czymś bardziej odpowiednim. Wieczorem powinienem być już przygotowany do jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzilem troche w tych wyscigach online (pomaranczowe kolka) i swietna sprawa :D

 

Może zamiast freeride włączymy sobie taki wyścig dookoła wyspy (zdaje się że jest w jednym z pomarańczowych kółeczek :D ), wtedy nie bedzie problemów ze ktoś zniknie z mapy albo że drogę zgubił. Tylko jeśli mamy się ścigać to trzeba się umówic na jedną klasę samochodów :D

 

 

EDIT: dokładnie w tym miejscu:

Dołączona grafika

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerzuć się na manualną skrzynie, najlepiej ze sprzęgłem :D Wtedy nie będziesz miał problemu z opanowaniem szybkiej bryki, wrzucasz wyoski bieg i jedziesz na niskich obrotach, jest wtedy duuuużo łatwiej :) Na początku może być trudno, ale kilka godzin jazdy i załapiesz :]

Jezdze na manualnej - inaczej bym nie potrafil. Ze sprzeglem jeszcze nie probowalem ale moze potrenuje dzisiaj. Opanowana szybka jazde mam tylko chodzilo mi o to ze jak prowadze ferrari to noga robi sie baaardzo ciezka i gaz ciagle cisniety jest do dechy - wszystko przez ten cudowny ryk na wysokich obrotach:)

 

BTW czy ktos z osob jezdzacych na kierownicy ma problemy z promieniem skretu? U mnie sprawa wyglada tragicznie - czasem sie w zakret nie mieszcze - nie mowiac juz o kreceniu baczkow. Kombinowalem z ustawieniami ale nie pomoglo. Moja kierownica to (nie smiac sie) Apollo rw-5000 (niby najwyzszy model tej firmy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...