Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko co trzeba zrobić aby w MP, gdy się jeździ po wyspie, w trasie widzieć wszystkich graczy (jest ich około 600 ? Wiem, że są na mapie ale gdy do nich dojeżdzam lub mijam to ich nie widzę. Przejechałem z 200 km i ani jednego gracza nie widziałem :(

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Na wyspie jest wypasiony tor wyscigowy, tylko troche ciezko tam się dostać, bo jest wjazd zamknięty, ale z szybkim samochodem to nie problem :) Kto jeszcze nie był to radzę odwiedzić przed końcem bety :)

da się go odblokować chyba jak się jest championem.

 

Dobra kto ma ochotę na przejażdżkę klasą G?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 600 moze byc na serwie ale czesc tylko buja sie po ulicach. Albo sie scigaja, albo odwiedzaja sklepy albo maluja wozidelka lub tez plasza sie na kanapach [; Przynajmniej tak mi sie wydaje [;

OK ale jak się bujają po ulicach to powinienem ich widzieć, również tych co się ścigają. A tu ani tych ani tych... jeździcie gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co się ścigają są przerzucani na "oddzielną mapkę" dziek iczemu jak ktoś się ściga to mu nie wjedziesz w morde i nie przeszkodzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze mi ze 2 dni do konca betki tzn ze pozniej juz nie odpale????

ps. jak z mapy dostac sie do domu ktory kupilem???? bo nie wiem gdzie on jest...:P

Aj ty cieciu ty :P Masz na mapce takie zielone punkciki, kolor oznacza, że masz z nimi coś wspólnego i jeden z takich zielonych to twoja hacjenda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyścigach jednośladów (jak tak czasami patrzę) brakuje mi pewnego elementu ;] Nie wiem czy pamiętacie taką gre na PC "Road Rash", tam jak się zbiżał rywal to możnabyło go potraktować z buta albo z BeJsBoLA ;sss Ciekawie by to wyglądało w przypadku TDU, aczkolwiek wprowadziłoby to do gry zupełnie inna płaszczyzne rywalizacji.

A co do samej gry, szkoda, wielka szkoda, że nie ma deszczów. Cóż to byłaby jazda @ VERY WEET ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włazić do klubu i tam serwer stawiałem przed chwilką. Pościgaliśmy się z niemcem, janio, ludwiczkiem i ...? Yankiem. Zapomniałem. :D

Zaraz zapodam screen'a jakiegoś. Poszukujemy chętnych na wyścig dookoła wyspy.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz o tym porozmawiac? Dostalem od Saleena moja Kawa :| Ziomek na starcie spalil slownie 0 metrow asfaltu. Efekt taki ze przy 200 mialem go przed soba.

Jakby przy ustawianiu byly wymuszane ustawienia wyzywajacego to wiekszosc n00bow lezy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi mowic ze na klawie nie da sie grac [; Rzucanie na delikatnych lukach przy 4 biegu i 260km/h to dla mnie norma w klasie A@3 kit... Jak jest miejsce na kontre to mozna jeszcze przezyc ale w wiekszosci przypadkow konczy sie na 1) slupie w ciagu 1 sek 2) czolowce jeszcze szybciej 3) wezyku przez +/- 300 metrow i drzewko ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi mowic ze na klawie nie da sie grac [; Rzucanie na delikatnych lukach przy 4 biegu i 260km/h to dla mnie norma w klasie A@3 kit... Jak jest miejsce na kontre to mozna jeszcze przezyc ale w wiekszosci przypadkow konczy sie na 1) slupie w ciagu 1 sek 2) czolowce jeszcze szybciej 3) wezyku przez +/- 300 metrow i drzewko ^_^

Powiedziałeś dokładnie to, co mi leży na sercu. ;-)

BTW. Nie wytrzymałem w postanowieniu i zassałem betę... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest bezsens, ze jeden se jedzie na aid off a drugi na full hełp mi kompjuter utrzymac furmanke na czarnym :| ja saelenem na kierze mam problemy, bo to scierwo pali gumy do 5 biegu. chyba sobie wlacze helpy i bedzie gites :D bo jak ja nie moge zjechac z asfaltu lub szybko wyminac fury ( test losia ) a inny sobie jedzie prosto przez lewy prawy lewy to ja przepraszam, bo ja zwalniam do 100-150 a on leci przez to 250 :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec

Gdzie jest tuner dla s7? Bo kupilem to badziewie i powiem tyle - w porownaniu do podkreconego enzo to jest stabilne jak na torach ^_^ W wielkim skrocie - wyscig na srednia predkosc kolo tunera forzy. Ferrari wyciagnalem srednia 173km/h. Saleenem 208km/h. Jakies pytania? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aid'a ustawionego na sport jak gram na klawiaturze - inaczej nie idzie grac. Jak gram na kierownicy to wylaczam aid'y :)

 

A oto screeny z dzisiejszej przejazdzki:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Sorry za jakosc ale moja karta lepszych detali nie uciagnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enzo bez aidów do prawdziwy diabeł aż niestety musiałem go sprzedać mimo tego, że od czasu odcinaka Top Gear zakochałem się w nim :) TDU jak dla mnie bezsprzecznie jedna z najlepszych wyścigówek prawie nie arcadowych na PC (mam nadzieje że się zgodzicie jakby głupio to nie brzmiało :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uf niezła jazda z Mazzim musclami po górach, przez las i autostradą. Z 5-10km samym lasem na przełaj :lol2: Było super...

pozwiedzalismy... :)

wiekszosc wymiekla by juz na pierwszym zawieszeniu na drzewie, ale dalismy rade... a jak milutko po czyms takim po asfalcie poganiac...

 

dwie fotki:

post-110790-1170464145_thumb.jpg

post-110790-1170464153_thumb.jpg

Edytowane przez Mazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...