Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaRuH

NIEEEEEEEEEE!!!!!! :damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall: Zrobiełm dziś formata specjalnie aby zagrac w tdu, jak wiadomo gra mi nie chodzila ostatecznoscia byl format ale zapomniałem zapisac klucza i sobie pograłem :damage_wall::damage_wall::damage_wall: . Please kto mi poda klucz prosze na PW please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, v-max 300 KM/h na dziś.

 

Mój Lotus jest gotowy ;)

 

btw, gdzie zapisuja sie fotosy z gry, pewnie było ale nie mogę tego znaleźć w temacie.

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No jezdzilem dzisiaj z kims z forum, fizzz? Niezle bylo ;]]] Ale potem dalem szwagrowi poszalec. Gracie jeszcze dzisiaj? Proponuje latarnie jako miejsce spotkania tak o 21:30, 22:00 czy cos ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm... ja sobie nie pojezdzilem niestety, kiedy tylko do was sie zblizalem to gra mi sie scinala jakbym mial 1 mb ramu w kompie, a jak juz w wasza grupe sie wpieprzylem to zwiecha calkowita @ reset kompa.

Troche mnie to dziwi, bo wczesniej jezdzilem w rownie duzej grupie i nie bylo problemu.

 

 

Zobaczymy czy jutro bedzie beta dzialac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moj pierwszy taki wieczorny free ride i nie powiem, jestem pod wrazeniem.. czasem scinalo masakrycznie, wtedy gubvilem sie nieco, ale wrazenie ogolne baaardzo pozytywne. jutro chyba moto poprobuje.. albo jakies autko nowe bo f430 juz 700km nabite. dzieki wielkie za gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co? Na zwieńczenie dzisiejszej jazdy kilka fotek. Dobrze, że zawsze mam w schowku aparat.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Zgadza się, byli panowie z pclab'a i czasami inni goście chcący pobrykać po wyspie.

Zawsze na równi z prędkością utrzymujemy poziom humoru, który to umila nam jazdę i nie odstępuje nas na krok.

:smile2:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do Was pytanie, gram w to "cudo" (giera rewelacja) od 3 dni, ale za chiny nie mogę znaleść Skyline, którym się b. chciałem przejechać (kocham wysokie obroty ;)), wiecie może gdzie go mogę znaleść? I czy wogóle wystepuje w becie? Tak samo mam z salonem LEXUSa, znalazłem jednak nic z nim nie mogę zrobić.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Witam.

Mam do Was pytanie, gram w to "cudo" (giera rewelacja) od 3 dni, ale za chiny nie mogę znaleść Skyline, którym się b. chciałem przejechać (kocham wysokie obroty ;)), wiecie może gdzie go mogę znaleść? I czy wogóle wystepuje w becie? Tak samo mam z salonem LEXUSa, znalazłem jednak nic z nim nie mogę zrobić.

 

Pozdrawiam :)

Te auta są dodatkowe ( na X36 płatne) w becie ich nie zobaczysz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Piekne zabezpieczenie :P Ustawilem date na 4-tego i gralem normalnie online :P 37 graczy w tym 4 Polakow spotkalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...