Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

elo działa wam dalej ? z tym cofaniem daty? wczoraj ustawilem na 1luty i wyskoczyly te dwa monity, ale gra odpalala i dalo sie posmigac online, dzis gra nawet nie startuje :? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Gra dalej dziala lol!

Ja juz wczesniej zrobilem ten myk z przestawieniem czasu i jakos chodzi. Nawet z qbeckiem z forum jezdzilem ;] No ladnie, zobaczymy czy do wieczora bedzie jeszcze dzialac.

 

btw//

 

Gdzie sa najlepsze cadilaci? Gram z kamera z kokpitu, w takim cadilaczku bym lepiej widzial... a znalazlem jednego, bardzo wolnego.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zobaczę się jednak wieczorem na rundkę. Kupiłem astona ale zobaczycie go dopiero wieczorem. :ph34r: Po tuningu spodziewałem się, że będzie miał znacznie lepszego kopa bo na prędkości tak mi nie zależało a tu mała różnica w zrywie. Przy wyborze koloru poprosiłem Kubę o pomoc i mam teraz za swoje, :rolleyes: teletubisiowy kolor Dipsi.

:D

 

Dwa screeny... prezentujące różnicę między hdr on i off. Przy wyłączonym oczywiście włączone aa.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą cofnąłem na 4 lutego i śmiga. Z około 1000 osób on-line zrobiło się 100 ;)

 

mnie to dziala :) , bylem az rzed chwilka sprawdzic i bylo 120pare osob :), ja bym chetnie pojezdzil ,ale siec mi cos nawala rozlacza mnie co 5minut :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak odpalić gre to się z wami powożę...

Bylo mowione kilka razy. Postwic system z cofnieta data, lub obrazik z ghosta. Dziwie sie dlaczego nie wylaczono jeszcze serwrow online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało jak cofnąłem datę na 4 lipca... Dziwne jest to że parę godzin temu zrobiłem to samo i wywalało błęda :mur: :lol: A co do serwerów to naprawdę dziwne [; Może myślą, że ich blokada jest nie do ominięcia [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie mysle nad astonem db9.. to byla pierwsze autko ktore chcialem kupic bo urzeklo mnie bardzo w nfs:mw, ale jazda probna pokazala ze nie za bardzo sie zaprzyjaznimy.. jesli sie zdecyduje to lakier blizszy pinki-winki bedzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie w miescie sa male przyciecia, nie przeszkadzajace w grze, a z 8 graczami jezdzilem wczoraj pierwszy raz i z czyjegos powodu mialem straszne laaagi ze nie dalo sie grac, cos o czym pisal Pioorek, tyle ze bez zawieszania gry. nie wiem czym to bylo spowodowane, bo byly momenty ze i z Qqrydza, i mate_ppc, i paroma innymi osobami jezdzilo sie normalnie, bez lagow, tylko Kikas strasznie dziwnie jezdzil ale chyba wszyscy wiedza o co chodzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze o wiele lepiej smiga TDU z HDR'em pod Vista niz na XP :)

 

no i nie ma tych artefaktow... lecz 1 GB to troche za malo bo gra doczytuje podobnie jak na XP z 512 MB :)

Co do ramu to na xp i viscie zachowuje sie tak , nie widać żadnych skutków ujemnych na viscie. Ale wydajność jest wyrażnie słabsza w stosunku do xp. Artefakty jakby były tak są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...