Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik mnie przekonuje, ze to bedzie cos a`la HP2 w lepszej oprawie.

Czyli nie jest zle.

W tym filmie bardzo dziwnie gosc sterowal, wygladalo na sterowanie cyfrowe a tak nie jest w tej grze. Plynnie da sie krecic kierownica. Gra jest ma fizyke taka powiedzmy jak zaawansowane arcade. Zabawa bedzie przednia. Ogolnie film nie oddaje za bardzo atmosfery gry. Gosc za duzo poswiecal na ogladanie sie na boki. Fizyka ma zostac poprawiona w pelne wersji. Wizualnie nie jest zle w wersji demo ale nie powala graficznie naprawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy nowe filmy przedstawiające rozgrywkę nakręcone na E3 :

 

http://tdu.gameprophets.com/request.php?27

http://tdu.gameprophets.com/request.php?28

http://tdu.gameprophets.com/request.php?29

 

pod względem detali, z jakimi wykonane są samochody w grze TDU zostawia konkurentów lata świetlne z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy nowe filmy przedstawiające rozgrywkę nakręcone na E3 :

 

http://tdu.gameprophets.com/request.php?27

http://tdu.gameprophets.com/request.php?28

http://tdu.gameprophets.com/request.php?29

 

pod względem detali, z jakimi wykonane są samochody w grze TDU zostawia konkurentów lata świetlne z tyłu.

 

Rok swietlny jest jednostka odleglosci nie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rofl ar2r haha no i o to mu chodzilo, ze zostana daleko w tyle, zanim sie zaczneisz wymadrzac, moze peirw zacznij czytac ze zrozumieniem?

 

Wracajac do gry, widzialem ten filmik nakrecony przez klan? czy kogos tam, ogollnie spoko gra zapowiada sie naprawde ciekawie, jednak... czyzby kolejna gra bez zniszczen? :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

rofl ar2r haha no i o to mu chodzilo, ze zostana daleko w tyle, zanim sie zaczneisz wymadrzac, moze peirw zacznij czytac ze zrozumieniem?

 

Wracajac do gry, widzialem ten filmik nakrecony przez klan? czy kogos tam, ogollnie spoko gra zapowiada sie naprawde ciekawie, jednak... czyzby kolejna gra bez zniszczen? :F

Tobie też polecam czytać w linkach jakie dałem jest wszystko napisane :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracalem uwagi na twoj post :P

 

A wracajac do tego... ja tam widze zniszczenia pojazdow publicznych a nie tych conimi grasz :?

 

Widoczne będą także zniszczenia pojazdów – niestety, tylko tych sterowanych przez konsolę i niebiorących udziału w wyścigu.

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wikipedii jest lista potwierdzonych wozkow:

tdu wiki

 

Doliczylem sie narazie 86 + 7 nieznanych.

Martiwi mnie brak BMW na dzien dzisiejszy (ja chce M3, M5, M6, z4 M coupe i roadster)

Sprawa z porsche jest zalatwiona w taki sposób, że bedzie RUF (tuner Porsche).

 

NFS nigdy nie dorobi sie takiej listy.

 

Ja juz sie nie moge doczekac, jak posmigam Zondą :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki z tego bedzie powrot do korzeni NFS, skoro nawet nie ma zniszczen?

Zniszczenia w nfsie pojawily sie dopiero w czworce? Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Miło by było czasem popatrzec na walnięta furke :wink: (ale nie tą z ruchu ulicznego :-| )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Miło by było czasem popatrzec na walnięta furke :wink: (ale nie tą z ruchu ulicznego :-| )

domyślam się, że za rysowanie Lamborgini i Ferrari trzeba dodatkowo zapłacić :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawienie się RUFa nawiązanie do słynnego niegdyś Test Drive 2 (European Car Disk). Mój starszy brat do dziś uważą tą grę za niedościgniony wzór i sporo elementów niespotykanych nigdy potem - np. grzanie silnika przed wyścigiem nieco zmieniało charakterystykę przyspieszania na starcie. No i pisk opon na 1, 2 i 3 biegu w RUF Twin Turbo :rolleyes: Z kolei Lambo LM002 i Ferrari GTO to nawiązanie do Stunts (tworzył go zresztą ten sam zespół, co Test Drive). Ale to stare piękne czasy samochodówek 87-91. Połączenie tylu furek w jednej grze to doskonały pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obyście się nie przejechali na tym tytule :] zapowiada się wspaniale, ale jak każdy wie to tylko gdybanie i marketingowy bełkot. Mam nadzieję, że nowy Test Drive pokaże nam jak powinna wyglądać dobra ścigała :) choć ja nie pokładam w nim dużych nadziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze FERRARI 275 GTB 4 nie bedzie :(

 

pozatzm cos malo tych motocykli na tej liscie na wiki, zadnych suzuki i yamahy

na YAMAHA MotoGP jeździ jeden z moich ulubionych sportowców :D Valentino Rossi :D dlatego tez chciałbym widziec ten motor w TDU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mundial to nie tylko, jak mogłoby się wydawać, kopanie piłki na idealnie przystrzyżonej murawie. Wiedzą o tym doskonale piłkarze brazylijskiej kadry, którzy w przerwach pomiędzy meczami lubią poimprezować w dyskotekach. Tym razem jednak przygotowano dla nich nieco inne źródło rozrywki.

 

W pięciogwiazdkowym hotelu Kempinski Falkenstein, położonym w niemieckim Königsteinie, Ronaldinho i spółka mogli jako jedni z pierwszych zagrać w niemal ukończoną wersję wyścigów Test Drive Unlimited. Wszystko za sprawą firmy Atari, która we współpracy z kierownictwem luksusowego ośrodka zaserwowała południowoamerykańskim futbolistom prawdziwą lożę dla graczy. Dzięki temu gwiazdorzy światowej piłki mogli się nieco zrelaksować i przynajmniej na chwilę zapomnieć o stresie, jaki czeka ich dzisiaj w meczu z Francją.

 

Przypomnijmy, że Test Drive Unlimited zaoferuje nam ponad 100 pojazdów oraz ponad 1000 km dróg hawajskiej wyspy Oahu, na której dane nam będzie się pościgać. Program ukaże się w wersji PC oraz na konsole PS2, PSP i X360, a jego premiera planowana jest na październik bieżącego roku. Więcej informacji na temat omawianej produkcji znajdziecie na łamach naszego serwisu.

 

informacja pochodzi z serwisu gry-online :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tłumaczy dlaczego brazylia przegrała, TDU musi byc na tyle dobry ze nie mogli sie skoncentrować na piłce myslac od odblokowaniu kolejnej fury :D :ploom: wiedziałem ze TDU bedzie hitem :banana:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widać jak ich gra zaskoczyła(załamała), że nawet meczu rozegrać nie potrafili. Szkoda, bo był to mój faworyt. :( To samo z TD:U. Ta gra nigdy nie miała dobrego sterowania i nie sądzę, że coś sie zmieniło. Obym się mylił bo pozostałe elementy gry zapowiadają się nieźle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja dziękuje twórcom gry TD:U :lol:

przeciez to mozna odbierac dwuznacznie ...

1.gra tak ich wciągnęła ze zawalili treningi ...

2. gra byla tak słaba i dlatego zle grali na MŚ?? - eeeee głupie ze az szkoda słów i ni jak sie ma do rzeczywistości, bo co tam obchodzi piłkarza ze jakas gra jest słaba ?? "rzuca gre do konta" i idzie pokopac "gałe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z dema na xbox360 przedstawiający obsługe skrzyni biegów w lotus Exige (30mb):

 

http://www.tdu.yoyo.pl/downloads.php?cat_i...;download_id=12

 

Filmik z dema na xbox360 przedstawiający Lamborghini Gallardo na krętych trasach(97mb):

 

http://www.tdu.yoyo.pl/downloads.php?cat_i...;download_id=14

 

Ciekawe filmy zwłaszcza ten pierwszy, a działanie ręcznych skrzyni biegów w tej grze jest świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

o w !@#$%^&*(#@%$#@$@# szczena mi opadła po tym co zobaczyłem :D :D :D :D kiedy bedzie demo na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Samochody i otoczenie wygląda realistycznie teraz jeszcze żeby im się to udało z prowadzeniem samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...