Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Na Twoim miejscu nie myslalbym nad tymi furami;) Ich sie nie da prowadzic:P Saitek wczoraj strasznie narzekal :)

Nie testowałem az tak dużo bo nie gram całymi dniami ale np. jazda Koenigsegg'iem po tuningu do łatwych nie należy ;] Imo TC hypersport można sobie właczyć bo inaczej trudno jest w ogóle wystartować ;) Ja jednak swojego sprzedałem z uwagi na inne "drobne" sprawy. Natomiast Saleen S7 jak sie opanuje, potrafi byc naprawde szybki, mam nim wygranych pare challenge'y.

 

BTW, polecam Alfe Competizione, nie da się przemalowac, podrasować ale sama jazda b. przyjemna :)

Edytowane przez skorpio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj zainstalowałem, gierka przyjemna. Mimo 512MB ramu jakoś da się grać, ale jak tylko pojawi się więcej niz dwóch przeciwników, to totalna zwiecha. :lol:

Może jakis freeride dzisiaj, czy coś? I w jaki sposób mogę dostać zaproszenie do waszego klubu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

sorki za glupie pytanie ...

czy zeby sobie pograc w bete trzeba bylo sie gdzies zarejstrowac ??

czy mozna sobie teraz bete zassac i pograc online ??

wczesniej nie mialem mozliwosci pogrania w to ... a teraz jak czytam wasze wypowiedzi to widze ze gierka jest poprostu boska i musze sobie w to zagrac:)

wiem ze orginala kupie na bank , ale to jeszcze dluugo czekac trzeba a grac by sie chialo juz teraz:)

nie przebrnalem przez caly watek ale doczytalem ze jakies seriale trzeba miec ..

skad takiego seriala wyczarowac??

prosze o odpowiedz w mojej sprawie

dzieki i pzodraiwma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wybacz ale niektorzy nie maja mozliwosci zeby przebrnac przez caly watek , tak trudno udzielic odpowiedzi ??

czy moge sobie jeszcze zagrac czy juz za pozno jest ??

 

pozatym fajnie masz .... moderatorem jestes?? zajebisty przyklad dajesz ...

widze ze sie od tweaka wiele nie zmienilo ...

nadal jest tak ze kazdy kto nie sledzi wszystkich postow na forum bedzie besztany ...

a powiedz mi szczerze czy to taki wielki problem dla CIbeie odpowiedziec na jednego takiego moje posta ??

chcesz wiedziec ... to ja jestem inwalida wzroku (tlumaczyl o co chodzi nie bede , sprawdz se w necie choroba stargardta) i dla mnie czytanie tekstu jest bardzo klopotliwe ... i mam teraz czytac 60 stron zeby sie dowiedziec czy sobie zagram czy nie ?? bo Jasniepan moderator nie raczy udzielic jednej zwiezlej wypowiedzi ??

jezeli tak to wogole przepraszam ze cokolwiek napisalem i usun te posty (jestes modem i mozesz)

pozdrawiam CIe bardzo serdecznie

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macias666 piszesz iz doczytales ze ludzie maja seriale, pozniej sie pytasz czy trzeba bylo sie rejestrowac. Jak myslisz rozsylali je na chybil trafil. Czlowieku troszke logiki.

Kolejna rzecz, skoro ludzie pisza ze licencja wygasla i myk z zegarem nie zawsze dziala to jaki jest sens instalowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz... 60 stron czytania. Tak oczywiscie nie istnieje opcja szukania w temacie. Mala wskazowka - chcesz wiedziec naucz sie szukac odpowiedzi a nie czekaj az ktos poda Ci wszystko na tacy.

A co do przykladu to naprawde sadzisz ze martwie sie jak mnie widza inny userzy? Jasnie pan moderator ma dosyc userow ktorzy robia z siebie specjalnie sieroty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sens instalowania taki ze , jak sam napisales, nie zawsze dziala ... wiec czasami dziala ...

a pozatym chyba jest tez mozliwosc gry ofline , a jak nie ma to zawsze wrato sprobowac online...

to ze seriali nie rozsylali jak leci to raczej ze wiem , ale czy jest moznosc dostania jeszcze owego seriala jezeli licencja juz wygasla ...

ja was ludzie nie rozumiem ...

nie mozna napisac krotko i rzeczowo .... "seriale dawali na stronie xxx , gre mozna sciagnac ze strony xxx" "moze jeszcze sie uda" albo "i tak juz seriala nie zdobedziesz" i kropka

ale nie .. Wy wolicie gnoic ludzi za to ze czegos , moze i dla was oczywistego, nie wiedza ... ale jak juz pisalem .. nie kazdy sledzi kazdy post na tym forum , a jak napisanie posta jest tak bardzo tu karane to wybacz , ale dlaczego 20 stron z tego tematu to ot ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jona

Powiem Ci ze dopuki nie zaczalem bardziej czarowac z czasem to jeszcze dzialalo ;] 4.02 i sobie pol godzinki pogralem. 3.02 i wyskoczyl zonk :P A nie chce mi sie formatowac dla bety... Czekam teraz na pelna. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

sorki za glupie pytanie ...

czy zeby sobie pograc w bete trzeba bylo sie gdzies zarejstrowac ??

czy mozna sobie teraz bete zassac i pograc online ??

wczesniej nie mialem mozliwosci pogrania w to ... a teraz jak czytam wasze wypowiedzi to widze ze gierka jest poprostu boska i musze sobie w to zagrac:)

wiem ze orginala kupie na bank , ale to jeszcze dluugo czekac trzeba a grac by sie chialo juz teraz:)

nie przebrnalem przez caly watek ale doczytalem ze jakies seriale trzeba miec ..

skad takiego seriala wyczarowac??

prosze o odpowiedz w mojej sprawie

dzieki i pzodraiwma

Więc po kolei. Oficjanie beta się już skończyła. Można raczej pograć tylko offline, chociaż online też jest możliwe jeżeli masz swój unikalny cd-key (niestety już znacznie mniej osób jeździ). Jeżeli chodzi o klucz to już w tej chwili tylko możesz sobie wpisać taki do gry offline (podałem go poniżej). Jeżeli chciałbyś pograć chociażby offline to jest na to sposób, aby gra włączała się po 4 lutym (jest blokada, która powoduje, że po 4 lutym gra teoretycznie nie powinna się uruchamiać).

 

Tutaj masz linka do gry:

http://www.fileplanet.com/171258/170000/fi...nlimited-Client

 

Tutaj masz sposób na granie i instalację gry, aby wszystko chodziło do tej pory:

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=...p;#entry3270336

 

Tutaj masz cd-keya do gry offline (do online już nie dostaniesz niestety):

GQH5-7W72-DW3Y-VNE6

 

Ściągnięte archiwum wypakuj najnowszym winrarem, ponieważ przy starszym wyskakują błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macias dobra napisze to jak dla dziecka z IQ = 10

 

Skonczyla sie licencja seriali nie daja

Nowa instalacja windy w 20% pozwala na gre online (oczywiscie jezeli masz serial)

Oczywiscie mozesz pograc w singla

Skad sciagnac nie bede juz pisal bo zrodel jest wiele

 

 

Mam nadzieje ze taka odpowiedz Cie usatysfakcjonowala i rozwiala wszelkie watpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gra 70 osób. Spotkałem się z Yankiem i obiecał, że postara się zdążyć na wieczorną przejażdżkę. Był w sprawach biznesowych poza wyspą i bardzo żałuje, że go ostatnio z nami nie było.

;)

 

Co do samej gry to taki pomysł miałem... fajnie by było gdyby została dodana możliwość ustawienia gps przez jednego z graczy a reszcie będącym w sesji droga ta automatem by wskoczyła na nawigację. Na pewno troszkę by nam to ułatwiło mykanie po wyspie. Kolejny... na dodatki ukazujące się systematycznie zawierające nowe mapy, znane miasta i ich okolice lub nawet inne państwa jak Monaco ze swym Monte-Carlo. Najlepiej darmowe do ściągnięcia z sieci :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gra 70 osób. Spotkałem się z Yankiem i obiecał, że postara się zdążyć na wieczorną przejażdżkę. Był w sprawach biznesowych poza wyspą i bardzo żałuje, że go ostatnio z nami nie było.

Hehehe, wszystko to prawda :D

Nikt o tym jeszcze nie wspominał (albo przeoczyłem, temat się bardzo szybko rozrasta ;) ) - po otrzymaniu tytułu championa możemy sobie włączyć hardcore mode :)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Ciekawa sprawa, ale jakiś znacznych różnic nie zobaczyłem (poza tym cudem które pokazuje co się dzieje z samochodem, ale w czasie jazdy i tak nie ma czasu na to patrzeć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wlasnie chce oryginalna gre. Jest tu duze miejsce do popisu. Mam nadzieje ze gra bedzie systematycznie rozbudowywana.

 

Nowe furki, mapy, felgi, kolorki

Fajnie tez jakby dodali troszke inna opcje tuningu

 

Ale to juz moje marzenie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z betą działa tylko trzeba przestawiać codziennie o jeden dzień do tyłu czyli z 5 lutego (wtedy niby skończyła się beta) na 4 lutego. Ci, którzy przekombinowali mają teraz za swoje ;]

 

Może dzisiaj free ride autami z grupy G? Dookoła wyspy z prędkością 230 km/h ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos bedzie tak mily i odda swojego seriala do gry online ?? :)

Hehe... szczerze wątpię. Zobacz na forum pclab tam nachapali się tych kluczy co nie miara. Czytając ostatnie posty z tematów o tdu śmichu jest, że ho ho. Nie chce mi się nawet w klawisze klepać by coś śmisznego napisać. Zostawię już temat tamtejszego podforum i wielbicieli tej gry bo pisać można by w nieskończoność.

 

Yanek, wpadniesz swoim czerwonym traktorkiem? *

:D

 

* mam nadzieję, że choć kilka osób wie o co mi biega.

 

Pewnie się zapędzam ale może warto nabazgrać do "nich" zbiorowy wykaz o błędach jakie zauważyliśmy tylko przedstawić nas, testujących jako członków jednego forum ze stron portalu elektronicznego o tematyce komputerowej. Wspomnieć ilu użytkowników itd. Może w przyszłości coś skapnęłoby z pańskiego stołu. Takie akcje będą się zapewne powtarzały i jakieś zwiększenie możliwości brania w nich udziału mogłyby być czymś miłym.

Oj, chyba przesadziłem, pewnie jestem naiwny.

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chętny to wystawiłem swojego Koenisegga na sprzedaż, 3 stopniej ztjuningowania - 537k ;) Do tego Corvete Stingray i Kawasaki Ninja, wszystkie ztjuningowane ;D

 

@qqrydza: jak się dowiedzą, że "kombinujemy" z przedłużaniem bety to nie byłbym taki pewien, żeby coś nam "skapnęło" ;)

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yanek, wpadniesz swoim czerwonym traktorkiem? *

 

 

* mam nadzieję, że choć kilka osób wie o co mi biega.

 

Pewnie się zapędzam ale może warto nabazgrać do "nich" zbiorowy wykaz o błędach jakie zauważyliśmy tylko przedstawić nas, testujących jako członków jednego forum ze stron portalu elektronicznego o tematyce komputerowej. Wspomnieć ilu użytkowników itd. Może w przyszłości coś skapnęłoby z pańskiego stołu. Takie akcje będą się zapewne powtarzały i jakieś zwiększenie możliwości brania w nich udziału mogłyby być czymś miłym.

Oj, chyba przesadziłem, pewnie jestem naiwny.

Jak już mówiłem, postaram się dzisiaj zorganizować trochę czasu i wpaść "czerwonym traktorkiem"

Co do tej akcji, to jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qqrydza: jak się dowiedzą, że "kombinujemy" z przedłużaniem bety to nie byłbym taki pewien, żeby coś nam "skapnęło" ;)

Nie trzeba wspominać, zresztą myślicie, że są w ciemię bici? :D Wydaje mi się, że wiedzą Kto im na serwerze hula. Tym bardziej, że z 2500 zrobiło się... ile? 70... 80... może więcej, może mniej. My i tak jesteśmy im potrzebni. Dobrze się bawimy i trąbimy jaka to gra jest zasuwista i ile przyjemności daje. Mam nawet teorie spiskową :rolleyes: , zauważcie, że najwięcej ludzi z Polski jeździ. Teraz jak kogoś spotkam(obcokrajowca) to się od razu o głupoty wypytuje a to czy jesteśmy betatesterami, kiedy wygaśnie beta i inne [ciach!]ły a co niektórzy chwalą się, że mają full wersję. Nawet wczoraj była taka sytuacja.

 

A co do ogólnego maila no to myślę, że opiekunowie tego forum mogą coś takiego zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...