Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

chmuraIV

Premiera 20 lutego. To mogles znalesc uzywajac szukajki wewnatrz tematu :evil;

Co do chodzenia - high bez fsaa i aa powinno byc plynne. Chyba ze nagle pojawi sie 8 roznych samochodow i bedzie doczyt z dysku.

A uninstall bety kasuje m.in. boot.ini. Generalnie wszystkie nie chronione pliki z glownego katalogu c:\

 

qqrydza

Miura to jedyny samochod z klasykow ktory kupilem ^_^ i po tuningu chyba najszybszy [;

U nas w marcu http://www.gram.pl/gra.asp?id=869&pid=1095

 

Zgrzeszyłeś! Jak można skrzywdzić klasyka tuningiem? Klasyk nie ma być szybki ma być ładny i dawać czystą przyjemność z jazdy jak dla mnie AC i E-type są najlepsze jeśli o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludwiczek

Ciesz sie ze nie szukalem bodykitow i neonow pod pimp kolka...

 

BTW.

W trybie Champion zmienia sie mechanike, tak? Dobil ktos juz do tego poziomu zaawansowania czy po prostu bujacie sie bez celu tracac czas i wirtualna benzyne? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ludwiczek

Ciesz sie ze nie szukalem bodykitow i neonow pod pimp kolka...

 

BTW.

W trybie Champion zmienia sie mechanike, tak? Dobil ktos juz do tego poziomu zaawansowania czy po prostu bujacie sie bez celu tracac czas i wirtualna benzyne? [;

Co do lambo nie wiem czemu ale przy 200 kierownica lata na lewo i prawo.

 

W Champion dostajesz tryb Hardcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmuraIV

Premiera 20 lutego. To mogles znalesc uzywajac szukajki wewnatrz tematu :evil;

Co do chodzenia - high bez fsaa i aa powinno byc plynne. Chyba ze nagle pojawi sie 8 roznych samochodow i bedzie doczyt z dysku.

A uninstall bety kasuje m.in. boot.ini. Generalnie wszystkie nie chronione pliki z glownego katalogu c:\

Nie zgodzę się z tym, kasowałem grę kilkakrotnie i żadne z dysków nie są ruszone poza samą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW.

W trybie Champion zmienia sie mechanike, tak? Dobil ktos juz do tego poziomu zaawansowania czy po prostu bujacie sie bez celu tracac czas i wirtualna benzyne? [;

No tak to jest właśnie, nie mam czasu nawet zaliczać zadań. Nie mam kasy na nowy pojazd a jak wchodzę wieczorem to już jest ekipa i wio. Właśnie taka jazda jest największą przyjemnością (dla mnie) a postęp na poziomie 30% mówi sam za siebie. Są osoby, które już zakończyły betę na 100% i co? Wolę to zostawić do pełnej wersji pozbawionej, mam nadzieję, błędów typu znikanie profilu lub jak w moim przypadku jakaś dziwna podmianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to zniknoł profil. Tyle że wróciłem mocno %%% zapewne zachciało mi się grac i wziąłem new game i od zdziwnie rano - o kur**** co jest, potem dziwne wspomnienia z nocy ze coś tam śmigałem heheh nie a tak na poważnie rzecz biorąc ja mam skończone na poziomie 25% czy coś teges ale wole pojeździć nie raz z wami niż robić te głupie zadania :D

Ja to bym chciał żeby ten key i do orgi pasował :D wtedy mógł bym sobie dołożyć do momo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MV po tuningu leci 366 km/h na prostej, F1 425 km/h.

 

Wystawiłem Chryslera 300C na sprzedaż za 105k. Czarny metalik, 3 stopień tuningu. Jeżeli ktoś chce sie powozić mafijnym autem to zachęcam do kupna ;)

 

Kupiłem go ale mi sie nie spodobał :D:D

No to jestem w czymś od ciebie lepszy ;)

Dołączona grafika

 

Jakby co to teraz sobie śmigamy z Muminem, qqrydzą i Pioorkiem :) Na mapie łatwo nas znaleźć [;

Dołączona grafika

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lanc, nie widzisz co my piszemy??

 

Ja juz koncze granie. Spiacy jestem. Ladna akcja byla jak przelecialem nad qqrydza [; szkoda ze nie dalo rady skrina zrobic.

 

Dzieki za jazde ;]

 

BTW - szkoda ze tak malo motorow jest :(

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem u siebie lekkie zmęczenie materiału. Trzeba odstawić tdu bo widzę, że już mi nie idzie jak bym sobie tego życzył i kaleczę niemiłosiernie.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Zdaje się, że wiem gdzie mieszkasz mumin. Ładny widok się stamtąd rozciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc, nie widzisz co my piszemy??

 

Ja juz koncze granie. Spiacy jestem. Ladna akcja byla jak przelecialem nad qqrydza [; szkoda ze nie dalo rady skrina zrobic.

 

Dzieki za jazde ;]

 

BTW - szkoda ze tak malo motorow jest :(

No właśnie nie...

Jak się podłączy ktoś i przy jego nicku jest coś w rodzaju =//= to wtedy tylko widze jak on jeździ, nie widze co on pisze, ani nie mogę mu dać prośbę o Lock. A jak jest sam nick to działa bez problemu. U qqrydzy zawsze nie mam tego znaczka i można pisać, dzisiaj przez chwilę dało radę z Muminem, ale za to qqrydza odpadł, a to co ty pisałeś to już w ogóle nie było mi dane zobaczyć :mur: Nie wiem czego to wina :/ Po 24 mam z reguły pingi ok, także nie mam pojęcia :-|

 

@qqrydza

Ty to masz talent do robienia screenów :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już było ale jak nie to podaje sposób jak dalej grać w TDU:

Sprawdziłem i u mnie działa.

 

1. Zmieniemy czas na 30 stycznia 2007.

2. Restartujemy kompa

3. Tworzymy nowe konto o prawach administratora (nazwa dowolna).

4. Wylogowujemy się z naszego konta i logujemy na te nowo przez nas utworzone.

5. Odpalamy gierkę :) Cieszymy sie gierką dalej :)

6. Save'y - jak chcemy przenosimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: nareszcie sobie pojedzilem z qqrydza... i paroma innymi ... jednak o 23.oo dopadła mnie załamka qqrydza powiedział ze sie zmywa... (jego lambo zostało w krzakach na poboczu :damage_wall: we mnie .. rabnał sie jakis d.... :blink: jak tylko nadjechał znow zaczeły sie lagi :mur: ale przyjazd przez autostrade .. z rodakami - bezcenne :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już było ale jak nie to podaje sposób jak dalej grać w TDU:

Sprawdziłem i u mnie działa.

(...)

Świetnie, ale czy nadal da się ściągnąć skądś open beta? Wiem, ze z torrentów i innego tałatajstwa można bez problemu, ale wolałbym ściągnąć z ftp. Macie dobrego i sprawdzonego linka?

Edytowane przez KijasS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - nie wiecie, czy da się jakoś wyłączyć to przechylanie się głowy w widoku z za kierownicy? Bo akurat dla mnie to jest trochę wkurzające, jakoś tak z opóźnieniem i dziwnie to się robi. Albo przynajmniej zwiększyć "wartość" tego przechylenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, ale czy nadal da się ściągnąć skądś open beta? Wiem, ze z torrentów i innego tałatajstwa można bez problemu, ale wolałbym ściągnąć z ftp. Macie dobrego i sprawdzonego linka?

nie ja nie mam ale wtrace sie do twojego siga .. widze ze masz 9550. Pytanie do pozostałych odpalał to ktos na tej karcie bo z min. wym pamietam ze to 9800 to było min. ale moge sie mylic .. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już było ale jak nie to podaje sposób jak dalej grać w TDU:

Sprawdziłem i u mnie działa.

 

1. Zmieniemy czas na 30 stycznia 2007.

2. Restartujemy kompa

3. Tworzymy nowe konto o prawach administratora (nazwa dowolna).

4. Wylogowujemy się z naszego konta i logujemy na te nowo przez nas utworzone.

5. Odpalamy gierkę :) Cieszymy sie gierką dalej :)

6. Save'y - jak chcemy przenosimy.

Jestes genialny:D Rzeczywiscie wszystko dziala jak nalezy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj stwierdzilem, ze sie nie poddam i skoro gra mi dziala to on-line tez musi... no i udalo sie:), ale mam wymyslnego jakiegos nicka bo wszystko zajete, no i nowy profil wiec mam az A3 lol ,moze do wieczora dorobie sie czegos lepszego i bede mogl z wami posmigac :), nawet z kims stad chyba pogadalem chwilke, nie pamietam dokladnie jak sie pisze ten nick, a nie chce przekrecac ;)..

 

w zwiazku z tym czatem mam pytanie gram na 800x600 aax2 na low, zeby dalo sie sensownie grac i nie wiele widze co sie pisze na czacie, da sie jakos literki z tego calego czata powiekszyc ?

 

 

ide pokombinowac moze bez aa a z wieksza rozdzialka bedzie lepiej :/

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Rzeczywiscie czasem ciezko cos wyczytac z czata... wiec poroponuje pisac CAPSLOCKIEM ;].

Ludwiczek - kumpel wgral gre w czwartek i ten sposob mu dziala.

 

 

BTW - jedna rzecz mnie wkurza podczas jazdy motorem. Czasem, gdy np lecimy 300 km/h i smigniemy obok jakiegos samochodu dotykajac go tak ze ledwo iskierka poleci, to wtedy jest to zaliczane jako wypadek i pojawiam sie na trasie na nowo (tak jakbym wcisnal 'b') - dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - jedna rzecz mnie wkurza podczas jazdy motorem. Czasem, gdy np lecimy 300 km/h i smigniemy obok jakiegos samochodu dotykajac go tak ze ledwo iskierka poleci, to wtedy jest to zaliczane jako wypadek i pojawiam sie na trasie na nowo (tak jakbym wcisnal 'b') - dziwne.

A jeszcze lepiej, że jak wjedziemy na czołówkę to czasami się nic nie dzieje :D Kolesia z ruchu ulicznego odbija, a my jedziemy dalej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...