Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Czy w singlu mozna stworzyc klub i scigac sie w stworzonych przez siebie zadaniach?

Teoretycznie tak praktycznie do rozpoczęcia wyścigu potrzeba 2 graczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo tytułu champion.

Brakuje mi do niego 15 punktów, misje wszystko wykonane (tzn. wszystkie które mogłem wykonać jak narazie).

Jak zdobyć najszybciej te punkty?

Szybciej robić wyścigi przecież to oczywiste, masz spis tego co trzeba jeszcze zrobić to uzyj głowy i pomyśl co ci najłatwiej przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze 20 stron z tych 74 jest na ten temat :\

 

 

ale napisze ci tak ,zobacz na moj sig i podczas jazdy nie zobaczylem wiecej niz 22 fps oczywiscie low, 800x600, aax2.

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768 - low - da się grać, nie ma jakichś masakrycznych ścin, na fpsy szczerze mówiąc nigdy nie patrzyłem ;)

Oczywiscie nie wsiadales na bike'a i nie smigales przez centrum @300km/h? :wink: Bo to chyba najbardziej scinalo ;]

A roznicaw plynnosci miedzy low/mid/high dla mnie byla nie zauwazalna [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procesor mam trochę słaby A64 3000+(2ghz) ale do tego jest Galaxy GeForce 7900GS i 2GB Ram(w drodze). Więc mam nadzieje, że pogram dobrze w to (Bez hdr i aa)

Na takim sprzęcie to ty pograsz w 1280x1024, z AA x4, all max, bez HDR i będziesz miał cały czas powyżej 40 fps :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie wsiadales na bike'a i nie smigales przez centrum @300km/h? :wink: Bo to chyba najbardziej scinalo ;]

A roznicaw plynnosci miedzy low/mid/high dla mnie byla nie zauwazalna [;

Jechałem motorem, owszem, więcej niż 300 km/h, także przez miasto, masakrycznych ścin nie było i to przeważnie jeździłem razem z 7 osobową grupką free-riderów, teraz na singlu nie ma takich akcji ;]

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singla nawet nie ruszam już. Ta gra to multi, tylko i wyłącznie jak dla mnie.

 

I tu jest pies pogrzebany dla mnie TDU bez ON-LINE to jak seria NFS (bez III) TDU WCIAGA ale tylko ON-LINE kto jest jeszcze takiego zdania ..? :lol2: czekam na spotkanie na wybrzezu na DŁUUUUUUUUUGIEJ PROSTEJ ...

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tak sie zapytam - tylko bujaliscie sie po wyspie grajac online? Czy robione byly wyscigi przez pol wyspy za smieszne pieniadze? :wink:

Ja zrobiłem tour of the island i milionaire challange :wink: w sumie 389km, mój mercedes DTM zrobił 789km, Enzo jechało w Milionaire i ma teraz 370km zrobionych, Quattro ma 297km i jeszcze pare innych maszyn :wink: Za jakiś czas zrobie te 8000km ale troche to zajmie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shinigami

Ale mowie o grze stadnej [; Bo widze swietlana przyszlosc beda w grze managerem klubu PPC ktory dbajac o renome mowi innym ze maja zbierac pieniazki i wygrywac punkciki pod global ranking :wink:

 

W SP zrobilem jakies 5k km zanim szlag nie trafil mojego profilu - wszedzie bylo -345..... punktow, reset misji ect...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Czy jest demo? Czy można w nim grać online?

Nie ma i nie będzie online grało się w Bete ale radze poczekać na pełną jeśli chcesz pograć online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, czas się pochwalić.

:*

Na klawiaturze mi się dennie jeździło, więc sprawiłem sobie to skromne cudeńko. Mam nadzieję, że nie będzie dużo kłopotów z Windą XP i że w przyszłości będzie można jej używać pod Vistą...

Witaj GTR2, witaj Live for Speedzie, witaj TDU, witaj RBR'rze ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, czas się pochwalić.

:*

Na klawiaturze mi się dennie jeździło, więc sprawiłem sobie to skromne cudeńko. Mam nadzieję, że nie będzie dużo kłopotów z Windą XP i że w przyszłości będzie można jej używać pod Vistą...

Witaj GTR2, witaj Live for Speedzie, witaj TDU, witaj RBR'rze ;-)

Wieki temu mialem to kolo, dobra, solidana konstrukcja od ms, cyfrowe potki. Mialem tez edycje z ff. :]

W win98 sprawowala sie super, ale niestety do xp nie ma juz dedykowanych sterow, winda wykrywa ja bez problemow, ale nie mozna uzywac oprogramowania, dzieki czemu tracimy opcje split axis (pedaly sa na jednej osi zamiast na 2ch :/ - nie musze mowic co to oznacza, nie moglem grac w ryśka...). Podobno da sie cos tam pokombinowac ze sterami, ale trzeba jakies cyrki robic, jedni mowia, ze musi byc czysty xp bez sp, inni, ze tylko sp1, mi sie nigdy nie udalu zmusic sterow do dzialania, co smieszne ms olal sobie userow tego kola, swojego produktu... n/c. Niestety z tego powodu musialm sie rozstac z ta fajera.

 

Zeby nie bylo total ot, tak z ciekawosci gra ktos jeszcze online, czy juz wszystkim sie zablokowalo ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...