Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie martwi, że nie ma(według tego co czytam) nawet najmniejszych poprawek względem bety. Nawet nie naprawili zegarów z elektronicznymi wyświetlaczami. A już bug ze znikającym profilem to prawdziwa porażka. Sam już nie wiem, byłem bardzo pozytywnie nastawiony i liczyłem na poprawę najbardziej dokuczliwych błędów a tu lipa.

 

Przecież to tylko ATARI! :) Zapomniałeś o takich hitach jak BP? :) U nich to norma. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w 1152x864, high, AAx4, HDR off ,anizox4 ze sterow, widok za samochodem - chodzi 30fps, zadnych doczytek.

 

Co do stacji benzywnowych to sa tylko ze nie chodza, moze kiedys jakis patch albo mod.

 

Hardcore mode, jest realistyczny ale z simami chyba nie ma co sie rownac.

 

Gestosc trawy reguluje przez detale gry (low,high) ktore poztym nic innego nie zmieniaja.

 

W zadnej grze oprocz Porsche nie widzialem rozbijajacych sie licencjonowanych samochodow.

 

Edit

 

Czy ktos wie jak dostac sie na lotnisko w poludniowo zachodniej czesci wyspy?

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Jak sądzicie, który z tych 3 kontrolerów będzie najlepszy do TDU:

-klawiatura

-jojstik

-pad z analogową gałką?

IMO żaden ja jeżdżę tylko na kierownicy :razz: Może nie najlepszym ale najwygodniejszym z tej trójki powinien być pad tylko klawe i tak trzeba mieć do chata się przydaje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, który z tych 3 kontrolerów będzie najlepszy do TDU:

-klawiatura

-jojstik

-pad z analogową gałką?

 

 

moim zdaniem pad ....

 

sam przymierzam się do Logitecha Chillstream, chyba będzie to dobry wybór? :)

 

PS: co do problemów Spylona hmmm też mam 7900 GS i grając w bete nie zauważyłem żadnych problemów ( widok za samochodu/ miasto 59 fps , widok zegary 70-75 fps ) nie nie doczytywało ani zwalniało.----> max detale AA ON, HDR OFF

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla wszystkich którzy obawiają się o słabe proce (jest tu jeszcze ktos taki oprócz mnie ? ;) ) i w związku z tym płynność wyświetlania.

 

Sprzęt jak w sigu - ustawienia 1024x768, high, hdr-ON, AFx16 ALBO 1280x1024, high, AAx2, Afx16. Płynna rozgrywka o NIEBO (dwa nieba) lepiej niż to miało miejsce na 6600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrko, Toca, Colin itd... raczej widziałeś rozbijające się licencjonowane autka.

 

Mam takie pytanie, gra ktoś z Was na Viscie? Miałem wcześniej XP, ale zmieniłem na Viste i kierownica jakoś dziwnie się zachowuje, idzie się przyzwyczaić, ale jakoś inaczej niż na XP.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo interesuje mnie czy te samochody mają jakiekolwiek podwozie, może coś zauważyłeś? ;>

Nie zauważyłem ale w każdej chwili można sprawdzić. Wystarczy spróbować myka z wskoczeniem na lotnisko przez siatke. Wystarczy źle odbić się z progu i wszystko będzie widać, mam nadzieje ;)

 

Poza tym, miałem 3k $, złapała mnie policja, siedziałem w więzieniu.. całe 30 sekund :huh:

 

a ja nadal męcze bete B-)

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, miałem 3k $, złapała mnie policja, siedziałem w więzieniu.. całe 30 sekund :huh:

też mnie drogówka dojechała :) tylko, że bodajże na 10k :huh: barykady i te sprawy - nie wiadomo czy to MW czy TD :-P

 

ps.

jak spojrzeć w lewo podczas jazdy nie używając myszy? ustawiam niby w opcjach left/right (head) ale nic to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sam już nie wiem jak to jest. Ja mam doczytki lekkie czasem, a niektórzy o porównywalnym, bądź ciut słabszym configu ich nie mają. Gdzie tu logika? :|

 

BTW próbował już ktoś jakiś modów?

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az sie przykro robi ze nie zmienili nic. :/ W becie nie dzialal mi dzwiek, zapewne w fullu to samo bedzie -.-

 

Hah a moze nie poprawili nic, bo betatesterzy zamiast wysylac raporty o bledach to tylko grali i grali przez co atari o niczym nie wiedzialo :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

To sam już nie wiem jak to jest. Ja mam doczytki lekkie czasem, a niektórzy o porównywalnym, bądź ciut słabszym configu ich nie mają. Gdzie tu logika? :|

 

BTW próbował już ktoś jakiś modów?

Mi tak jakby doczytuje jak przegladam samochody w sklepie. Tzn jak zmieniam z jednego na drugi to takie doczyty są. Jak wyprzedzam czasami. Generalnie wyglada to tak jakbym mial za malo ramu oO Moze pamięc wirtualną trzeba zmienic (jej ilosc) . Aktualnie mam 786 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że komuś nie doczytuje na 1GB ramu to trzeba razem z taką osobą wsadzić między bajki

lekki doczyt map musi być zauważalny . ( no chyba żę wszystko na low ) i 800x600.

 

Cwaniakom proponuje screeny zrobić za pomocą frapsa z licznikiem fps .

bajerantom mówie 3x NIE :)

takie bajery to na pclab proszę wrzucać.

 

Kolejne co mnie dobija ,to jak można w tego typu grę grać zdobywać punkty ,wygrywać przy 30fps ????

kolejna ściema i wierutne kłamstwo , przy 30fps to sobie mozna zafundować free-ride i tyle .

 

Gra nie zachwyca naturalnością prowadzenia aut , takie jakby klocki na kółkach i tyle :[

a dosłownie parę drobnych poprawek i byłby produkt najwyższej klasy .

 

 

Dodam że na moim sprzęcie ,w miarę czystym systemie idzie spokojnie odczuć momenty doczytu map .

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Plynnosc obrazu jest w momencie, gdy mamy 24 fps. I owszem mozna wygrywac ponizej 30 fps, cos jest w tym dziwnego?

Nic. Ja grałem na 73gt i mialem ok 33 fps. Grało sie super. To ze teraz mam w okolicach 40 to tylko polepsza zabawe :)

 

Co do doczytywania to moze nie ten temat ale to moze miec zwiazek. Jak klikne na niektore foldery na dysku to musze chwile poczekac az sie zaladuje. Tylko niektore. Ale tez wystarczy jak klikne w dowone inne miejsce na dysku (puste w oknie) to slychac przez jakies 4-5 sek prace dysku. Nie mam bad sectorow. A powiem wam ze najsmieszniejsze jest to, ze przy bf2 na srednich detalach, aax4 i 1024x768 mam dokladnie to samo :| tez tak dziwinie doczytuje... Ale tylko na poczatku. Moze format <_< ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plynnosc obrazu jest w momencie, gdy mamy 24 fps. I owszem mozna wygrywac ponizej 30 fps, cos jest w tym dziwnego?

24 fps to chyba filmy można oglądać, żeby komfortowo grać trzeba mieć minimum ponad 40fps

ten kto mówi że na 25fps można spokojnie grać chyba nie widział jak jedzie sie z 60 bo wtedy grafika jest naprawdę płynna i można mieć wrażenie prędkości której nie można doznać jadąć z marnym fpsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi doczytuje ale nie na tyle zeby byly przycinki, fps spadnie do 17 na 2sek i to tyle, a sprzetu kosmicznego nie mam, zwlaszcza grafike, gralem tylko w bete. Chcialem kupic gre ,ale skoro nic nie zmienili , ni epoprawili to juz chyba mnie to troche zrazilo, chociaz fajnie by bylo znow podjechac pod club ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koleś dowalił do pieca :)

płynność obrazu jest przy 24 fps :)

Widać to prawda że przechodzimy migracje userów z pclaba ,

a myślałem że Bemex ścieme wali .

 

Było już o tym 100 razy , według profesionalnych graczy płynność jest wtedy jak minimalny

framerate nie spada poniżej 50fps a najlepiej jak utrzymuje się na poziomie odświerzania ekranu

np 75Hz wzwyż , ta taki ideał płynności .

 

Owszem można grać przy 20-30 fps ,wolna droga :) ale to raczej przymus nie komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...