Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

według profesionalnych graczy

a tutaj każdy jest profesjonalnym graczem?

 

20-30 fps to przymus? <_< Ja jakoś gram i dla mnie to nie przymus. Taki już jestem, że gram w gry dla przyjemności a nie z przymusu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koleś dowalił do pieca :)

płynność obrazu jest przy 24 fps :)

Widać to prawda że przechodzimy migracje userów z pclaba ,

a myślałem że Bemex ścieme wali .

Widać, że nie znasz podstaw pisania tekstu. Chcesz się bawić dalej? Przestań "strzelać" takimi spostrzeżeniami, za to można odpocząć ;).

 

BTW dysk czasem coś mieli podczas gry, wtedy mam te denerwujące drobne ścinki. Albo jak jestem w salonie samochodowym, to przez chwilę mieli dysk. Też to macie? Nie wiem dlaczego niektórzy mają, niektórzy nie. W systemie mam porządek, 0 syfu itp, skanowałem Nodem, Spybotem etc. A na jakich sterach gracie? I kto z was ma czasem doczytki, a kto nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do deszczu, to co z kabrioletami ? Trzeba by zastosowac skladane dachy, co bylo by ciekawe :wink:

 

Atari juz z miesiac temu potwierdzilo produkcje Test Drive Unlimted 2

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma być TDU 2 no to już dajemy propozycje co trzeba poprawić, a co żeby dali nowego. Ja jutro zapodam mały wypis tego co bym oczekiwał po nowej odsłonie.

 

Co do płynności to też zależy od wielkości ekranu. Na takim przykładzie Flatout 2 - zauważcie, że gdy wyświetli się obraz na 19 calowym LCD, na 14 calowym LCD i 14 calowym CRT to wyraźnie widać, że na tych dwóch samochód jakby jechał dwa razy szybciej i tak samo odczuwa się jakby było 2 razy więcej FPS. Ja na swoim lapku na TDU mam do 30 FPS a ekran 15.5 cala i wierzcie mi, że gra chodzi płynnie (a spojrzenie w prawo lub lewo trwa ułamek sekundy, w stacjonarnym spojrzenie w prawo lub lewo trwa dość długo - kamera obraca się strasznie wolno). Uczucie prędkości też jest 2 razy większe w lapku niż w stacjonarnym a na obu jest 30 FPS.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie ta gra, a dokładniej ten pieprzony HDR :/ Czy to możliwe ze na kompie z podpisu mam max po 18 FPS na max ustawieniach + HDR ? Z tego co czytam, inni na słabszych kartach mają po więcej. U mnie HDR odpada całkowicie :( Pozostaje mi grac Anizo x16 AAx4 1280/1024 detale HIGH. Jeżeli chodzi doczytywanie to nie zaobserwowałem niepokojących dogrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Drobna porada

Włączenie AAx4 w grze powoduje 2 razy większy spadek FPS niż włączenie AA w sterach :lol:

 

Ogólnie zero problemów kierownica działa wystarczyło od nowa wszystkie klawisze wklepać. Dźwięk też działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dno dna! miałem właśnie okazje przetestować pełną wersje gry, a więc zmienili.... NIC!!!!!!!!!!!!! Co bardzo boli, bo nie widze sensu wydawania bety. Multi się nie odpali bez orginalnego Keya, o którego pyta za każdym razem kiedy chcemy przejść na profil multi. Zegary jak oszukiwały tak oszukują, a cyfrowych nawet nie uruchomili tylko zostawili marne tekstury. Zawiodłem się i to bardzo, bo beta mi się bardzo spodobała, wręcz najlepsza gra motoryzacyjna z wolną jazdą w jaką grałem, ale spodziewałem się od Atari, że chociaż najbardziej uciążliwe błędy naprawią i dodadzą jakieś autka tak jak to zapowiadali na niektórych stronach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

dno dna! miałem właśnie okazje przetestować pełną wersje gry, a więc zmienili.... NIC!!!!!!!!!!!!! Co bardzo boli, bo nie widze sensu wydawania bety. Multi się nie odpali bez orginalnego Keya, o którego pyta za każdym razem kiedy chcemy przejść na profil multi. Zegary jak oszukiwały tak oszukują, a cyfrowych nawet nie uruchomili tylko zostawili marne tekstury. Zawiodłem się i to bardzo, bo beta mi się bardzo spodobała, wręcz najlepsza gra motoryzacyjna z wolną jazdą w jaką grałem, ale spodziewałem się od Atari, że chociaż najbardziej uciążliwe błędy naprawią i dodadzą jakieś autka tak jak to zapowiadali na niektórych stronach...

Tutaj to padłeś ofiarą ale własnej... naiwności :wink:

 

Ale fakt błędów cała masa nie wiem jakim cudem to zrobili, że AA włączany w grze powoduje tak drastyczny spadek FPS w porównaniu do AA wymuszanego w sterach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to padłeś ofiarą ale własnej... naiwności :wink:

 

Ale fakt błędów cała masa nie wiem jakim cudem to zrobili, że AA włączany w grze powoduje tak drastyczny spadek FPS w porównaniu do AA wymuszanego w sterach.

Oj cicho.... miało się nie wydać :wink:

 

Odpowiedziałem tylko na pytanie, bo ktoś pytał o multi ;)

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, poczekajmy do premiery na pozostałych rynkach. Wtedy wypuszcza patch.. (przynajmniej taka mam nadzieje).

Prawdopodobnie Cd Project wypusci poprawina wersje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobna porada

Włączenie AAx4 w grze powoduje 2 razy większy spadek FPS niż włączenie AA w sterach :lol:

 

Ogólnie zero problemów kierownica działa wystarczyło od nowa wszystkie klawisze wklepać. Dźwięk też działa.

to jest normalnie :lol: jutro to przetestuje ale jeśli tak jest jak mówisz, to brak słów do Atari.... :mur:

 

Prawdopodobnie Cd Project wypusci poprawina wersje gry.

taaaaaaa tak samo jak poprawiali PES6 - premiere przesunęli o miesiąc czasu, a nie poprawili dosłownie niczego...

Jeśli gra wychodzi skopana to nie widze opcji by później ją w cudowny sposób "uzdrowiono". Przecież nic nie stało na przeszkodzie żeby tak widoczne błędy wyeliminować we wczesnej fazie produkcji gry. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

to jest normalnie :lol: jutro to przetestuje ale jeśli tak jest jak mówisz, to brak słów do Atari.... :mur:

Ta potestowałem i jest jeszcze śmieszniej :lol: Raz ustawię 1024x768 jest 50FPS stoję w miejscu daje 4xAA jest 35FPS wyłączam AA jest 30FPS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta potestowałem i jest jeszcze śmieszniej :lol: Raz ustawię 1024x768 jest 50FPS stoję w miejscu daje 4xAA jest 35FPS wyłączam AA jest 30FPS :lol:

:lol: :lol: :lol:

 

nasuwa się tylko jedno pytanie:

 

Jak oni to robią? :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna prośba - prosił bym o mapę z dilerami, jak się na niej znajdą jeszcze warsztaty z tuningiem - będzie super ;]

z góry dziękuję

poprzedni link nie działa,, linki które znalazłem googlem podobnie

 

co do wydajności - na tym co w sigu - o @ 3ghz, 1gb bh5 @ 2-2-2-5-1 ~230mhz, x800gto 520/540mhz 1280x1024 med i 30-40fps z widokiem z maski, zero przycinek od doczytywania podczas jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAQ - jest już dostępne na pierwszej stronie :)

Ostatnia aktualizacja 10:50.

Jeśli będziecie mieli jakieś dane do FAQ to do mnie na PW.

 

 

@qqrydza czemuś nie powiedział, że zapodałem mała mapkę - tego scana?

Już poprawiłem :) Jest duża.

Co do mapki - żartujesz?! :)

 

@Bio, taką mapę dostaniesz razem z grą, oczywiście jak kupisz oryginała :)

 

Co do gry to jestem pełny uznania dla programistów, że jest tyle samochodów, a każdy z nich na zewnątrz i w środku cudownie odwzorowany - to jest naprawdę coś. W dodatku takie piękne i rozległe tereny... a w szczególności północno-wschodnia część wyspy do której mam sentyment. Ahhh coś pięknego.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh czekalem na gre i sie zawiodle. Jak juz mowiliscie bledow nie poprawiono! Najbardziej denerwuje mnie to, ze gra mi sie zawiesza przy ladowaniu profilu! Wyglada to tak: zeby zagrac musze uruchomioc gre, zmienic rozdzielczosc na inna niz ta w ktorej gram (chociaz ten sposob przestaje dzialac) wczytac profil i zmienic spowrotem rozdzialke (czesem tez sie zawiesi)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;/

Ktos ma jakis pomysl?

 

Jesli chodzi o sama gre to denerwuja mnie hamulce, takie same w kazdym aucie!, na mojej kierze prawie zero dozowalnosci - zasada nie dziala - dziala (pisk opon) - jak w F1.

 

Fajnie by tez bylo jakby bylo paliwko ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano powinno być tankowanie paliwa... Ja to się dziwię tym co tworzą te gry - przecież wprowadzenie kilku takich "smaczków" urealistyczniłoby ją oraz nadało zupełnie inny aspekt takiej kategorii gier. Czujecie przykładowo płacić za benzyne talonami??? oO LOL. Z drugiej strony taka firma jak SHELL mogłaby mieć niezłą reklamę.

 

@ LCC - great job! thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony taka firma jak SHELL mogłaby mieć niezłą reklamę.

 

@ LCC - great job! thx.

co więcej, mogłaby wyłożyć niezłą kaske za to, że akurat tylko stacje tej firmy będą w grze. W końcu to niezła reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra chodzi tak samo przy 800x600 low hdr off aa off jak i przy 1024x768 all max aax4 i hdr on :D Gdzie tu logika

Mam to samo , tyle , że nie mam hdru bo mam x800gto. Nie mogę w to grać bo pry 800x600 low mam często poniżej 30 fps ( w mieście koło 20) a przy 1024x768 detale high aax4 mam tyle samo fps(moze 2 fps więcej) z tego co czytam to ta gra , żyje własnym życiem i każdemu chodzi inaczej :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

A takie jedno małe pytanko związane z grą ;) Zna ktoś może ty tytuł i wykonawce piosenki lecącej w tle podczas instalacji ? <_<

 

p.S. nareszcie ktoś pomyślał o FAQ xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoRady co masz za kiere?

 

R.i.P. => nie zarobilbys na paliwko do takiego koenisega czy innego saleena :)

Logitecha - Wingman z ff (swoja droga bardzo fajna)

 

Etam nie zarobil, zawsze mozna by bylo kase za wygrane dostosowac do zuzycia albo po prostu zmniejszyc zuzycie paliwka.

 

Odniose sie jeszcze do wymagan. U mnie gra chodzi lepiej niz nfs carbon (swoja droga totalna porazka ;p).

W 1920x1200 bez HDR (lepiej wyglada bez moim zdaniem) i bez AA chodzi dobrze (widok - same zegary, widok od tylu tez ale hmm czuc troche mniejsza ilosc klatek). Co ciekawe tak samo plynnie chodzi w 1600x1200 - nie ma kompletnie roznicy. Wlaczenie HR powoduje koniecznosc znacznego obnizenie rozdzialki aby zachowac plynnosc.

 

PS: W zwiazku z wk.... bledami (patrz poprzedni post) odinstalowalem gre i wroce do niej jak je poprawia ;/ (o ile). A tak dlugo czekalem ........ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...