Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

feluś

 

Ty nie patrz co piszą inni jak im chodzi ,bo to lipa w 50% przypadków :)

poproś kolesi niech zrobią frapsem parę screenów to wtedy będziesz mógł dać wiarę .

Nie wierz nikomu kto pisze że na Ati 800

b.t.w

się poważnie zastanawiam nad zakupem orginała ,kusi mnie gra w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitecha - Wingman z ff (swoja droga bardzo fajna)

a masz odznaczone "split aixs" w sterach? moze w samej grze jest jeszcze jakies ustawienie od tego, zeby pedaly byly traktowane jako analogowe a nie cyfrowe. na momo nie mialem problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danywatt, ja zmieniłem przy modernizacji kompa graficzną 6600gt na 7800gt, ale zmieniłem również procesor i dokładnie nie mogę powiedzieć czy dużo zmiany zobaczysz po zmianie samej grafiki, ale ogólnie z efektu jestem bardzo zadowolony i z samej grafiki również.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na ustawieniach z 1-go posta dla 6800 dziala plynnie (jeszcze nie mialem okazji pomykac >160Mph :P)

gierka super :)

 

nie bijcie, ale jak zmienic Mph -> Kph?

W opcjach poszukaj powinno być imperial przestawić na metric i będą km/h.

 

Options-> Display->Unit system-> metric

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje ze ta gra jest strasznie nudna :)

Jak jeździsz bez celu po całej wyspie to oczywiste, że jest nudna. Zacznij robić zadania/ścigać się, zdobywać nowe samochody, domy, doświadczenie, to zobaczysz urok tej gry :D Chyba że ww. są dla ciebie nudą, to znaczy że jest z tobą źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

czy mi sie wydaje ze ta gra jest strasznie nudna :)

Czasami tak ale jak jak zasuwasz 200Km\h w Ferrari a nagle obok Ciebie śmiga qqrydza w białym Lambo lub gdy ścigasz się z F1zz'em to emocji jest dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh

nienie , zeby byla jasnoc ... nudna teraz .... domy zadania samochody mam ....

chodzi o to ze gra jest nudna na maksa na singla ...

urok tej gry na multi znam bardzo dobrze :)

ale granie na singla jest slabe :(

 

byle do 15-ego :)

 

 

wlasnie przyszlo moje nowe MOMO :)

no to zaraz sie zacznie zabawa !! :)

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh

nienie , zeby byla jasnoc ... nudna teraz .... domy zadania samochody mam ....

chodzi o to ze gra jest nudna na maksa na singla ...

urok tej gry na multi znam bardzo dobrze :)

ale granie na singla jest slabe :(

 

byle do 15-ego :)

No to już raczej subiektywna sprawa, bo jak na razie single zaspokaja moje potrzeby :) Wypełnia czas oczekiwania na retaila, wtedy dopiero zacznie się jazda :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg jak ta gra jest zabugowana to głowa mała.

Robie sobie misje - jade wybrzeżem - piękna grafika, krajobrazy - myśle - zobacze jak to wygląda z HDRem - włączam - oczywiście spadek framerate - patrze chwile - ok trzeba wyłączyć - wyłączam - a tu framerate pozostaje taki jak z hdr :mur: :lol:

Musiałem wyłączyć gre bo jazda z max (na oko) 20 fps po wybrzeżu to dla mnie żadna przyjemność...

Pozatym jeżdże teraz na kemerze umieszczonej na masce i odczuwalna prędkość jest o wieeeeele wyższa! Niby pare klatek w góre ale jednak jest różnica - spróbujcie sami - przejechać się np wzdłuż wschodzniego wybrzeża, przez te lasy, z kamerą np w środku, a później z kamerą na masce. Nie mówie już o kamerze z samymi zegarami - wówczas to się dopiero za*****la :P

ehhh gdyby tak zrobili w tej grze stałe 50 fps w kamerze za samochodem to normalnie byłby miód, a tak jest "tylko ok".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholerka ... moze ktos mi powiedziec jakie ma ustawienia kierownicy ?? sensitivity itp ??

za chiny nie moge tego ustawic tak zeby nawet na prostej drodze nie wyleciec z trasy :(

chyba ze to kwestia przyzwyaczajenia jest .... ale na MOMO nie idzie w to grac:P lepsze wyniki osiagalem na klawiaturce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bio, taką mapę dostaniesz razem z grą, oczywiście jak kupisz oryginała :)

tyle że ja tą mapę mam już od bety :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jeszcze od czasu do czasu ją włącze to robię jedynie crusin ;o Ale jest pewien problem. Słucham sobie mp3 a tu nagle bum! dźwięk znikna całkowicie. Nic nie słychać... Daję "M" (mapa) dźwięk się znów pojawia. I w sumie nie dziwić się, że gra ma wiele bugów no ale wykonując jakąś misję (przykładowo dostarczenie auta) gdzie nie można włączyć sobie mapy pozostaje wielkie ELO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Nie no Spylon musimy coś wymyślic bo mnie trafi po prostu. Przyspieszam czasami łapia te scinki. Czasami lapia przy zakretach :| Ehhh ty masz memki na 442 a ja na 410 i jest to samo. Moze to dlatego, ze mamy 7900gs :) ?

Na XP ścinek nie mam za to na Viście właśnie też doczytuje np gdy zmieniam fury w wypożyczalni i podczas jazdy też. Ja mam pamięci OCZ platinum 800Mhz i dysk Seagate 320GB 16MB proc E6300

 

Tutaj testy na 2 rozdziałkach wszystko na high i AFx16 bez HDR i bez AA. Grafa nie kręcona. Widok ten pierwszy zza samochodu.

1280x960

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

2646, 60000, 40, 51, 44.100

 

1600x1200

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

1938, 60000, 28, 36, 32.300

 

Po OC grafy w 1600x1200 i 1024x768 z HDR jest powyżej 30 FPSów. Mi się gra komfortowo a co mnie zdziwiło to to, że podczas wyścigu gdy pojawiają się dodatkowe wozy FPSy są takie same :blink:

 

@Macias nauczysz się na początku trudno się przyzwyczaić ale po tygodniu dojdziesz do wprawy. W logitech profiler jak chcesz to włącz centrowanie koła ( sama wraca do neutralnej pozycji) no i jak chcesz to możesz FF wyłączyć wtedy łatwiej się jeździ i łatwiej się nauczyć :wink: A sensivity i linearity to jak chcesz ustaw bo każdy woli inaczej.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie te same mam objawy, doczytuje również w garażu przy zmianie auta. Jest to spowodowane tym, że Vista ma duże większe wymagania od XP i wykorzystuje dużo więcej pamięci. Przydało by się 2-3GB pamięci i wtedy powinno być OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jestem pierwszą osobą pytającą się o mapkę do TDU. Ale czy ktoś z Was zna jakiś działający link do takiej mapki?

czy uzywaz glowy do czegos innego poza noszeniem czapki?? na 1 stronie masz FAQ z mapa i pare stron temu tez byl do niej link :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś lepiej płatnego od misji dostarczania samochodów do wypożyczalni (na pierwszej takiej wycieczce zarobiłem 130k)?

Pozatym gra mi się coraz bardziej podoba; włączyłem jeszcze na maxa drganie kamery, widok z maski, + 200 km/h - i efekt jest niesamowity :)

Nie wiem jaki spadek framerate zanotuje przy nagrywaniu filmiku, jeśli nie duży, to jutro postaram się coś nagrać dla tych co jeszcze nie grali, bądź też grają z 20 fps i twierdzą, że jest dobrze :)

 

edit:

 

kiera by się przydała ojjj i to bardzo ;)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ale o co chodzi?

 

http://games.tiscali.cz/reviews/testdriveunx360/index.asp

 

A na stronie głównej napisali, że jest gotowa.

 

Screeny oczywiście z wersji pc.

 

Fajna recka ale to jest recka chyba wersji na X360 i czemu tylko 80% ;]?

 

Tutaj też napisali, że wersja na PC i PS2 jest Gotowa aka Gold http://www.ggmania.com/?smsid=23324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz odznaczone "split aixs" w sterach? moze w samej grze jest jeszcze jakies ustawienie od tego, zeby pedaly byly traktowane jako analogowe a nie cyfrowe. na momo nie mialem problemow.

a zerkne (jak wyjdzie polska wersja bo ta wywalilem ;/) bo sobie zapomnialem sprawdzic ale wylaczalem ... kiedys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...