Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mialem podobna sytuacje. Na szczescie pomoglo zwykle ponowne uruchomienie windy. Ta gra naprawde lubi wkurzyc z tymi fpsami ... raz odpalam ~40-50fps (zegary) drugi raz 30-40fps :/ ofcors ta sama okolica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rano zainstalowałem fulla bo do tej pory jechałem na becie i powiem, że gra mi, o dziwo, chodzi szybciej :) Nie wiem dlaczego, ale jak dla mnie w porównaniu do bety w fullu sterowanie na klawie samochodami jest jakieś precyzyjniejsze... lepiej czuć samochód - pykam bez helpów. Jakoś w ogóle gra ładniejsza mi się wydaje. Dziwna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem AFx16 i wynik spadl mi tylko o 1FPS, czyli nic :>

 

Ta gra dziwny ma engine, mialem raz tak samo jak ty Luc4s, gdy jechalem na widoku za samochodu z lotniska po wlaczeniu gry, to mialem 50-60FPS, pozniej wlaczylem HDR i inne bajery, a gdy wylaczylem je, to FPS nie wrocil w gore :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobic by zaczela znow normalnie dzialac??

Mam to samo jak idzie 1000% z proca i wtedy jest tragicznie, jak jest użycie na poziomie 60-70% gra chodzi bdb i nie wiem od czego to zależy ze raz po włączeniu żre z proca a raz nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam pytanie za 100pkt.

 

mam aktualnie GF6600GT i moge go wymienic za 70zł na 6800GT/GS (do wyboru), opłaca sie? TDU jakos lepiej sie bedzie poruszał? Gram w 1216x684 (taka rozdzialke ma moj TV) a reszta kompa w podpisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznica miedzy gf6600 a 6800gt jest w granicy 100-130 zl.... wiec jesli chodzi cenowo to sie oplaca... jak wydajnosciowo to jeszcze nie wiem ale poszperam i napisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

gra fajna ale na 7900gs na 93.81 ciągle tekstury wariuja albo sie gra zwiesi, co do tekstur pomaga niekiedy alt+tab albo jakaś zmiana w grafice.

Zmienić stery na nowsze? czy raczej czekać na patcha do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za roznica... wiadomo ze jeszcze premiery nie bylo... czekam twardo i biegne do sklepu bo gra mi sie baardzo podoba... a zadko kupuje gry bo nie warto... mam 5 orginalnych gier w ktore praktycznie tylko gram... z czego 2 to extraklasyka i cs 1.6 z cs:cz kupiony na promocji za 19.99 w mediamarkt :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem gierke i mam pewien problem.Gra reaguje z opoznieniem na przyciskanie klawiszy,nacisne gaz trzeba chwile czekac az auto ruszy a pozniej jedzie na pelnym gazie bez wcisnietej strzalki i to samo ze skrecaniem.Jest na to jakis sposob??

 

 

I przy wyjsciu blue screen a tego juz dawno nie mialem. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bledy w grafice u mnie przynajmniej skutkuje wlaczenie/wylaczenie (czasem pare razy) hdr.. widac co jest skopane :/

A u mnie nie... jak zaczna sie walic textury w grze to tylko reset pomaga... albo zabawy ze zmianami rozdzielczosci gry.

 

A mi pomaga zmiana rozdzielczości i potem spowrotem na domyślną :D

Mi takze.

 

Wlaczylem gierke i mam pewien problem.Gra reaguje z opoznieniem na przyciskanie klawiszy,nacisne gaz trzeba chwile czekac az auto ruszy a pozniej jedzie na pelnym gazie bez wcisnietej strzalki i to samo ze skrecaniem.Jest na to jakis sposob??

I przy wyjsciu blue screen a tego juz dawno nie mialem. :unsure:

Slaby komp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stracilem swojego save'a :(

 

Zainstalowalem xtreme-g 97.92 w celu przetestowania. Karta puszczona na 580/780. Odpalilem smarki - wszystkie przeszly elegancko, a i wyniki nawet lepsze niz na wczesniejszych 93.71.

 

No to mowie puszcze TDU - fpsy wporzadku. Pogralem 20 min - res kompa. Puszczam drugi raz, pogralem z godzinke, daje quit - res kompa :/. Nie wiem teraz czy to wina tych sterow czy cos innego przeszkadza.

 

Ktos jeszcze probowal odpalic TDU na w/w sterach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przesuwają bo chcą poprawić błędy, jak myślicie? Zresztą bez sensu grę na zachodzie wydali już pod koniec lutego, a ogólnie jeszcze w ogóle nie wydali i do tego w Polsce też się opóźni, nie wiem o co tu chodzi. Ja jednak przystaje przy tym, że gramy w jakąś scrackowaną betę :)

 

Znalazłem taką wisienkę :)

Ferrari Enzo od Pininfariny... 0-100km/h - 3.5s & Max - 360 km/h

http://www.qv500.com/ferrarienzop2.php

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stracilem swojego save'a :(

 

Zainstalowalem xtreme-g 97.92 w celu przetestowania. Karta puszczona na 580/780. Odpalilem smarki - wszystkie przeszly elegancko, a i wyniki nawet lepsze niz na wczesniejszych 93.71.

 

No to mowie puszcze TDU - fpsy wporzadku. Pogralem 20 min - res kompa. Puszczam drugi raz, pogralem z godzinke, daje quit - res kompa :/. Nie wiem teraz czy to wina tych sterow czy cos innego przeszkadza.

 

Ktos jeszcze probowal odpalic TDU na w/w sterach ??

 

 

Luc4as mam dokładnie te same sterowniki i mam identyczny problem... Resetuje się komp co jakiś czas :(

Edytowane przez Dymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac trudno uwierzyc w to ze wydaliby gre z tak oczywistymi bledami ... a te teksty o nadal przesuwajacej sie premierze utwierdzaja tylko w tym ze jednak gramy w jakas lipe ...

bylbym 100% pewny ze tak jest gdyby nie te fotki wersji pelnej ...

ale z drugiej strony ... jezeli gra poprostu zostala wydana , to po co robic takie fotki i sie chwalic ??

moze jakis pirat jajcarz wydrukowal sobie okladke dvd i instrukcji , na plytke nadrukowal obrazek z tdu i reszta swiata dala sie nabrac...

trzymam kciuki oby tak bylo ... jak odpale tdu pl u siebie i bedzie bezblednie smigalo 50 fps to chyba umre ze szczescia :)

 

"Yeah I mean sure I want it fixed NOW but I agree they have us Guinea Pigs with PLENTY of errors/bugs to share with them so they will have had 2 weeks or so, to at least Hot-fix it, at LEAST to fix the perfomance issues"

 

cos takiego znalazlem , i brzmi to calkiem prawdopodobnie ... co Wy na to ??

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh widze nie tylko ja mam takie jazdy

 

1. też straciłem sejw

2. też mam spadki fps, normlanie 30-40 przy widoku z maski, nagle robi się 5 - 10 co kilka s na sekundę wraca do normy

3. nie wiem czy już było - zwisy na ekranie saving, niski framerate od razu po uruchomieniu i już wiem że nie mam co próbować bo się zwiesi

 

na necie widziałem filmik z jeżdżącym lexusem,, co z lexusami ? u mnie salon zamknięty ;)

 

4. - imo skopane zachowanie samochodów na trawie, pod góre nie ma różnicy czy jedzie się maserati spyder (400hp na tył) czy audikiem s4 (340hp @ quattro), stanie i pod 10% wniesienie już się nie ruszy... staczający się samochód zachowuj się śmiesznie ;]

 

imo głupie babole psujące mi zabawe... sic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stracilem swojego save'a :(

 

Zainstalowalem xtreme-g 97.92 w celu przetestowania. Karta puszczona na 580/780. Odpalilem smarki - wszystkie przeszly elegancko, a i wyniki nawet lepsze niz na wczesniejszych 93.71.

 

No to mowie puszcze TDU - fpsy wporzadku. Pogralem 20 min - res kompa. Puszczam drugi raz, pogralem z godzinke, daje quit - res kompa :/. Nie wiem teraz czy to wina tych sterow czy cos innego przeszkadza.

 

Ktos jeszcze probowal odpalic TDU na w/w sterach ??

Nie jesteś jedyny, zwis na TDU zdaża mi się bardzo czesto, w/w sterach, jednak jeszcze zapisu z gry nie straciłem, nigdy nie miałem problemów z tymi sterownikami, może czas przeinstalowac.

Jeżeli ktoś zrobi to wcześniej proszę o podzielenie się zachowaniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca mam zainstalowane stery dla NVidia

o nazwie Forceware 93.71, Modded By Side

http://rapidshare.com/files/9317770/93.71_...sh_whql.7z.html

rozpakować za pomocą najnowszej wersji winrara lub 7zip

 

- Są to zmodyfikowane oficjalne sterowniki - usunięty nowy control panel , dodane coolbits. Sterowniki zajmują jedynie 18.5mb , zabierają także mniej pamięci.

Dzięki temu gra mi się wogóle nie zawiesza.

Występuje tylko problem jak zmieniam w grze rozdziałkę na inną, to wtedy się robią arty i muszę wyjść z gry i na nowo ją uruchomić.

 

Juz raz tutaj tłumaczyłem - najlepiej uruchomić grę w takiej samej rozdzielczości jak mamy pulpit windowsa.

W Windows mam 1024x768 60Hz i w grze mam ustawione tak samo.

Jak ktoś ma jeszcze ustawione w grze AAx2 to w sterownikach też musu wymusić AAx2.

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaby komp?

Nie wiem czy slaby napewno nie najlepszy ale mysle ze powinien to uciagnac

AMD SD 4000+

Gigabyte 6800 GT

Geil2x512

 

A poztym zmenilem rodzielczosc na 800x600 detale na low i dalej to samo

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze z podpisu, komfortowo sie gra w 1152x864 w grze ustawienia na high HDR wlaczony i 4xAA 16xAnizo

w 1280 juz niestety sa zwolnienia. Nie zauwazylem zadnych przestojow w grze o ktorych niektorzy tutaj pisali. Wszystko dziala plynnie.

 

 

Pytanko czy znacie moze liste wszystkich aut dostepnych w grze ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze z podpisu, komfortowo sie gra w 1152x864 w grze ustawienia na high HDR wlaczony i 4xAA 16xAnizo

w 1280 juz niestety sa zwolnienia. Nie zauwazylem zadnych przestojow w grze o ktorych niektorzy tutaj pisali. Wszystko dziala plynnie.

Pytanko czy znacie moze liste wszystkich aut dostepnych w grze ???

Grasz na klawiaturze czy kierownicy/padzie ? Przestoje o który tu piszemy to spadki do 15 fps (zwłaszcza na skrzyżowaniach w mieście, przy ostrym hamowaniu i kilku samochodach)

 

Ja kombinuje jak mogę, żeby jednak grac na kierownicy mimo straty ok 10fps. Dlatego nie mam śmieci i ptaków, gram z widokiem z zegarów, na panoramie ustawiłem 1280x720 i low detail. I o ile poza miastem mam juz bardzo płynnie (50-60 - tyle wymagam) bo jak przyjdzie się ściagac z kilkoma PC w wyscigu to zaczynają się wspomniane ścinki...

 

Lista samochodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...