Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Juz na ten tamat byla dyskusja, tez mam takie luzy, gra jest spieprzona :>

Ja w moim Sidewinderze nie mam żadnych luzów.

 

czy ktos wreszczie zauwazy ze gra bedzie dostepna od 2o marca ... ;]

 

(OFICJALNIE) .... to cos w co notabene grasz/my w tym momencie to pewnie "close beta" .... i dlatego jest tak nie inaczej ...

Jak mi to powiedziałeś w sklepie, to się bardzo ucieszyłem, wręcz wpadłem w stan euforii, ale pomyślałem, że pewnie masz jakieś sprawdzone rewelacje z forum, ale widzę, że to tylko domysły... Oby okazały się prawdziwe, a gra była poprawiona, bo do ideału jej trochę brakuje. Choć z drugiej strony jest jedna rzecz, która dyskwalifikuję tę grę jako wersję full - klucze od bety pasują do niej.

 

p.s. ktos mnie uswiadomi skad wlasciwie wziela sie wersja 1.45A ?

Znaczy skąd wiemy, ze to 1.45A? W menu głównym pisze. A skąd się wzięła? Pewnie sobie "wyciekła" i trafiła na p2p. :) Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz moc FF w opcjach w grze :) U mnie pomogło ;]

Moze glupie pytanie ale pod ktore USB podnacie kierownice ?

 

Bo wazne jest zeby to bylo na bank USB 2 ... przynajmniej u mnie robi roznice jak podepne dysk 2.5 cala pod nie odpoiwednie zlacze to sie papra ladnie mowiac ... nie pisac mi ze to oczywiste bo wiem zasilania inne ale moze zmien zlacze usb ten co ma problem z kierownica :/

 

 

No coz, na jednej kierownicy ok, na innej juz nie.

Ja mam Force EX czy jakos tak :)

Dzis w domu zobacze dokladnie jak mam ustawione ... qrde ta kierownica logitecha 25 ma 900stopni obrotu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi to powiedziałeś w sklepie, to się bardzo ucieszyłem, wręcz wpadłem w stan euforii, ale pomyślałem, że pewnie masz jakieś sprawdzone rewelacje z forum, ale widzę, że to tylko domysły... Oby okazały się prawdziwe, a gra była poprawiona, bo do ideału jej trochę brakuje. Choć z drugiej strony jest jedna rzecz, która dyskwalifikuję tę grę jako wersję full - klucze od bety pasują do niej.

Znaczy skąd wiemy, ze to 1.45A? W menu głównym pisze. A skąd się wzięła? Pewnie sobie "wyciekła" i trafiła na p2p. :)

 

Swiatowa premiera jest 20 marca 2007 czyt. NIE W POLSCE ... u nas napewno jest pozniej widze ze wedlug jednego z forumowiczow 30 marca 2007 STRONA CDPROJ3CT : "DATA PREMIERY PL MARZEC 2007"

 

podsumowujac

 

Swiatowa 20 marca 2007

PL marzec 2007

 

Pozdro

ehh...

lol a z 1.45A mnie rozbroiles ;] w menu ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma być 30, mail od wirtus.pl:

Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia.

Zmiana daty premiery wynikła z powodów nie zależnych od sklepu.

Nowa data premiery to 30-03-2007 11:00:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w polsce ma wyjsc kinowa polska wersja gry.. nie wiecie przypadkiem czy bedzie tez w niej normalnie jezyk angielski? srednio lubie spolszczone sciganki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc również z defragmentowałem dysk i nie powiem że niema w ogóle przycinek ale ograniczyło niemal do minimum jestem happy ;] A więc defragmentujcie swoje dyski bo warto :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu, spróbuj sobie włączyć synchronizacje pionową , zobaczymy czy dalej będzie śmigać tak pięknie, mi właśnie po tym wszystko się zwaliło.

Powróciłem do raida zobaczę jak teraz gra będzie śmigać, na nowym systemie.

Vsync mam włączony, bo bez tego na LCD jakiś dziwny przeplot mi się pojawia w niektórych tytułach. Tak więc u mnie bez niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra naprawde daje w kość, jak włączam gre z frapsem to obowiązkowo pojawiają sie arty i fps spada do 7 :angry: A potem sama wyłącza sobie AA a jak chce włączyć to sie czepia że ta opcja nie jest kompatybilna z moim komputerem.... :blink: Dajcie patcha!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Nie wiem co wy macie z tą grą , mi tam żaden patch nie jest potrzebny :-P . Gram w 1024-768 High aax4 anizo x16 HDR off stery 93.71, i nie mam żadnych przycinek, artów itp gra lata 30-40fps B-) dysku nie defragmentowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Sorry, że przynudzam z tym benchowaniem ale jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić w takich samych warunkach co ja, to będę wdzięczny. Do końca marca jest jeszcze trochę czasu na zabawę tym co mamy ale ja frajdy nie mam bo mi coś źle chodzi. Worm z forum wie jakie mam nerwy przez tą grę, bo się nawet do niego wybrałem, w celu przetestowania 8800GTX...

 

Do rzeczy: Zrobiłem cztery przejazdy tą samą trasą w miasteczku na początku gry. Specjalnie wybrałem przejazd w mieście żeby obciążyć grafikę. Nic nie grzebałem z plikach ini czyli widzimy śmieci, ptaki itp. Wybrałem chyba najbardziej popularną rozdzielczość 1280x1024. Każda rundka trwała ok 80-90 sekund i starałem się jechać bez kolizji. Frapsa uruchamiałem przed ruszeniem i po zatrzymaniu samochodu. Wyniki mam dość kiepskie ale w ostatniej wersji z AA4 AF16 i HDR gra wygląda ładnie. Co z tego jak mam spadki do 15fps, zwłaszcza na skrzyżowaniach.

 

Trasa : Ala Wai Golf. Na południowo-wschodniej części wyspy przy zatoce. Startujemy w kierunku północno-zachodnim (jak na rysunku). Skręcamy w drugą w lewo (salon Ferrari) , później znów w drugą w lewo nad morze (fragment jedziemy pod prąd). Pózniej powrót i znów w druga w lewo. Łatwo zapamiętać..

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Testy robiłem na 2.4Ghz, X1900Xt 668/778 i 1,5GB single (może tu przyczyna). Ten konfig robi 5500 w 3d2006. System postawiony prawie od nowa, gra zainstalowana na RAID0 z trzech dysków 160GB (gdzie też upatruje może przyczynę docinek do większy random time access mam na tym zestawie). Ogólnie na takich ustawieniach gra mi się słabo, mam spadki do 15-20 fps. Testy robiłem na klawiszach bo podłączenie kierownicy (pod USB2.0) i przełączenie na widok ze środka to byłaby totalna masakra).

 

Jestem ciekaw Waszych wyników, zwłaszcza ludzi z podobną konfiguracją. Może znajdę przyczynę słabej wydajności (dual, dysk). Sprzętu już podkręcić bardziej nie mogę / nie umiem.

 

min max avg

 

17 40 30 -- 1280x1024

19 43 30 -- 1280x1024 AA4

15 38 27 -- 1280x1024 AA4 HDR

15 36 26 -- 1280x1024 AA4 AF16 HDR

 

Widok zza samochodu (patrz wyżej)

 

ps. rzeczy o których piszą ludzie z Atari w FAQ wykonałem. Dual-core optimizer dla X2 AMD i poprawka WindowsXP-KB896256-v4-x86-PLK wgrana....

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie wywalić kilkadziesiąt ostatnich postów jak wyjdzie full, a to co teraz gramy okaże się scracowaną betą :) Dlatego nie ma sensu bawić się w benchy na tej debilnej becie, bo szkoda czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280*1024 chyba juz wypiera 1024*768, bo jest natywna rozdzielczoscia wszelkich monitorow LCD 17 i 19".

aczkolwiek "wypiera" a nie "wyparla" ;)

 

Chyba trzeba będzie wywalić kilkadziesiąt ostatnich postów jak wyjdzie full, a to co teraz gramy okaże się scracowaną betą :) Dlatego nie ma sensu bawić się w benchy na tej debilnej becie, bo szkoda czasu :)

Nie chcesz to sie nie baw.. ja tam sie bawie bardzo dobrze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 36 26 -- 1280x1024 AA4 AF16 HDR

 

 

Głupio tak samemu siebie cytować ale już jest postęp

 

min 20 max 38 avg 30.569 1280x1024 AA4 AF16 HDR

 

co zrobiłem? Dwie rzeczy dlatego nie wiem co pomogło"

 

defragmentacja i skręcenie procka i grafiki na default....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze odczucia z tą beta są w miare pozytywne ;].

Po pierwsze grafika w TDU trzyma poziom ale tylko wtedy jeżeli mamy aa x4 i af x8 bo inaczej to sypkie strasznie jest ;). Mi chodzi jak narazie wszystko dobrze (all full 1024 aax4 afx8) i srednio kolo 45 fps, min miałem 37 ;]. NIe właczałem jeszcze hdr'u bo nie chce sobie fpsów zepsuć i nawet bez niego grać z 20-30 fps ;].

 

Samochody sa cacy odwzorowane, WYSPA ogromna to same plusy. No prawie. Na razie po krótkim obcowaniu z tdu zauważyłem (a raczej usłyszałem) powazny dla mnie problem. Otóż dźwięki wiekszosci silników są wyjete z pupy ze tak powiem :?. Szczególnie razi to w super sportach (jak slr, Fort gt czy murcielago). Wydaje sie ze to w sumie mały minus ale dla mnie znaczący ;). Ciekaw jestem jaki dźwięk silnika ma carrera gt. Jak lipny to nie bedzie fajnie :lol:.

 

Ogolnie w TDU zajefajnie sie gra, ale juz widze ze gra w multi jest o niebo lepsza od SP ;]. Tyle jak narazie moich marnych wywodów.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia jedno... w gta jak i tdu wszedzie po ulicy przy pomocy wiatru lataja smieci... ale czemu drzewa sie nie bujaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcell, czyli co wchodzę na ten link płacę i już zasysam fulla, tego samego co będzie wydany 20 i u nas 30 ??? Czy betę w którą teraz gramy???

Swiat (czyt. bez polski ) - 20 marca

 

Dołączona grafika

 

 

Polska - 30 marca sklep internetowy Wirtus

 

Dołączona grafika

 

 

LCC sam wywnioskuj jak to wyglada ale dla mnie to jak ktos wspomnial to 1.45A to CLOSE BETA "nieco zmodofikowana" na OPEN BETA :wink:

 

a to co bedzie czy tez juz mozna sciagnac po zaplaceniu 39.95 $ + przesylka to juz WERSJA MAM NADZIEJE jakas 2.00B :lol2:

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...