Skocz do zawartości
BLBK

Obudowa Z Wentylatorem 250mm!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fredus

reszta obudowy juz mniej...

Dlaczego?? Ładna ta obudowa przecierz, noi te monstrulany wentyl... tez robi wrażenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak z hałasem :P no chyba że ten wentyl obraca sie 500rpm..ale pewnie przepływ powietrza ma ogromny.

800rpm, 100cfm, max 24dba - wszystko jest tam napisane...

robi wrazenie - w zasadzie na proca i grafe mozna zakladac pasywne chlodzenie przy takim nadmuchu

Edytowane przez Mikelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem kiedyś zeby do bigtowera zaadoptować wentylator z chłodnicy samochodewej - są na 12V tylko moc taka ze osobny zasilacz by trzeba skombinować chyba

No a średnica na oko 400mm... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie. 250mm - robi wrazenie. :) Z przodu 4 coolerki mozna zainstalowac. ;)

Ale mnie osobiscie przedni panel sie nie podoba. Poczekajmy na odzew innych producentow obudow. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po kilku latach lozysko w tym wentylu zdechnie to ciekawe czy bebdzie mozna kupic wentyle w tym rozmiarze...tylko to mnie niepokoi.

przy 800rpm to bedzie laaadnych pare lat... chyba ze dostanie od chucka z polobrotu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba, tylko ciekawe jak to buczy tak naprawde a nie w pomiarach, bo z reguły oznaczenie głosnosci to jedno a odczucia to całkiem inna bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to piersze co pomyślałem po zobaczeniu budy, że to jeden z silników samolotu...

 

podliże się :D i powiem tak na marginesie, ze "pci" masz dobry zasilacz :P hehe sam mam i jest ....słów brakuje.... :P

Edytowane przez blank2424

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: NIEZŁA BUDA!!! :blink:

Jeszcze tylko mały modzik żeby drugi taki wentyl do przodu wsadzić i obudowe przykrecić do czegoś w ramach bespieczeństwa :grin:

drugi??? to wtedy to już naprawde samolot będzie:] 2 wentyle o łącznej średnicy pól metra:D i malutki procesorek:D hehe ja chciałbym zobaczyć jak ten komp lewituje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe w pierwszym momencie jak zobaczylem bude pomyslalem ze ma subwooferka z poku :lol:

 

Bajer ciekawy ale nie jestem w pelni przekonany czy to zda egzamin.. Mowia ze rozmiar ma znaczenie :lol: ale czy taki nadmuch nie narobi bajzlu w piecu? Ja jestem za porzadkiem i plynnascia cyrkulacji powietrza.

 

A moze to jest woofer :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie brzydka, ale jakby ją podłączyć na jeszcze większe napięcie to ciekawe ile miała by CFM-ów? :twisted2:

Też zastanawiałem się nad zamontowaniem wentyla od chłodnicy z samochodu, ale widzę, że niestety wynalazek został już opatentowany :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Gdyby w tej budzie były trzy takie wielkie wentyle to trzeba byłoby ją chyba przytwierdzić do podłogi bo by odleciała :lol2: ale co do samego wentylka to pewnie kręci sie 500-800 rpm.... nie więcej bo wtedy by już hałasował, ale co jak co przepływ musi mieć niezły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XClio 25cm Cooling Fan

- Compatible with XClio PC Case only (Sidepanel)

- Rated Voltage: DC 12V.

- Fan Speed: 700 RPM

- Airflow: 100 CFM

- Noise: Max: 24.00dBA

- DC Powered with 4Pin Molex connector.

- Patent Pending

 

I wszystko jasne B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączyć wentyl na 5 Volt'ów i będzie git ;) cichutko :)

----------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------

 

PS. Co by się stało jak by założyć zamiast tego wentyla głośnik 25 cm(ekranizowany-chyba tak to się nazywa żeby nie dawał pola magnetycznego na kompa) i wygłuszyć obudowę matami o grubości 1cm? No i oczywiście z tyłu zrobić tunel basowy B)

Wtedy dopiero byłby przepływ powietrza przy Satisfaction :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...