Skocz do zawartości
SGJ

Internet Explorer 7 Beta 2 Preview

Rekomendowane odpowiedzi

może i ma większość rynku ale osoby które są w tej większości używają go bo albo nie wiedzą że są inne przeglądarki takie jak np: firefox czy opera, albo niechce im się instalować czegoś innego lub poprostu uważają że mają wielkiego farta i na nic nie trafią ;). Co do tego pierwszego przypadku to jako dowód moge dać np. moją koleżanke która nie wie skąd wzięły się u niej rojany na komputerze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Innym się nie chce lub nie wiedzą że można lepiej. Ja mam FireFoxa i nie mam spyware próćz czasem jakichś cookie, a jak mialem IE to przestańcie, żyć sie nei da:D Niech się oni nie męczą i niech zapłacą FireFoxowi żeby mogli dawać orginalnie do Windowsa Firefoxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie ściągnę! Powody mam 2:

 

1. Lubię się bawić wszystkim co nowe - czy macie pojęcie, ile tam nowych opcji do przestawienia jest? :D

 

2. Widziałem (w prezentacji) wersję dołączoną do Visty Beta i całkiem niezłe wrażenie robi. Jest kilka bajerków wartych uwagi. Jeśli robactwa nie będzie przepuszczać, to może być całkiem fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny powiadasz...?

Ściągnąłem... i kapucha - na tym moim Windowsie to na pewno nie będzie chodzić. Jak ktoś ściągnie, to się dowie dlaczego ;P

 

Musiałbym 2k3 instalować. Problem w tym, iż fizycznie nie mam miejsca, a na wirtualu mam Gentoo w połowie instalacji. Druga wirtualna maszynka sie nie zmieści z braku miejsca na fizycznym HDD.

 

IE7 będzie musiał poczekać do poniedziałku - wtedy jest szansa na nową instalkę XP.

 

Prezentacje Visty Beta 1 macie tutaj:

http://dobreprogramy.pl/

W drugiej kolumnie od lewej jest: "najnowsze demonstracje" i poniżej "Windows Vista Beta 1". IE7 omawiany jest pod koniec. Ale tam jest chyba BETA 1.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm przetestował bym sobie to, choć osobiście wole Opere, ale długo używałem IE, bo nie wiedziałem o innych ;) a jeśli wygląda jak w Viscie to taki interfejs mi się podoba...no ale nie chce mi się instalować sp2 tylko żeby przetestować tego IE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez przyznam się kiedyś używałem IE :D ale zacząłem się wkurzać wirusami i miałem po tym avast browsera :D dobry był ale po wypróbowaniu jeszcze opery i mozilli wybrałem mozille ;). a żeby nie było to jakby wreszcie IE7 dość ładnie wyglądał i nie wpuszczał tyle syfu to może bym sie skusił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa na pl ver. językowej wina??

Instaluje sie na PL

 

 

Screeny powiadasz...?

Ściągnąłem... i kapucha - na tym moim Windowsie to na pewno nie będzie chodzić. Jak ktoś ściągnie, to się dowie dlaczego ;P

 

Musiałbym 2k3 instalować. Problem w tym, iż fizycznie nie mam miejsca, a na wirtualu mam Gentoo w połowie instalacji. Druga wirtualna maszynka sie nie zmieści z braku miejsca na fizycznym HDD.

 

IE7 będzie musiał poczekać do poniedziałku - wtedy jest szansa na nową instalkę XP.

To jest wersja tylko dla xp sp2. 2k3 nie zainstalujesz(gdyby nie to juz bym to przetestował, a na zrzucenie z płytki dysku z xp do virtual pc nie mam miejsca).

 

 

edit.

Zapomnialem za na drugim komputerze mam xp. Pózniej zainstaluje i wrzuce troche screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam zainstalowana wersje beta odkad pojawila sie w sieci i moge powiedziec, ze jestem jak na razie mile zaskoczony. Jak wyjdzie wersja finalna, przerzuce sie z Opery. Screen:

Dołączona grafika_Dołączona grafika_Dołączona grafika

Edytowane przez SlowsilVa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej nie moge go zainstalowac, bo nie mam odpowiedniej wersji jezykowej, tzn. mam polska, wiec nie moge tego zainstalwoac :/

 

hmmm, dziwne u mnie sie zainstalował, ale moze to dlatego ze instalowałem troszkę innym instalatorem......

 

Daj w

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\Language

Default i InstallLanguage na 0409 i daj Restart.

Po tym będzie widział wersje En.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie IE jest jeszcze strasznie niedopracowany jak dla mnie.

1)Ciagle chce sie laczyc z netem pomimo ze jest juz nawiazane polaczenie

2)Brakuje mi opcji aby otworzyc w nowej zakladce

 

I nie blokuje google chyba ze chodzi o wyszukiwarke programowa (nie mozna zmienic wyszukiwarki na jaka kolwiek inna only msn) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba juz znalezli w nim bledy ;) niby to beta ale az tak szybko.....

Ja dziekuje wole Opere 9 Priviev build 2 ;) tego nawet nie instalowalem, bo i po co ? aby zobaczyc to co jest w operze/firefoxie od kilku lat ?

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...