Skocz do zawartości
mengask

Jakie Gry Do Cafejki Internetowej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cs 1.6/Source

W3+TFT

Starcraft+BW

Quake 3 - tylko mi nie mow, że ludzie już w to nie grają bo Q4 wyszedł, prawda jest taka, że zanim Q4 bedzie sie nadawał do gry tak jak q3 to jeszcze troche czasu minie

Quake 2 - niektórzy wolą 2 niż 3 wiec warto miec

tak wogóle to trzeba sie zorientować w co grają miejscowi, jakąś ankiete czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poca no pr0ste:> jak zawladnelismy turniejem hos przeciez kolesie z rebeli grali w cs 1.X

imo source jest trudniejszy od 1.6 wlasnie dla tego ze latwiej trafic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbys sie, to ma byc cafejka w centrum Warszawy, i moze nie jest duze zapotrzebowanie na NET ale na gry w kafejce TAK, zastanawialem sie nad World of Warcraft, ale sądze że chyba nie wypali, bo to trzeba miec założone konto, czyli wymaga posiadanie takowej gry w domu, wiec nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie MMO raczej odpadaja - na oficjalnych serwerach trzeba miec konto, wlasnego nie ma sensu stawiac, bo raz ze problem z legalnoscia, a dwa ze jak sama nazwa wskazuje to sa gry dla duzej ilosci graczy (naraz).

 

A ja dam taki pomysl: a moze oprocz kompow jakis TV i konsola? Niekoniecznie od razu X360, PS2 spokojnie wystarczy.

IMHO zainteresowanie takim np. Gran Turismo 4, Soul Calibur III czy DDR moze byc spore a jest to cos, czego z reguly w kafejkach sie nie oglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że ikt nie wspomniał o czymś takim jak Tibia do kafejek koniecznie Tibia :D, byłem soatatnio w kafjece znajomego to dzieciaki sie zagrywały w Tibie :P

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie MMO raczej odpadaja - na oficjalnych serwerach trzeba miec konto, wlasnego nie ma sensu stawiac, bo raz ze problem z legalnoscia, a dwa ze jak sama nazwa wskazuje to sa gry dla duzej ilosci graczy (naraz).

Wedlug mnie udostepnienie gier MMO to nie taki zly pomysl. W grach tego typu uzytkownik logoje sie podajac swoj login i haslo i jakby nie patrzec gra caly czas na wlasnym koncie. Problem ilosci graczy nie istnieje, bo w swiecie gry, przynajmniej kazdej z tych wiekszych zawsze znajdzie sie masa graczy z ktorymi mozna pograc. Patent wyprobowany i sprawdzony w kilku kafejkach na przykladzie WoW zostal przyjety dosc milo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie udostepnienie gier MMO to nie taki zly pomysl. W grach tego typu uzytkownik logoje sie podajac swoj login i haslo i jakby nie patrzec gra caly czas na wlasnym koncie. (...)

Ja myślę na ten temat troche co innego. Bo skoro ktośposiada swój login i hasło, to i pewnie posiada net w domu. Więc po co miałby iść do kafejki (oczywiście mówimy ogólnie, a nie o poszczególnych przypadkach)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi, myśle że z tym PS2 w kafejce to dobry pomysł, tylko że do momentu aż nie wpadną tam jakieś świry którzy nie umieją przegrywać. Nie zdążysz się odwrócić a tam będzie pad latał po ścianach. Nie dość że nie będziesz miał PS'a to Ci jeszcze kasy nie zwrócą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzialem przypadki nap....lania z calej sily w klawiature lub walenia myszka o stol.

 

Z wlasnych doswiadczen wiem, ze Dual Shock jest w stanie wytrzymac znacznie wiecej od typowej niedrogiej myszki (bo przeciez Razerow sie do kafejki nie kupuje) ;)

 

Bardziej bym sie chyba martwil o maty do DDR (jesli by kupic cos takiego) - ale to mozna rozwiazac proszac ludzi o zdejmowanie butow.

 

Wydaje mi sie, ze konsola moglaby znacznie urozmaicic taka kafejke (jesli ma ona sluzyc raczej do grania), bedac potencjalnym magnesem dla szerszej klienteli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Caffe to mutanty takie jak Mu, Tibia, może Silkroad? Zeby dzieci miały w co grać no i FPP CS1.6/Source, Quaki no i coś dla pr0 czyli america's Army. :D Ze strategicznych to oczywiście StarCraft i WarCraft3. No i o dziwo dzieci lubia grać w caffe w gry nie na neta takie jak GTA3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Counter-strike :). Ta gra poinna być w każdej Internet Cafe.

Oprócz tego także różne strzelanki takie jak Quake III Arena... No i oczywiście jakaś strategia np. warcraft III itp. Ostatnio gram często w tzara. Stara gierka, ale fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokladniej ?

 

Te cafe w metrze centrum sączesto full :P

no w metrze to jeszcze, mozna wpasc zeby sprawdzic poczte,ale to mozna zrobic z telefonu komorkowego,

pograc ? nie lepiej w domu pograc, na swoim znacznie lepszym sprzecie ?

w kazdym badz razie nie jestem sobie w stanie wyobrazic sibie przebywajacego w takowej kafejce w 2006 roku ;)

Edytowane przez emes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdym badz razie nie jestem sobie w stanie wyobrazic sibie przebywajacego w takowej kafejce w 2006 roku ;)

No nie wiem...

W prawdzie mieszkam w małym miasteczku, metra tu nie ma, ale gdyby było, a w pobliżu byłaby Internet cafe to myśle, że dużo ludzi by chodziło. Może by nie grali, ale wpadaliby na chwile poszperać itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD 2 ,CS:1.6 CS:S(moim zdaniem jest ok i noskillowy tez nie jest ;) ) Quake, Quake 3 arena, WoW ,StarCraft ,WarCraft 3 ,Diablo 2 (z dodatkami) ,ET, Colin 04 ,NFS: MW, America's Army , Heroes of Might and Magic ,dlugo by tak wymieniac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...