Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Egzam za 2 dni, stare zeszyty jak się kurzyły w szafce tak się kurzą, z przykładowych egzamów mam 30-35 z mat-przyr i 40-45 z humana, mi tyle styknie, więcej nie potrzebuje :)

Jedyne po czym widać, że egzam to to, że od ok tygodnia zero alkoholu :) Żeby organizm przeczyścić :P

Co do telefonów to nam wychowawczyni powtarza, że najlepiej nie brać wogóle, tylko przybory do napisania i nic pozatym (żadnych maskotek także itp.)

Jednym ze sposobów na wyluzowanie się dla mnie to porządna partyjkę w shoppę w WWP (szczególnie po wczorajszej z 2 polakami w moim wieku :) polewa była niezła).

Tak pozatym to w sumie sam egzam mi tam lotto, ważne co będzie po :D (a kolega już zapowiada, że na 50% ma od soboty wolną chate)

 

Pozdro dla rocznika 90 :D I pamiętajcie: damy radę (rada dla zdesperowanych: wmówcie sobie, że jak nie będzie dobrego wyniku to komp jak i okolice kompa za okno :D)

Wiesz rade to da każdy za samo przystąpienie do neigo zdajesz (o ile Cie nie wyproszą). Co do LO ja mam ten + ze mam do waway godzine drogi a tam wybór liceów naprawde duuuży :D komp za okno? u mnie strzy powiedzieli ze widzieli jak sie uczylem i ze niewazne jak napisze :lol: :D <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie marudzą, że się nie uczę (a jak powiem: "Mamo jak siedzisz cały dzień poza domem to jak możesz widzieć co ja robię??" albo "Tato jak siedzisz na Ukrainie służbowo to jak możesz wiedzieć co robię??" to dostaje odpowiedź "Tylko mi tu nie pyskuj!") :)

 

A co do szkoły ja idę do ZST na 4 lata na infę więc wybór mam mały (2 szkoły w mieście, z czego 1 odpada na początku, a nie chce mi się dojeżdżać dalej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chciałem na infe ale nie moge nigdzie znaleść :mur: u mnie w mieście jest, ale sie nadaje... dobra nie róbmy już OT. Powtarzacie cos jeszcze?? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh właśnie doszedłem do wniosku ze z fizy nic nie umiem :lol: (a chce iść na mat-fiz) ehhh im bliżej tym bardziej mnie to wkurza a myślałem że nie będe się denerwował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko panowie.

I panie ;) Bedzie dobrze. Mnie pojutrze czeka to samo. A ze starszymi... no coz taka kolej rzeczy. Za 20 lat bedziemy tacy sami ;)

 

Co do nauczycieli to moze nie bedzie jakas straszna masakra ale tez luzno nie bedzie. Zewnetrzne komisje ich pilnowac beda.

 

A ja jak na zlosc na humanie, z ktorego mam kipawe 30pkt. siedze w drugiej lawce ;/. A na matematycznym, gdzie mam cudne 46pkt. siedze w przedostatniej. I tu na humanie nie ma jak sciagac, a na mat. nie bede mial spokoju od sasiadow. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma wysokie oczekiwania, chce zgarnac duzo pkt by dostas sie gdzies indziej niz wszyscy, to z reguły jest osobą niezle przygotowaną, moze nasciemniac, ze sie nie uczył itp, ale tacy ludzie zawsze sobie radzą ;] Ja natomiast pamiętam, ze podszedłem do tego z wielkim luzem, skalkulowałem mniej wiecej ile trzeba, a jakoże wyszło mi ~70pkt to na tyle też napisalem. Good Luck dla Was ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 h do godziny 00.00 !! :( Lepiej niech to sie stanie szybko, bo dlugi weekend sie zbliza :)

zgadzam sie... teraz już tylko 18 z groszami (mogłem źle policzyć wiecie to zdenerwowanie ;)). U mnie dyra powiedziala ze nie ma nadzieji dla nas i ze jesteśmy najgorszym rocznikiem i w ogóle po czym że ma nadzieje ze dzisiaj rzutem na taśme sie czegoś nauczymy... :lol: chyba ją pogieło z lekka... wlasnie tak btw o której idziecie spać zeby sie wyspać?? Ja nigdy jeszcze nie szedłem wczesniej bo "coś tam"... spr następnego dnia-ja katuje cs'a do 1... itd. jakoś nie miałem granic wcześniej :D najlepiej jak szedłem na pielgrzymke prawie 40km do przejścia przez cały dzień a ja poszedłem spać 'już' o 3 (o 5 pobudka) :lol: tym razem sie powstrzymam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ale mam zwałęeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Siedze w pierwszej ławce, z dwa metry od komisji, w centralnie środkowym rzędzie. A chciałem zgape z fizy :mur:

ŚIET!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w sumie to NIC nie umiem z chemii. Mam nadzieję, że mało będzie pkt można za ten przedmiot dostać :blink: Kurde, żeby jutro tylko nie walnęli jakiegoś poj***nego wypracowania, to będzie dobrze... I żeby w żadnym razie nie było ono związane z żadną lekturą :blink: Ale faktycznie bez kitu z każdą chwilą coraz bardziej się boję :mur: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jutro i pojutrze też egzamin czeka. Z polskiego ucze się tylko jak pisać dłuższe wypowiedzi [ artykuł, reportaż, rozprawka itd ], a z przedmiotów ścisłych [ matma/fizyka ] to tylko wzorów. Z chemii nic się nie ucze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo panowie, na nauke juz teraz chyba za późno. Na zaraz wyjdę odpoczywać na rowerku, potem jakaś dobra muzyka, potem Liga Mistrzów i zZZZzzZZZ. Póki co stresu nie czuję zbyt, ale rano na pewno się wszyscy bedziemy obawiać. Zobaczymy jutro, czy po godzinie 11 jutro serwery PurePC.pl wytrzymają.... :D

 

 

PS. Pozostało ok. 16 godz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jutro i pojutrze też egzamin czeka. Z polskiego ucze się tylko jak pisać dłuższe wypowiedzi [ artykuł, reportaż, rozprawka itd ], a z przedmiotów ścisłych [ matma/fizyka ] to tylko wzorów. Z chemii nic się nie ucze :)

 

 

Hmm artykuly i reportaz? lol ja przypomnailem sobie rozprawke przemowienie list kartka z pamietnika i inne.. ale reportaz i artykul chyba raczej beda pominiete.. :D

 

A ja nie wiem gdzie siedzie LOL ^^ boje sie troche.. grrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem KaxxL, moja nauczycielka [ troche doświadczenia ma.. ] przestrzegała nas przed reportażem/artykułem/listem otwartym. Oczywiście nie chce nic "krakać" :) Dobrze by było, gdybyśmy mieli to samo co rok temu - list do przyjaciela zza granicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju! Co się z tą młodzieżą porobiło;) Jak ja zdawałam egzamin (jako pierwszy rocznik) to nikt się nie stersował. Niektózy nauczyciele przeżywali, że nie pozdajemy jak nie weźmiemy się za naukę ale nikt tym się nie przejmował, bo wiadomo jak egzamin wygląda... Zastanawiam się z czego wynika to Wasze zdenerwowanie i paniczne poszukiwanie wszystkich wzorów, ćwiczeń etc. Czyżby nauczyciele tak Was straszyli? Jeśli tak - nie wierzcie im ;), wyluzujcie, wyśpijcie się dobrze a przed egzaminem zjedzcie kilka kostek czekolady. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalne, zdrowe podejscie. Ani od tego zycie nie zalezy, a do liceum dostajecie sie nie tylko dzieki testowi. Jezeli pracowaliscie caly rok na oceny, to nie widze problemu. :*

 

[edit]

ja od kilku dni odpoczywam... słucham najmoceniszych zespolow hard-core, emo/screamo, metalcore i juz sie w sumie nie moge doczekac tego testu :) jestem ciekawy jakie pytania beda.

Edytowane przez o-skar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszyscy straszna panike sieja, ze sie przez cale ferie uczyli, ze sie boja itd. ja, tak jak kolega nemo1802 wspomnial, podchodze (no, przynajmniej staram sie :P) do tego egzaminu bez strachu. musze tylko pojsc spac wczesniej, bo ostatnio po 1.00 chodzilem... probny mi calkiem fajnie poszedl, wiec ten tez musi :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej się boję podania przykładów z lektur, bo wiele przerabiałem, ale to ulatuje i czasem może wypaść z głowy, kto miał takie cechy, o jakie proszę o podanie przykładów. Ma ktoś jakąś małą listę? ;-)

Edytowane przez boczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ale niektórzy sie stresują ;) Ja podchodze do tego na luzie, jakiś kujon nie jestem, ale najgorszych ocen też nie mam ;) Stres to teraz dla mnie coś obcego, wyluzowuje sie jak sie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...