Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Też jutro pisze

Każdy w PL jutro pisze humana!;] Ja tak samo jak ktoś wyżej: powtórzę formy wypowiedzi (rozprawka, opowiadanie, ogłoszenie, zaproszenie...) i wcześnie pójdę spać ;) Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jutro pisze test humanistyczny :) Pewnie ~45 pkt bede mial, chyba ze bedzie charakterystyka :P Z matematyczno-przyrodniczym chyba problemów nie bedzie :]

Zależy jak trafisz z argumentami w rozprawce i na jakiego poprawiającego czy zakupuje o co ci chodzi. Najlepiej pisz opierając się na tym co masz napisane teście. Zwykle da sie to wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko zyczyc milej zabawy i powodzenia ;). Ja rok temu sredniacko wypadlem - mialem 69 pkt. Strasznie malutko mialem z rozprawki (o dziwo zawsze pisalem na 15-16 pkt) - pewnie trafilem na jakiegos matola, ktory to poprawial ;). Tego wam nie zycze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłem na rowerku wcześniej, teraz troche rocka i metalu i poczytam jeszcze, porobie jeszcze jakies testy wypije kawe, zjem czekolade i wezme jakies tabletki uspokajające (jestem strasznie nerwowy) i pójdę spac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie ma co powtarzać-po co? :P Przecież formy wypowiedzi można zimprowizować i będzie git ;) ja się nie uczyłem i rok temu 80 pkt (43+37) a na rozprawce o tytule "śmiech to zdrowie" napisałem o filmie "how high" (chyba każdy wie o czym to jest :D) i jak widać zaliczyli mi bo 43 z humana było ;)

Nie przejmujcie się, powodzenia i niech moc ppc będzie z wami :blurp: :gitarzysta2:

 

 

Ja już byłem na rowerku wcześniej, teraz troche rocka i metalu i poczytam jeszcze, porobie jeszcze jakies testy wypije kawe, zjem czekolade i wezme jakies tabletki uspokajające (jestem strasznie nerwowy) i pójdę spac :wink:

sory ale :lol: tu naprawdę nie ma czym się przejmować... tabletki? testy chcesz dziś robić? tylko stracisz czas i nerwy a picie kawy chyba trochę mija się z celem (wypłukuje z Mg :P) Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłem na rowerku wcześniej, teraz troche rocka i metalu i poczytam jeszcze, porobie jeszcze jakies testy wypije kawe, zjem czekolade i wezme jakies tabletki uspokajające (jestem strasznie nerwowy) i pójdę spac :wink:

Piwa sie napij, albo sie umów z kumplami po egzaminie. Pomaga jak cholera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwa sie napij, albo sie umów z kumplami po egzaminie. Pomaga jak cholera...

Ta kwestia już była dawno omowiona

 

a co do tabletek, jestem po nich spokojny i sie nie denerwuje i co najwazniejsze mogę sie skupic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że piwo.... ja rano musiałem Red Bulla walnąć bo dzień wcześniej z kumplami trochę yhmmm "powtarzaliśmy" :E. Żadne tablety!! Już wcześniej pisałem że się nic nie uczyłem i poszło mi nieźle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pisze jutro ten test :-| i już zaczynam sie denerwować na samą myśl :cry: Mam nadzieję że jutro poradzę sobie jakoś z stresem i spróbuje się skupić. / teraz już nawet Css nie pomaga, choć nawet dobrze mi idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do tabletek, jestem po nich spokojny i sie nie denerwuje i co najwazniejsze mogę sie skupic :wink:

Wezmą Cię na jakąś kontrolę i wpadniesz :P i test unieważniony :wisielec:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmą Cię na jakąś kontrolę i wpadniesz :P i test unieważniony :wisielec:

Chyba sobie jaja robisz? <_< składnik ów tabletki: ekstrakt z miłorzębu, japońskiego, lecytyna, magnez i kofeina chyba nic podejrzanego... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

a co do tabletek, jestem po nich spokojny i sie nie denerwuje i co najwazniejsze mogę sie skupic :wink:

Denerwujesz się przed testem. Jak już jest 5 min po rozpoczęciu i zaczynasz go pisać to nerwy przechodzą.

 

Ja wam tylko życzę, żebyście nie dostali takiego chorego tematu na rozprawkę jak my rok temu :/ Porażka to była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Najlepiej żeby w ogóle nie było rozprawki :wink: btw. ja 3h pisze :twisted2:

Mój kumpel też miał tyle pisać a wyszło że pisał krócej bo nie umiał [;

 

Bo ma dysmozgowie? :-P

Ładniej można to nazwać-dysfunkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

czego nie umiał? <_<

Nabazgrać tego ostatniego, a to była chyba rozprawka z tego co pamiętam. Ogólnie jest postrzegany za głąba (żeby ładnie napisać [; ) a miał z testu 8X i wszyscy sie dziwili :P Ja miałem 54 albo 56 [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 72pkt (40 polak 32 mata)

Denerwuje sie zawsze przed nidgy podczas co jest wielkim plusem ;]

 

 

Rok temu nie byl taki ciezki temat: napisalem o teletubisiach i jak widac po sumie pkt bardzo dobrze poszlo ;]

 

 

Ja również mam dysleksje ;] mam nadzieje ze do matury mi przedluza ;) bo jestem debil wkoncu nie?

 

 

PS: zjedzcie sniadanie przed wyjsciem czekolade, god lak od mamy i ogien

 

 

GL&HF!

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak wiadomo dzień wczesniej trzeba piwo wypic :wink: ja już zaliczyłem :) no to powodzenia zycze dla siebie i wszytskich zdających :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Wam przedlużony czas? :) U nas w szkole jest parę takich osób, ale generalnie nie są uważani za inteligencję. Dla mnie to jest tylko takie załatwianie, jak się nic nie wie to nawet dodatkowa godzina nie pomoże. Ja jutro rano też chyba będe musieć coś wszamać na uspokojenie :D Cały czas mi się wydaje, że będzie cos nie tak... ale to chyba normalne :) Z dwóch prónych miałem po 85 pkt, ale to marne pocieszenie :D

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Dysleksja.. Co to w ogole ma być :) ?

 

Jak u nas w klasie sie pytają co oznacza literka D przy nazwisku w dzienniku to mówimy, że to debil ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...