Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nawet nie poszedłem :lol: . Wiem, że się dostane* a ten świstek mogę podpisać do końca tygodnia.

 

* - niektórzy mieli 60% punktów z tego co ja i się dostawali do LP, a ja tylko do głupiego technikum idę B-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu do głupiego technikum?? Ja też idę do technikum chociaż dostałbym się do każdego liceum w powiecie... :razz:

 

jak zwykle skromny :rolleyes:

Ja też prawdopodobnie bym się dostał, jednak wole technikum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem stresa. Dopiero się uruchomiłem jak wysyłałem smsa żeby sprawdzic gdzie sie dostałem ;p. Już nie mówie jak uslyszałem dźwięk smsa zwrotnego :D

 

Ale ok, LP - zarządzanie informacją. Not bad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka ironia była. Tak mówią kujony z mojej klasy, którzy mieli 5.xx i 60pkt i moja wychowawczyni, która twierdzi, że jestem bardzo zdolny :D .

Możesz im powiedzieć że u mnie kujony mieli od 80 w góre :] 60pkt mieli przeciętniacy :D W tym ja;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz im powiedzieć że u mnie kujony mieli od 80 w góre :] 60pkt mieli przeciętniacy :D W tym ja;)

Ja mam w klasie takich kujonów, którzy uczą sie na pamięć.

To widzę, że jestem ponad przeciętny, bo mam 75 punktów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja troszke nie rozumiem tych którzy sie tak zapierają że Technikum to .... nic ;) i wola iść do LO.. Na klase mat-fiz a potem iść na studia na informatyke... tzn. Swoją przyszłość wiążą z informatyką kiedy Oni nauczą się tam 10% tego co My w Technikum. I oczywiście nie przemawia do nich liczba olimpijczyków z tegoż technikum, w porównaniu do ich LO :) I oczywiście średnia ~5.55 i 60 pkt z egzaminu :lol2: Kiedy mój kolega ~4.80 i 95 pkt z egzaminu i zdziwiene... czeemu on ma tak duuużoo a ja nie!? przecież to ja mam lepsza średnią :blink: <- normalka u mnie w szkole :) Ja po prostu twierdze że jeśli mi sie nie uda dostać na studia to nie zostanę na 'lodzie' tylko z maturą (o ile takową zdam) I w tym momencie nie mam praktycznie żadnej pracy, kiedy po Technikum mam .. Technika ;) - Zawód - umiejętności - prace :) Bynajmniej takie jest moje myślenie. Jeśli sie myle to niech mnie ktoś poprawi.

 

 

A teraz ide się stresować przed 12:00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wcześniej... U mnie nie da się iść do technikum, musiałbym dojeżdżać i wstawać o 5 rano żeby do jakiegoś technikum na poziomie iść.

Bo na mieście nie ma porządnego.

 

Jak by było to dopiero bym się zastanawiał czy iść do LO czy do Technikum, a tak to mam wybór prosty ;)

 

Akurat u mnie technikum to... nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Ja po prostu twierdze że jeśli mi sie nie uda dostać na studia to nie zostanę na 'lodzie' tylko z maturą (o ile takową zdam) I w tym momencie nie mam praktycznie żadnej pracy, kiedy po Technikum mam .. Technika ;) - Zawód - umiejętności - prace :) Bynajmniej takie jest moje myślenie. Jeśli sie myle to niech mnie ktoś poprawi.

Dobre podejście, ale wiesz, gdyby wszyscy tak myśleli to mielibyśmy problem z dostaniem się do technikum (może nawet do OHP :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Omikron na podstawie Twoich wyników egzaminu gimnazjalnego oraz ocen ze świadectwa zakwalifikował Cię do szkoły:

Zespół Szkół nr 6 - Technikum nr 5 na oddział: 1Tin - Technik informatyk.

Ahhh no nie moge uwierzyć, teraz tylko czekam na liste przyjetych na 10000% potwierdzenie. :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj wyniki, też z Omikrona :P Dostałem się do mat-fiz, ale z tego co widze, to ta klasa będzie lekko przerąbana. Miałem 149 pkt i byłem gdzieś 28-29 na liście (32 miejsca, 45 chętnych) do mat-fiz. Najlepsza osoba miała 180 pkt, a kumpel miał 146 pkt i się nie dostał. Ja listy nie widziałem, tylko to co słyszałem od innych. A znowu koleżanka miała 155 pkt i była na pierwszym miejscu w klasie humanistycznej :P Także różnice między klasami dość spore, a szkoła wcale nie nalezy do najlepszej w okolicy, żeby taki próg był :D Trochę zdziwiony byłem, bo myślałem, że się dostanę lekko, a wychodzi, że na styk. No ale nic, mam już to za sobą, dzisiaj lecę ze świadectwem. Oprócz tego pozytywnie zaskoczył mnie Omikron - wyniki 12:01 i stronka wcale się wysypała, tylko działała poprawnie, bo to różnie bywa :D Mogła mi wywalić 404 to bym sobie pooglądał, a tak już wiem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto moje "osiągnięcia" do przyjęcia do nowej szkoły, zawodówka: monter elektryk, technikum informatyczne: 17 miejsce na rezerwie i liceum profilowane zarzadzanie info: 39 na rezerwie. Proszę się nie śmiać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kandydat [.... ] został zakwalifikowany do oddziału TE - Technik elektronik w Zespół Szkół Łączności - Technikum Łączności Nr 14

 

cool.gif cool.gif

 

Dostałem już maila o 1:14 w nocy, a omikron się dzisiaj zapchał icon_razz.gif

Początkowo myślałem czy wybrac elektronike czy informatyke ale wybrałem elektronike cool.gif

Dzisiaj składam oryginały to przy okazji zerknę na liste, mam 151pkt.

ja sie dostałem na Kamieńskiego do tech. elektrycznego klasa IA (specjalność sieci komputerowe) :-P Może do Łączności w drugiej rekrutacji bym sie dostał :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :

 

Dostalem sie do : Technikum Informatyczne ( Poziom - dolna granica sredniego)

Liceum Matematyczno - Ekonomiczne ( Poziom - górna granica średniego )

 

Dodam, że chce zostać informatykiem, zamieżam isć na Politechnike. Czy po takim liceum (mat - eko. ) przyjmuja, czy ty tylko zalezy od matury ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że idzie pare osób do ZSŁ w Krakowie. No to się widzimy w nowym roku, pozdro ;). Tyle, że ja już w 4 klasie bede.

 

Co by nie było to szkola juz nie jest taka elitarna jak kiedys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ładnie popatrzyli na kiepski wynik z matmy i tylko do 1 szkoły (w sumie najlepszej w mieście, ale najmniej obleganej) przyjeli. Tak m w sumie gdzie chciałem od początku iść :)

Tylko, że tam są 2 bio-chem - dostałem się do tego 2, niby niczym się nie różni, ale do tego 1 dostał się kolega, ja tam jestem 20 na rezerwowej i zobacze co da się wykrzesać...

 

W ogóle to fajnie macie z tymi Omikronami czy jak tam, ja musze latać po szkołach a Wy tylko www itd ;P szkoda, że to nie standard...

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem sie do LO na Mat-Fiz ( tylko tam skladalem na pewniaka ze sie dostane :D ) u nas juz jest podział na klasy , jestem na liscie w klasie 3 . Najmniej bylo 135pkt a najwięcej 194 :blink: Ja mialem 178;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...