Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedzcie mi jak to jest z osiagnieciami sportowymi....

w wojewodztwie zajelismy 5 miejsce, ale awansowalismy do finalu, a za udzial w finalach wojewodzkich sa 3 punkty

 

za udzial w powiatowych 2 punkty, w kielcach moja szkola zajela 2 miejsce. czy bede mial policzone 5pkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

92 pkt :)

44 human i 48 mat-przyr

No to ja też się pochwalę - 94 punkty B)

human 46, matematyka 48

kujony :P ludzie skąd wy tyle wzięliście? :blink: ja mam wyniki w środe i jeszcze bal w środe wiec super poprotu <_< już sie boje że mało będzie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiatacie :)

Ja z próbnego mam ... 35 z polonistycznego ... dla mnie szok - zawsze byłem świetny z polskiego, położyłem pare otwartych mocno punktowanych zadań

 

Jutro chyba będzie matematyka, z którą u mnie barzdo słabo. Już na dziś wiem, bo mówili nauczyciele, że na 26 punktów z otwartych zadań mam 13 - więc mam nadzieje ze 32.... 31.... 30 wyciągne kurcze, to mało, strasznie mało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez licza sie tylko 4 przedmioty jak idziesz do jakiegos liceum i oceny z nich zamieniaja sie na pkt., za dopa sa 2 pkt, za dst 10 pkt, za db 15 pkt, za bdb. 18 pkt, a za cel 20. Ja bede mial z polskiego db, z mat db, z inf cel, a z ang bdb wiec wychodzi 68 pkt :-P

Remikd ide (jak sie dostane) do 12 w Krakowie.

edit: no mat inf profil :)

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez licza sie tylko 4 przedmioty jak idziesz do jakiegos liceum i oceny z nich zamieniaja sie na pkt., za dopa sa 2 pkt, za dst 10 pkt, za db 15 pkt, za bdb. 18 pkt, a za cel 20. Ja bede mial z polskiego db, z mat db, z inf cel, a z ang bdb wiec wychodzi 68 pkt :-P

Remikd ide (jak sie dostane) do 12 w Krakowie.

edit: no mat inf profil :)

lol ale pkt potem sie dziwic ze wymagaja 140pkt a wszyscy mysla same kujony ida a tu song :] u nas dop-2pkt dst-7pkt db-11pkt bdb-13pkt cel-16pkt

 

macie za db wiecej niz my za 5 hihih

mi wyszlo 40pkt :] z ocen

 

 

EDIT

A bedzie mozna tak normalnie sobie sprawdzic wyniki? ile pkt? konkretnie dla mnie ???

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja już z kolegami stwierdziłem, że jutro będzie masakra, nie liczę na więcej niż 65/100 :D Więc na ppc nie ma samych kujonów :P Jeżeli znajdę 7 na początku, to zapas za ok 2.50 :) Jak ujrzę 8 to zapas za 8.50 (na początek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onio do jakiej szkoly chodzisz?

 

Nam w poniedzialek powiedzieli ze wyniki juz w kuratorium sa, a podadza nam we wtorek badz srode. dzis mamy wtorek, wynikow ani slychu wiec jutro bedzie w szkole masakra:P

 

ja z ocen pol 4 mat 4 ang 5 fiz 4 / inf5 (ale raczej bedzie mi sie punktowala fizyka...) +3 za finaly wojewodzkie = 48 (jezeli punktowala by sie infa no to 53 :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu miałem 38 z polaka i 47 z matmy... Rady dla was? Liceum nie znaczy totalnie nic, zdecydujcie się co zdajecie na maturze - np. matematyka + fizyka, i uczycie się do oporu - potem np. informatyka, automatyka, robotyka na jakimkolwiek uniwersytecie i politechnice czekają na was otworem. Nie liczy się liceum, nie liczy się gimnazjum, nie liczy się średnia... Liczy się wynik z matury i uczelnia na którą się dostaniecie... Poza tym, jak nie dostaniecie się do wymarzonych szkół - cieszcie się, czeka was luz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do 9. ja chce isc do slowaka, normalnie to bym sie nie dostal ale jeden trener od kosza niejaki 'mikolaj jerzy wozniak':P powiedzial ze jak bedzie brakowac 5-10pkt to wtedy sie pokmini, czyli jak mi bedzie brakowac 15 pkt to sie dostane :P a tak to zloze jeszcze do sciegiennego i pilsudskiego ale do sciegiennego to jzu sie chyba napewno dostane ;) a do pilsudskiego nie chce isc bo nie ma sekcji sportowych zadnych... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie, że w tym roku jest zupełnie inny system oceny?

 

np. w zeszłym roku wystarczyło mieć zachowaną formę rozprawki i juz miało się za duperele połowę pkt, a w tym roku jak praca jest "niezgodna z tematem" (właściwnie mając jeden argument niezgodzny z tematem) jest nieważna... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...