Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

No ja sprawdzałem i jak dotąd błędów nie znalazem, choć nie wiem jak będzie z pytaniami otwartymi, bo moje odpowiedzi jednak troche się różnią od klucza, ale nie znacząco. A ortów generalnie nie robię, więc myślę, że będzie ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też straciłem 3 pkt na zadaniach zamkniętych :? Przez głupie błędy :/

 

Podsumowałem sobie test i zależnie od tego na ile ocenią mi rozprawkę mogę mieć 45-30pkt ;) No ale myślę że chociaż te 35 powinno być spokojnie :)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to poprawił mi sie humor ;] zamkniete 20/20, z pytań 21-28 pewne 3 pkt (tak samo jak w odpowiedziach), a 3 kolejne raczej (innymi słowami niż w odpowiedziach, ale sens ten sam) to już pomyślnie licząc 26/29.

 

Co do zaproszenie nie jestem pewien, bo na górze napisałem "Uwaga!", to dotyczy ogłoszeń, więc nie wiem czy mi zaliczą. Myśląc logicznie (niekoniecznie tak jak egzaminatorzy :D) zacząłem od słów "serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych..." więc takie zaproszenie otwarte, skierowane do ogółu ludzi może zawierać "uwaga!" żeby przyciągnąć wzrok... myślę tak optymistycznie żeby się pocieszyć, co wy o tym myślicie?

 

I jeszcze jeden błąd w zaproszeniu napisałem "zapraszam wszystkich" a podpisałem "zarząd" :/

 

@JROX trochę duża rozbieżność punktowa ;p myślę, że 35 dam rade, ale licze na ~40 (próbny 39, ale imho był łatwiejsz[niestety nie możemy porównać bo każdy miał inny próbny])

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cke.edu.pl/images/stories/gimn_...praw_hum_07.pdftu to samo tylko z oficjalnego serwera ;p

 

1 błąd w zamkniętych, myśle, że coś koło 2 strace na otwartych (nie wliczająć rozprawki - tu nic nie wiadomo).

 

ale ze mnie optymista :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20/20 w zamkniętych. Otwarte, czasem lepiej, czasem gorzej, ale za zwyczaj lepiej. ;-) Rozprawka i zaproszenie wydają mi się ok. Ogólnie obleci. Chciałbym, żeby jutro dobrze mi poszło. Głównie zależy mi na wyniku z drugiej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako starszy kolega pasjonujący się waszymi zmaganiami z testem stwierdzam że temat rozprawki był "trochę" głupi, o wiele bardziej podobał mi się ten z tamtego roku ;P Chociaż tutaj każdy mógł coś napisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja polonistka zawsze mówiła żeby się nie rozpisywać na maxa, bo przez to tracimy punkty za interpunkcje/ortografie. No chyba, że faktycznie jesteś bardzo dobry z gramatyki (ja akurat problemu z błędami ort nie mam zadnego, ale interpunkcja to tak średnio ;) ). No nic, zobaczymy jak to jutro będzie. Jezeli przeważać będzie algebra, fizyka będzie 'dosyć' prosta to podejrzewam, że mógłbym napisać na conajmniej 40pkt.

Jak ci powiem że w zeszłym roku wzory napisali... A tam gdzie nie napisali to trzeba było wszystko pomnożyć. Ogólnie to łatwe te testy są. Byleby nie pomylic się przy liczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jaki temat na rozprawce?? Podobno trzeba było opisać kolegę/koleżankę ze szkoły?? Prawda?? Jeżeli tak to banał, ja miałem coś o uśmiechu... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wyżej podane są linki z arkuszami. I nie trzeba było opisywać kolegi ;p

Nie chce mi sie patrzeć, nawet jak były odpowiedzi do testów to nie patrzyłem bo i po co [; Czekałem cierpliwie na wyniki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zamkniętych 19/20. Dalej popełniłem 3 błędy, bo źle zinterpretowałem wielokropek, tytuł wiersza i coś jeszcze. Powinienem mieć około 42-43 pkt, bo zazwyczaj za rozprawki dostaję dużo punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież z biologii można na spontana polecieć ;) z chemii jakieś odczyty z wykresu czy proste reakcje też raczej umiecie więc luzik :)

 

powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby można, ale coś trzeba wiedzieć jednak :D Ja przed dzisiejszym testem to już mam luz totalny, nie wiem czemu :D Wczoraj było dużo gorzej :wink: Powodzenia chłopaki (i dziewczyny jak tu jakaś jest, w co wątpię, no ale dla zasady... :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby można, ale coś trzeba wiedzieć jednak :D Ja przed dzisiejszym testem to już mam luz totalny, nie wiem czemu :D Wczoraj było dużo gorzej :wink: Powodzenia chłopaki (i dziewczyny jak tu jakaś jest, w co wątpię, no ale dla zasady... :D ).

Ja tak samo :P A teraz zjadłem sniadanko, kończe marsem + kawa [; za 35min wychodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zadanie trzeba bylo inaczej obliczyc..

 

jak wysokosc trzeba bylo uzyc 15m

 

bo x-0,2x=12

wiec 0,8x=12

wiec x=15

 

wyszlo mi cos chyba 11000m3

 

bo 20% z poczatkowej wysokosci to nie jest 20% z koncowej.

Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...