Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

No nam dzisiaj podali wyniki (myślałem, ze jutro) - 89 pkt, 45 z humana, 44, z mat-przyr. Ogólnie jestem zadowolony, poszło mi lepiej niż na próbnych. Życzę dobrego wyniku reszcie, bo jutro chyba jest oficjalnie wg OKE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w klasie nikt nie chodzi w dresie ;]

i raczej nie ma takich elo elo 3 2 0 tylko tylko kilku takich plackow ze wsi cim mama kazala i nie mieli piwa w ustach ;]

Nie ma to jak się dowartościować, "piłem piwo jestem lepszy elo zą". Już w którymś z kolei temacie pokazujesz jaki masz system wartości. Jesteś idealnym przykładem tego, że do technikum w większości idą idioci, którzy akceptują tylko innych idiotów tego samego pokroju, a jeśli ktoś się wyróżnia to jest "placek" :mur: Chodziłem do LO, miałem w klasie różnych ludzi, słuchających punka, rocka, rapu, techno, reggae i chyba wszystkich innych gatunków, ubierających sie w dres, ze wsi z miasta. Wszyscy potrafili się razem bawić na imprezach (np klasowe 8nastki) niepijący (było kilku takich co nigdy nie pili alkoholu i byli mało "rozrywkowi" mimo to zawsze byli namawiani przez resztę do przyjazdu na imprezę) z pijącymi, kumple słuchający rocka i metalu niejednokrotnie świetnie bawili się przy techno czy też disco polo i na odwrót. Nikt nikogo nie nazywał "plackiem", wieśniakiem, dresem, brudem itp. dlatego, że do liceum przeważnie idą ludzie mający chociaż trochę kultury i akceptujący innych bez względu czy np. piją czy też nie. Klasę miałem tak idealnie zgraną, że największą wadą w LO było dla mnie to że trwało TYLKO trzy lata... EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas tak samo w czwartek poznamy wyniki ....

 

Idzie ktoś z Kraka do tech Łączności na Zielnej ?

To nie jest już Zielna tylko Monte Cassino ;). Obecnie jestem w 3 klasie tam (kierunek: technik elektronik), więc jakbyś miał jakieś pytania odnośnie szkoły to wal na pw. Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram B-) B-) ale łączność jest teraz na Monte Cassino, mówi się że Zielna :-P

Jutro wyniki...

no fakt Monte Cassino , ale ja mówię z przyzwyczajenia Zielna bo tak z dawien dawna pamiętam ...

 

To w takim do zobaczenia, ja na elektronika idę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak się dowartościować, "piłem piwo jestem lepszy elo zą". Już w którymś z kolei temacie pokazujesz jaki masz system wartości. Jesteś idealnym przykładem tego, że do technikum w większości idą idioci, którzy akceptują tylko innych idiotów tego samego pokroju, a jeśli ktoś się wyróżnia to jest "placek" :mur: Chodziłem do LO, miałem w klasie różnych ludzi, słuchających punka, rocka, rapu, techno, reggae i chyba wszystkich innych gatunków, ubierających sie w dres, ze wsi z miasta. Wszyscy potrafili się razem bawić na imprezach (np klasowe 8nastki) niepijący (było kilku takich co nigdy nie pili alkoholu i byli mało "rozrywkowi" mimo to zawsze byli namawiani przez resztę do przyjazdu na imprezę) z pijącymi, kumple słuchający rocka i metalu niejednokrotnie świetnie bawili się przy techno czy też disco polo i na odwrót. Nikt nikogo nie nazywał "plackiem", wieśniakiem, dresem, brudem itp. dlatego, że do liceum przeważnie idą ludzie mający chociaż trochę kultury i akceptujący innych bez względu czy np. piją czy też nie. Klasę miałem tak idealnie zgraną, że największą wadą w LO było dla mnie to że trwało TYLKO trzy lata... EOT

to ty to stwierdziles nie ja

to z tym piwem to byla przenosnia, a z tym mama kazala to byla druga przenosnia do: "wstyd by bylo gdyby ich syn szedl do zawodowki"

 

"placek co nie mial piwa w ustach" - tyczylo sie do osob co szpanuja ze nie wiadomo co wypili i spalili a w rzeczywistosci jest inaczej. mam kilku takich w klasie z super kolegami z silowni.

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Przesiew? To zabrzmiało, jakby utrzymanie sie w liceum czy technikum bylo arcy trudnym zadaniem.

Dokładnie, nauczyciele dużo straszą a mało robią.

 

Heh, zależy jaka szkoła.

Większość to lajt, ale niektóre (pojedyncze wypadki) z tego co słyszałem i widziałem po ludziach to rzeczywiście urządzają przesiew :blink:

:lol2: przesiew idiotów chyba

 

Dla poszczególnych osób jest to trudne ;) Ja jestem w technikum (słyszałem głosy że LO > Tech ale jestem innego zdania), ludzie w mojej klasie to kompletne debile (kilku normalnych jest) i przesiew będzie straszny, jak zda powyżej 10 osób to będzie dobrze :lol:

 

Bardzo dobrze, tylko co robi ten psyho rap w sigu :D ?

No i co Ci do tego? Wiesz, miałem o Tobie lepsze zdanie, nie myślałem że oceniasz ludzi po tym jakiej muzyki słuchają :blink: Ja słucham hh i co z tego? Nie jestem skatem, nie jestem el0 zią, nie palę, nie koksuję, nie chodzę na siłkę(tyle co czasami w domu z hantlami) żeby się podobać, nie noszę dresu, nie tykam narkotyków, nie piję co dzień/co weekend, spędzam czas w cywilizowany sposób, poszedłem na mat-fiz a nie do zawodówki i pytam się co do tego jaki jestem ma to jakiej muzyki słucham? nosz kur**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co Ci do tego? Wiesz, miałem o Tobie lepsze zdanie, nie myślałem że oceniasz ludzi po tym jakiej muzyki słuchają :blink: Ja słucham hh i co z tego? Nie jestem skatem, nie jestem el0 zią, nie palę, nie koksuję, nie chodzę na siłkę(tyle co czasami w domu z hantlami) żeby się podobać, nie noszę dresu, nie tykam narkotyków, nie piję co dzień/co weekend, spędzam czas w cywilizowany sposób, poszedłem na mat-fiz a nie do zawodówki i pytam się co do tego jaki jestem ma to jakiej muzyki słucham? nosz kur**

Dobra, widzę, ze nikt nie zrozumiał aluzji :lol: . Grzechu napisał "nie pale i nie biorę" a na końcu dodał emotkę z przymrużeniem oka. Jak zapewne wiesz/nie wiesz psyho rap jest tworzony zazwyczaj gdy mistrz ceremonii jest na fazie od różnych zielonych roślinek. Teksty wielu przypadkach opierają się na własnych przeżyciach, wrażeniach, emocjach, refleksjach, postrzeganiu świata i takich tam różnych aspektach życia będąc właśnie w stanie "uniesienia".

 

"kłopotów nie kocham, więc kocham banknoty, a zamieniam je w zielone, a zielone w siwy dym, siwy dym w dobry humor, dobry humor w dobry rym, to mój sposób na życie, ja to mam a wy o nim śnicie" :rolleyes:

 

PS Słuchasz rapu a nie hh, bo to nie jest gatunek muzyczny a kultura :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

79 pkt i Ci mało ? Chociaż jak idziesz do szkoły gdzie jest próg punktowy... Ja się będę cieszył jak będę miał 60 pkt... Zwaliłem te testy :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja panowie 80% zdobyłem :D 39 hum 41 mat gdyby nie te % z trapezem i geo to było by więcej .... Ale cieszę sie bo tez wycisnąłem oceny w górę dlatego dostane się tam gdzie chce :D

Wynik chyba nie zły B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

79 pkt i Ci mało ? Chociaż jak idziesz do szkoły gdzie jest próg punktowy... Ja się będę cieszył jak będę miał 60 pkt... Zwaliłem te testy :cry: :cry:

Nie no, po testach mówiłem, że będę miał 80, mam 79, jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 83 pkt. Mi starczy, bo do jakiejś extra szkoły to ja się nie wybieram. Mogło być lepiej, ale cóż - troszkę nerwów problemów z koncentracją i spadł wynik... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wynika mają być dopiero jutro :huh:

 

Jak powinno wyglądać podanie o zmianę wyboru szkół?

 

Tak w ogóle czy ktoś z Łodzi mógłby polecić jakieś licea?

 

@danke

Edytowane przez BiL63JTZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w oke w łożmy jakas parodia była, wczoraj umieszczono link do serwisu, jednak był jakis błąd logowało się na konta innych ludzi:). Dzisiaj były wszystko ok. Moje wyniki 43 polski , 33 matma , średnia na koniec roku 4,2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety jestem zawiedziony na całej lini.... :mur: :mur: :mur:

Liczylem na 70-80, a mam 58 pkt :sad:

Masakra totalna, niestety temat mi nie podpasowal za bardzo no i lipa...

A średnią mam ~ 4.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 human, 45 mat-przyr razem 82/100

 

Z humana i tak dobrze jak na mnie (słabe 3 z polskiego ;] ). Z matmy chciałem 48, ale zwaliłem najłatwiejsze rzeczy, nie ta kreska z wykresu, nie ten punkt na mapie itp.

 

Ogólnie to jestem średnio zadowolony, bo egzaminem musze sobie zrekompensować słabe oceny - średnia 4,2 - a szkoły wybrałem najlepsze w Radomiu.

 

To teraz ja, 45pkt łącznie :lol: kto pobije? :lol2:

Kolega z klasy - 19pkt lacznie xD. Edytowane przez krzyysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...