Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez duza czesc tych uzytkownikow ma neostrade (lub inne podobne) ze zmiennym ip... I tutaj wkracza telekomunikacja (czy inne firmy) ktore beda musialy sprawdzic te kilka(dziesiat/set) numerow kto w danej chwili mial takie ip

A juz napewno nie beda sie z tym spieszyc

Niby czemu mają to opóźniać, zresztą to kwesta 10-15 minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu mają to opóźniać, zresztą to kwesta 10-15 minut...

Tutaj to chyba chodziło o to że telekomuna się z założenia z niczym nie śpieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedość że to wszystko jest łatwe i można przystąpić do takich testów z minimalną wiedzą żeby wmiarę napisać to jeszcze takie rzeczy się dzięją.

Pamiętam że rok po mnie jak pisali maturę(czyli ubiegłoroczni maturzyści) to na matmie rozszerzonej tak obcięli wymagania, że z kolegą się śmialiśmy że teraz to wystarczy umiec dodawać,odejmować,dzielić i mnożyć:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...teraz to wystarczy umiec dodawać,odejmować,dzielić i mnożyć:P

jeszcze czasami trzeba wiedziec cos o pierwiastku :lol2:

 

A co do tegorocznego testu humanistycznego to glupio by bylo jak by uniewaznili... Zaraz po tescie jak patrzylem to ten plik nie mial wiecej niz 200 sciagniec (+pewnie ktos ko pobral i dal kilku kumplom) a prawie 500000 uczniow mialo by na tym stracic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klucz do dzisiejszego... :lol2:

Nie wiem po co - takie banalne dzis bylo ze odpowiedzialem na wszystkie 50 pytan w 25min^^ wiekszosc z nich dobrze

Nawet ci co maja problemy z angielskim wychodzili przed czasem i mowili ze dosc latwe

 

Ani jednego zdania nawet nie trzeba bylo pisac... 50 pytam zamknietych :lol2:

 

A najlepsze to bylo ostatnie zadanie - prawidlowa odpowiedz byla F a na karcie byly tylko do E :D (w zadaniu zamiast E to napisali F)

 

edit: 47 wyliczylem 8)

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czy teraz są jakieś wiersze do nauki na pamięć w średniej szkole? Jeśli tak to ile w semestrze?

Człowieku, teraz masz rozdzielenie gim+szkoła średnia. Ja w piątek szczęśliwie ukończyłem liceum i nie miałem ani jednego wiersza na pamięć. Za to w gim miałem te 2-5 w roku, więc chyba wychodzi na to samo, co ty miałeś w systemie podst+szkoła średnia, czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...