Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe u nas jakiejś dziewczynie gdzieś tak w połowie testu spadła komórka na ziemie, a to tak je*bło na całą salę, że się wszyscy odwrócili :lol: Ale na szczęście nic się nie stało, nie wiem czy w ogóle komisja zauważyła, że to komórka (że to komórka była dowiedziałem się od kolegów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shakell

w panike wpadli bo zamiast przeczytać treść to odrazu po kieszeniech "gdzie te ściągi..."

To jakoś tak wyszło ale ja nie miałem ściąg. Zresztą siedziałem w pierwszym stoliku tuż przed komisją....stresujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT

Zresztą siedziałem w pierwszym stoliku tuż przed komisją....stresujące

 

 

Not you only

Ja nie dość że siedziałem w pierszej ławce kilka m od komisji, to gdzieś 1,5 m ode mnie siedziła nauczylcielka i to nie z mojej szkoły i cały czas się gapiła co piszę. To jest dopiero stres, a miałem ściągii na linijce :D :D

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur.... ale zwalilem kilka glupich pytan, jak bedzie ok.30 to bede sie cieszyl. Z polaka bedzie juz lepiej moze jak sie uda to 40. Mysle ze jak bym sie do tego przylozyl to 80-90 by bylo ale przez 2 i 3 gim wogule sie nie uczylem :D tylko moj geniusz i sciaganie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna ten ksiądz na 120 chtnych narazie przepuścił 60 8) ... ja ide ok 15.30.... musze zreferować wszystko o św piotrze :P trzymajcie za mnie bo tego sie boje bardziej jak tego w szkole...

 

w moim miescie w 7 parafiach egz sa właśnie w tym terminie..... może u was jest inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

po podliczeniu:

łącznie mam od 88-96, z humana 43-49, mat-przyr: 45-47.

Jestem...

Kujon ;) Ja poczekam do czerwca na wyniki, ale nie jest źle z tym dzisiejszym ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh nie jest źle z matmą :D będzie 45, a byłoby 48 gdyby nie to że 14,4 : 2 = 7,7 i w beczce wyszło mi o 10x zamało, jak i podobnie w przed ostatnim zadaniu (też 10 razy mniej)... czyli wszędzie po -1ptk :mur:

A z polskiego będzie ~40 czyli licze z testów na 85 :]

 

Jestem dyslektykiem i mam nadzieje, że mi wybaczą że źle przecinek wstawiłem ;)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie 15 punktów z matmy to będzie mój największy sukces ;) Mówię tak z tego co czuję, bo nawet mi się nie chce sprawdzać tych odpowiedzi czy to dobre czy nie, zobaczy się w czerwcu ;) - "Ja się k*rwa naprawdę nie mogę denerwować" ;)

 

Zadanie z kaloryferem: Nie wiedziałem jak to logicznie rozpisać to opisałem to w zdaniach co po kolei trzeba zrobic - razem z liczbami, itp. [całe zadanie w głowie wyliczone] ;) I napisalem wynik :D - Jak się teraz okazuje wynik jak najbardziej poprawny :)

Edytowane przez Mevius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiol -1 to nie jest zle dobrze ze tak punktuja bo bym sie zalamal :)

 

Ja wstepnie:

23-zamkniete

2-26,27

3-beczka

2/3-dach

2-kolektory

2-wyliczenie tego vatu itp

0/1-wzor

0/1-kaloryfer...

1/2-te o tym ocieplanym domu

 

Zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie i tak nikt nie przebije xD wyszło mi 242000kJ;] i 3 zadania zamknięte miałem dobrze, ale coś mi mówiło, że jest źle... no i dopiero teraz jest źle...;]

 

do tego poległem na geografii, i to jeszcze na takich banalach...

 

o-skar - gratuluje wyniku, ja będę miał gdzies o 10 mniej. Nigdy nie byłem mocny z pisania ]:->

 

pozdro for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze wam, u mnie nie bylo tak latwo.

Czułem, że poszło mi bardzo dobrze, było 20 minut przed końcem, chciałem jak najszybciej opuścić salę (byłem zadowolony). Sprawdzam pracę, odkładam ją na bok ławki i wychodzę. 3 Kroki po wyjściu ze szkoły zdaje sobie sprawę z tego, że nie zaznaczyłem zadań zamkniętych w arkuszu odpowiedzi. Pędze z powrotem do szkoły no i niestety komisja nie chce mnie wpuścić, potem nauczycielki biorą mnie do sekretariatu i próbują uspokoić. Niestety nie pozwolono mi zaznaczyć tych zadań na arkuszu odpowiedzi (chociaż zaznaczałem je kółkiem w normalnym arkuszu). Jestem stracony :(.

 

Zasugerowano mi bym po wynikach napisał odwołanie do Okręgowej Komisji... blabla, no ale niewiem czy to coś da. No jak widać problemy mi się mnożą, to komp, to egzamin :(. Teraz będe się musiał z tym męczyć. Boje się myśleć co będzie jak mi nie zaliczą tego. Pocieszeniem może być to, że zadania zamknięte sprawdza komputer, więc on na pewno zauważy... Nie moge sobie tego darować, jestem strasznie wqrwiony na siebie. Stres, nerwy i głupota zrobiły swoje.

 

Szkoda, że nie miałem takiego szczęścia jak mój kolega, u niego w szkole komisja nie pozwalała wyjść nikomu z sali dopóki nie sprawdziła czy nie zakodował pracy. Shit... Nie myślałem, że coś takiego może mi się przytrafić :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Serio współczuje. Mój brat zapomniał zrobić ostatnich dwóch otwartych i jest załamany, ale to jest ... współczuje(jeszcze kompa).

Odwołuj się bo kurde takie coś to widocznie stresssss...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to 77/100 +-5

 

OMFG przesada :( Bardzo słabo, przestraszyłem się tego kaloryfera do tego nie wiedziałem jak oznaczyć temperaturę (wiedziałem, że delta), a to było banalne. Baterii nie ruszyłem, w beczuszce zły wynik (czyli 3/4 będzie)...

 

Specjalnie nauczyłem się równonocy, przesileń, gdzie słońce pada, szerokości a ci na złość dali fizykę :[ Biologia łatwa, chemia banalna, matma przeszła ale coś mi nie szły wyniki i fizyka FFS.

 

Nie jestem zadowolony ze swojego testu. Jakbym miał czas dla dyslektyków to spokojnie 40pkt by było. I mogłem w rozprawce dać tą bajeczkę Vinciego. Nie jestem z siebie zadowolony chociaż poszło mi lepiej niż na próbnych.

 

Pozdrawiam i życzę szkół :)

Mociak

 

Konero może jakiś litościwy sprawdzający zobaczy że po prostu zapomniałeś i wypełni za Ciebie, to są 2min a problemy możesz mieć niezłe. Miej nadzieję, chyba dużo osób w tym przypadku by wypełniło za ucznia.

Edytowane przez Mociak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma tak źle myślałem że gożej zrobiłe ale z mat-przyr ponad 40 chyba będę, miałem stratę tylko na zadaniu z beczką się sypnąłem i z dachem to połowę zrobiłem jedno z zamkniętych źle no i może mi jakiś punkt potrącą w którymś zadaniu

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nigdy nie kalkuluje i nie sprawdzam odp przeciez nie cofne czasu po co mi teraz co miałem dobrze a co źle? :blink: jakoś nie widze sensu tego wole sie nie stresować tym ile będe miał pkt, będą wyniki za miesiąc to sie dowiem po co mi to teraz :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...