Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Malkstons - skąd masz takie info To fajnie, w takim razie mam 18 pkt do tyłu? Zaje**ście

jedana z nauczycielek z mojej szkoły już od kilku lat sprzawdza te prace i mówiła jak jest w tym roku, akurat K w tym roku musieli zmienić...

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedana z nauczycielek z mojej szkoły już od kilku lat sprzawdza te prace i mówiła jak jest w tym roku, akurat qrwa w tym roku musieli zmienić...

i akurat w tym roku musieli wam podać wzory na mat-fiz. coś za coś kolego. po za tym bez przesady - tematy nie były trudne. chyba nie wierzysz w to, że jak rok temu była rozprawka o np. twórczości Mickiewicza (tylko przykład) to ktoś napisał o Kochanowskim i mógł dostał połowę pkt za formę, gramatykę. brednie.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Do technikum mechatronicznego numer 1 w Warszawie na kierunek technik informatyk, potrzeba około 100 punktów, a średnia koło 3 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 89!!! 46 z majcy i 43 z humana. no jak dla mnie wyjefajnie... liczyłem na powyżej 80 ale bez przesady. z ocen liczę 74 więc wychodzi 163 :-P składam oryginał od razu do bocheńskiej jedynki (no bo gdzie indziej??)

 

Najlepszy kolo w klasie miał 92 a ja jestem z drugi. tylko cud zdarzył się przy rozprawce - dostałem 14 pkt. mimo że pieprzyłem coś o Gwiezdbych Wojnach i Cudaczku Wyśmiewaczku :lol2:

 

Jak dla mnie cudownie. średnia klasowa prawie idenytko jak krajowa (minimum lepsza).

:D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77 :] Liczyłem na 80 :P

36 polak - coś mi sie wydaje że argumenty mi zepsuły wszystko :mur: Bo z zamknietych miałem full... :)

41 mata - no i to mi pasuje :) 3 wynik w klasie :P

 

Średnia klasowa to 38.6 z polaka i 34.5 z maty :] Także powyżej krajowej [x

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem 69 punktów, jestem zadowolony, ale moglo byc lepiej!!! Grzechu o ile mi sie zdaje w mechatroniku niema progów punktowych, czyli biora najlepszych z listy chętnych. Mam nadzieje ze sie dostaniesz. Tez tam ide, tylko do klasy o profilu mechatronicznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładne wyniki

Najlepsi mieli Ci co jeszcze wczoraj je podali ;) A dzisiaj już gorzej - i tak gratuluje chłopaki :) Pamiętajcie, liczą się także świadectwa nie tylko ilość pkt. na tym chorym teście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

67..... :-| :-| :-| wstyd mi było komukolwiek było mówić..... na 80 liczyłem a tu taki zonk...... :angry: chociaż 70 by dobrze wyglądało ale nie.... 38 human 29 mat.. ale na mat było okno otwarte na sali i kijowo zimno że sie wtedy przeziembiłem... :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podliczyłem punkty... co z tego skoro mam 77 pkt z testu jak i tak nie wyjdę powyzej 100pkt...

 

 

EDIT

 

Podliczyłem ponownie i wyszło mi 101 pkt :D

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...