Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

No ja się też nawet cieszę 45 - mata, 38 - hum. Razem będe miał coś koło 147 pkt. Gdybym mógl to powróciłbym do starego systemu - test do danej klasy, bo obecnie to jak komuś test naprawde nie pójdzie to ma pr*******e. Może Giertychu cos zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Gdybym mógl to powróciłbym do starego systemu - test do danej klasy, bo obecnie to jak komuś test naprawde nie pójdzie to ma pr*******e.

zgadzam sie w pełni i też bym tak wolał <_< ja 43 human 37 mat i ja ide na mat-fiz :lol: położyłem najłatwiesze pytania a trudne zrobiłem rządze :mur: ale nie jest źle w sumie będzie powyżej 140 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

87;]

45 - human

42 - matematyczny

Wybieram się do mat-fizów, więc troszkę wstyd mi;]

 

Ogólnie bede miał 152 punkty;]

 

Szkoda, ze w moim mieście nie ma dobrego technikum informatycznego, elektronicznego, etc, etc.... Jestem skazany na najlepsze LO;]

 

OT. Co byście zrobili no moim miejscu... Podejrzewam, ze na informie nie nauczę się za wiele(pewnie office i tyle), będę miał za to dobrą bazę matematyczną i fizyczną... Co muszę zrobić, aby nie mieć problemów na Polibudzie, ew. innej wojskowej technicznej? Szukac jakiegoś dobrego nauczyciela-informatyka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze w moim mieście nie ma dobrego technikum informatycznego, elektronicznego, etc, etc.... Jestem skazany na najlepsze LO;]

 

OT. Co byście zrobili no moim miejscu... Podejrzewam, ze na informie nie nauczę się za wiele(pewnie office i tyle), będę miał za to dobrą bazę matematyczną i fizyczną... Co muszę zrobić, aby nie mieć problemów na Polibudzie, ew. innej wojskowej technicznej? Szukac jakiegoś dobrego nauczyciela-informatyka ?

Kurde noo... Lewiatan widze że sam nie jestem :P Też mnie boli brak dobrego technikum w okolicy :/

Przyłączam sie do pytania :P Też mysle o Polibudzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest... z informą można sobie poradzić. Matematyka z fizyką mają zbyt obszerny material, aby to samemu przerobić. Po za tym na każdej uczelni liczy się maturka z tych rpzedmiotów, a nie z informy ;] Jeżeli ktos mi znajdzie takową to stawiam skrzynkę piwa;p

 

Czy Wy też macie takie wrażenie, że te technika wszystkie mają żenująco niski poziom? Nie widziałem jeszcze żadnego, w którym nauczanie matmy byłoby na zadawalającym poziomie.... Sad, but true...;/

 

Wracając do tematu... Na czym uwalili Wam punkty na ścisłym?

 

Pozdro, Lewiatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest... z informą można sobie poradzić. Matematyka z fizyką mają zbyt obszerny material, aby to samemu przerobić. Po za tym na każdej uczelni liczy się maturka z tych rpzedmiotów, a nie z informy ;] Jeżeli ktos mi znajdzie takową to stawiam skrzynkę piwa;p

 

Czy Wy też macie takie wrażenie, że te technika wszystkie mają żenująco niski poziom? Nie widziałem jeszcze żadnego, w którym nauczanie matmy byłoby na zadawalającym poziomie.... Sad, but true...;/

 

Wracając do tematu... Na czym uwalili Wam punkty na ścisłym?

Z czego uwalili: Na tworzeniu własnego tekstu :/ ale polskiego nigdy specjalnie nie lubiłem :P

 

Co do poziomu to u mnie jest niby technikum elektroniczne i to mi pasuje ale...

....no właśnie jest ale : poziom jest hmmmm... no z 2 z matematyki sie dostają :/ i po co mam sobie poziom obniżać?

 

Chciałbym żeby u mnie w miescie było Technikum na poziomie dobrego LO, i byłoby wszystko git...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w miescie jest nawet dobre technikum i liceum profilowane :] Dyrektor robi tak ze przyjumuje 400osob ale po smestrze tych so sobie nie radza usuwa ze szkoly i poziom sie utrzymuje po zatym zaplecze szkoly jest wysmienite nie ma juz tablic :] chyba tam pujde na LP mechatronika bo w technikum nie chce mi sie rok dluzej siedziec skoro idem na studia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w miescie jest nawet dobre technikum i liceum profilowane :] Dyrektor robi tak ze przyjumuje 400osob ale po smestrze tych so sobie nie radza usuwa ze szkoly i poziom sie utrzymuje po zatym zaplecze szkoly jest wysmienite nie ma juz tablic :] chyba tam pujde na LP mechatronika bo w technikum nie chce mi sie rok dluzej siedziec skoro idem na studia :]

no tak, tylko że po "elektryku" maturę zdaję 60% uczniów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mierz wszystkiego jedna miara to ze w twoim miescie jest syf a nie elektryk to nie znaczy ze wszedzie

Akurat ta szkola ma renome i na politechniki bez problemu przyjmuja

 

jeden problem w tym, że ja też mieszkam w Radomsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego uwalili: Na tworzeniu własnego tekstu :/ ale polskiego nigdy specjalnie nie lubiłem :P

 

Co do poziomu to u mnie jest niby technikum elektroniczne i to mi pasuje ale...

....no właśnie jest ale : poziom jest hmmmm... no z 2 z matematyki sie dostają :/ i po co mam sobie poziom obniżać?

 

Chciałbym żeby u mnie w miescie było Technikum na poziomie dobrego LO, i byłoby wszystko git...

narzekacie ;] masz blisko ;) z chełma do lublina zawsze jest stancja (internat) sam dojezdzałem przez 2 lata teraz juz mieszkam, ucze sie w technikum elektronicznym na wojciechowskiej. jest ciezko i niech mi ktos powie ze jest niski poziom ;] chcesz miec 4 lata przerąbane? idz na wojeciechowska ;]

druga sprawa zada sobie pytanie : czy interesujesz (interesowałeś się) wczesniej elektronika (czasopisama, sam składasz jakies wzmacniacze itd.) czy poprostu idziesz na gotowe bo szkoła ma cie nauczyc?

Odpowiedz sobie szczerze, bo będziesz sie 4 lata męczył, naprawde męczył

apropo pkt. miałem 179 w sumie 3 lata temu ;]

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wadim : Ja się tam wybieram, szkoła I wyboru moja ;]

to ci ja odradzam ;] porąbni nauczyciele hehe ale sam zobaczysz :) ja juz 4 klasa ale w tym roku 4 klumpli oblało ;] poznasz takie postrachy jak żaba ;]

jedyne czego nie musisz sie bać to kocenia, panuje taka zasada ze nas nikt nie kocił to i my nie kocimy. czasami dla jaj moze cos tam sie odpali ale raczej w tej szkole to nie wystepuje, jakbys jakis podreczników potrzebował to sie dogadamy ;) wal na gg :)

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ale Zpindoliłem test :mur:

Jak liczyłem sobie, i sprawdzałem w gazecie to wyszło 31pkt w najgorszym wypatku. A tu [ciach!]o!!! 26pkt z ciach!mana i 23 z majzy. 49pkt :?

Jakies 90pkt razem z ocenami jesli dostane 6 na koniec z infy, ale kolesiowa sie upiera przy 5, trudno. A ja słyszałem ze ocena na koniec 3 klasy jest oceną takze z pozostałych lat gimnazjum. Miałem w pierwszej klasie 6 w drógiej 6 a w trzeciej 5 mi nie chce postawic bicz!!

 

Ide sobie na technik informatyk do sopotu :D Mam nadzieje ze sie dostane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malkostons gdzie idzesz? do II? tez bym tam poszedl ale szkola srednia to najlepszy okres w zyciu (oprocz studiow) a tam raczej nie bedzie funu tylko nauka i nauka :]

60% nie zdaje nie wiedzialem :| bracia mojego kumpla chodzili i teraz kazdy jest na politechnice wroclawskiej i inni znajomi tez sie jakos podostawali

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 90pkt razem z ocenami jesli dostane 6 na koniec z infy, ale kolesiowa sie upiera przy 5, trudno. A ja słyszałem ze ocena na koniec 3 klasy jest oceną takze z pozostałych lat gimnazjum. Miałem w pierwszej klasie 6 w drógiej 6 a w trzeciej 5 mi nie chce postawic bicz!!

 

pokaż mu swój komputer i zapytaj, czy on tak umie ;)

 

 

Malkostons gdzie idzesz? do II? tez bym tam poszedl ale szkola srednia to najlepszy okres w zyciu (oprocz studiow) a tam raczej nie bedzie funu tylko nauka i nauka :]

60% nie zdaje nie wiedzialem bracia mojego kumpla chodzili i teraz kazdy jest na politechnice wroclawskiej i inni znajomi tez sie jakos podostawali

idę do I, bo mam najbliżej i jakos tak mi najbardziej pasuje ta szkoła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się pochwalę. W sumie miałem 88 punktów, 48 z matmy i 40 z humana.

I teraz mam pewność, że dostanę się do klasy mat-fiz-inf do I LO w Dzierżoniowie (najlepsza szkoła u mnie w regionie)

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu miałem 86pkt (40 mat, 46 hum) ;] Z ocenami razem 162 tego było. Poszedłem na mat-inf i nie żałuję... Tak dokładnie to jeszcze fizyke mam rozszerzoną. Narzekać nie mogę po tym roku na wyniki - jakoś tak wyszło że co jest wrecz nieprawdopodobne mam średnią 4,9...

 

Jeśli chodzi o infę to ja w pierwszej klasie miałem Technologię Informatyczną czy jakos tak. To jest taki rok, który się opiera na officie(nasz psor nas najbardziej męczył z prezentacjami z tym ze niekoniecznie ppt), flashu, takie tam ;] Coś jak przez 3 lata gimnazjum z tym że są jakieś tam wymagania ;]

 

W wielu szkołach profil mat-inf jest jednak dosyć trudny - nie ma co - trzeba być w miarę dobrym z matematyki żeby tam iść. Tam matematyka to podstawa ;] No i fizyka też. Ale nie myślcie że na innych przedmiotach zawsze luz - nie ma to jak trudniejsze zadania obliczeniowe z chemii z moli głupich bo jestście z mat-inf ;)

 

Jeśli chodzi o dalsze studia to nie jest przesądzone że idąc na mat-inf musicie iść na techniczną uczelnię. Był taki przypadek że koleś poszedł do szkoły teatralnej z mat-infu ;)

 

Dobra dosyć tych propagand ;] Życzę Wam żebyście się dostali do takiej szkoły do jakiej chcecie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid mole są proste ;) fajnie się je liczy :D Gorzej u mnie z matematyką :rolleyes:

Zależy jakie mole ;) IMHO trudniejsze czasem niż matma. A z matmy to widze ze w wakacje bede musiał powtarzać sobie cały rok bo szybko sie zapomina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...