Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Ej a to jest prawda ze jak masz ponizej 70pkt to nie przyjmuja do technikum? i chyba LO ale LO nie jestem pewien

Tak w szkole slyszalem - ponoc tak w radiu mowili juz 2 os to mi przekazaly

 

WIecie cos?:>

chyba żartujesz? :lol: :lol: dla wszystkich poniżej 70 zabrakło by zawodówek :lol:

 

zadanie z wałem źle zrozumiałem, a te z gliną to pierwiastek z 169 napisałem =17

Nieźle musiałeś być zestresowany ;)

 

Ogólnie to gratulacje wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale fizyka była po prostu śmieszna :damage_wall:

Ciągle twierdzę, że test 2 lata temu był najtrudniejszy (może dlatego, że sam go pisałem? :P ).

Jesli chodzi o mate to sie zgadzam. Jednak co do polskiego to klocil bym sie (w koncu mialo sie te 48pkt :P )

 

Czy wg was test odzwierciedla w pełni umiejętności i inteligencję ucznia , zarówno test jak i oceny ?

Ja tam zlewam oceny, byle by miec takie zeby przejsc dalej :P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tam się cieszył jak by dali dolną granice 70pkt do wszystkich szkół.

Może choć trochę by się imbecylizm zmniejszył :?

Bo teraz to nawet lepiej nie mówić :?

 

Żeby znów nie było że uogólniam, bo i tak wiem że to by nie przeszło.

Ci co po prostu nie mają zdolności do nauki to inna sprawa, ale jak widze po kolegach jak się menelą i wszystko olewają a wcześniej w miarę się uczyli to nie wytrzymuje :?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wg was test odzwierciedla w pełni umiejętności i inteligencję ucznia , zarówno test jak i oceny ?

Test jest (przynajmniej ma być) tak skonstruowany, żeby dać możliwość napisania słabszym ale też wykazania się lepszym, tak słyszałem od nauczycieli :D:D Dlatego jak ktoś zrobił przykładowo zadanie z wałem z kosmicznym wynikiem to i tak może dostać 3-4 pkt za wypisanie wzorów i niekoniecznie dobre podstawienie liczb.

 

skromnie liczę na 43-45 pkt z mat-przyr, 45 z hum ;]

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do części matematyczno - przyrodniczej, to raczej nie była trudna.

 

Za to część humanistyczna: pytania zamknięte należały raczej do łatwych, ale rozprawka jest dość kontrowersyjna.

Trzeba było napisać na podstawie tych tekstów z początku, czyli nie można było zanegować stwierdzenia.

Jest to pewna sprzeczność, gdyż rozprawka to argumenty lub kontr argumenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część matematyczno-przyrodnicza była bardzo prosta. Jak ktoś się wcześniej troche przygotował tj. zrobił 2,3 testy to wiedział że jak w zadaniu wychodzą kosmiczne wyniki to coś jest nie tak w sposobie liczenia. Te zadania są tak skonstruowane żeby ciemniak (tutaj jako przykład podaje siebie) też je policzył z dobrym wynikiem (~48 też ja). Humanistyczny był natomiast hmm, dziwny troche, nie licze na wiecej jak 42.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wg was test odzwierciedla w pełni umiejętności i inteligencję ucznia , zarówno test jak i oceny ?

Na pewno nie, ale patrząc na test z tego roku, ewidentnie widać, że duża wiedza nie jest potrzebna, wystarczy umieć logicznie myśleć i czasem znać jakieś podstawy. Oceny bardziej oddają pracowitość (lub lenistwo ;-) ) ucznia.

 

Co do testu, to ładnie poszło. Skopałem chyba tylko zadanie, gdzie h=15 zamiast 14,4. Ale nie przejmuję się zbytnio. Jest dobrze. :)

 

EDIT: 46 punktów chyba. :D

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test jest (przynajmniej ma być) tak skonstruowany, żeby dać możliwość napisania słabszym ale też wykazania się lepszym, tak słyszałem od nauczycieli :D :D Dlatego jak ktoś zrobił przykładowo zadanie z wałem z kosmicznym wynikiem to i tak może dostać 3-4 pkt za wypisanie wzorów i niekoniecznie dobre podstawienie liczb.

 

skromnie liczę na 43-45 pkt z mat-przyr, 45 z hum ;]

Wał był prosty tylko sie nie pomylić w liczeniu. Dużo chemii i geografii mieliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się będe z Was śmiał jak każą wam pisac jeszcze raz bo na forum o2 był przeciek dzisiaj o 7:15.

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5158446&start=3600

 

Czajniczek jest Wam znajomy ;> ?

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

czyli to co ja wam pokazywałem to mogła nie być ściema :mur: :mur: :mur:

ale ja nie chce pisać jeszcze raz :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa tam pewnie się namówili i przestawili godzinę... a jak nie to widzialem tam jakiegos kapusia :mad:

 

BTW jak te moje pliki były prawdziwe to udusze tego co mowil ze to sciema B-)

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, treść nie taka sama ale jednak zbliżona. Archiwa są lewe jak nic. Imo sprawa przycichnie bo żaden kapitan nie topi własnego okrętu, a w obecnej sytuacji na polu edukacji a szczególnei gimnazjów najgorszym co mógłby zrobić MEN byłoby powtórzenie egzaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten czajnik co tak dobrze prąd ciągnie to moze ten z allegro od tej miłej pani? :lol: :lol: chyba wiecie o ktory czajnik chodzi :)

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

A ten czajnik co tak dobrze prąd ciągnie to moze ten z allegro od tej miłej pani? :lol: :lol: chyba wiecie o ktory czajnik chodzi :)

Ten co ktoś wylicytował za 10mld zł a aukcja została usunięta ;> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwnie to wygląda... Ale to tylko pytanie, nie odpowiedź. To mógł być zwykły zbieg okoliczności :D Śmieszne to jest, co ludzie tam piszą. Na pewno ktoś datę celowo przestawił. Nie wiem, ale chyba wystarczy zmienić czas we własnych ustawieniach na forum (o ile forum o2.pl coś takiego obsługuje). Możliwe też, ze ktoś zrobił kawał. Forum na o2.pl to na pewno nie jest jakiś niesamowicie zabezpieczony skrypt :D

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powtórzą ten egzamin to stawiam wszystkim z forum wypowiadającym się w tym temacie (ale tylko części z tego roku) po piwie :D :plum: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Jak powtórzą ten egzamin to stawiam wszystkim z forum wypowiadającym się w tym temacie (ale tylko części z tego roku) po piwie :D :plum: ;)

Nie powtórzą ale przeciek był i to sie liczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powtórzą ten egzamin to stawiam wszystkim z forum wypowiadającym się w tym temacie (ale tylko części z tego roku) po piwie :D :plum: ;)

Trzymam za słowo :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...