Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Moja była dokładnie taka jak Toja (no może potrafiła interweniować ale tylko to) i nie kupiłem nic :) I jest zajebiście! :P Nie szkoda Ci kasy na AGD? :blink: :blink:

Czy szkoda mi kasy? Cała klasa będzie się na to składać, więc nie wyjdzie więcej niż 10 złotych.

Jeszcze odnośnie mojej wychowawczyni. Codziennie mam pierwszy w-f, albo niemiecki z wychowawczynią. W kwietniu opuściłem jeden w-f i dwa niemieckie. Dostałem po tym wpis od wychowawcy na czerwono za nagminne zaspania, a są w klasie osoby, które olewają szkołę totalnie i nic z tym nie robi. Na semestr wychodziło mi zachowanie bdb, jednak żeby dać mi db wpisała mi nieodpowiednie zachowanie za frekwencję, choć nie opuszczam szkoły.

 

 

A odnośnie profilu mam wielki dylemat. Nie wiem co chciałbym robić po lo, a z 8 profilów wyeliminowałem tylko 2, mianowicie biol-chem i hist-art. Z reszty przedmiotów uczę się tak samo, nie mam jakiegoś ulubionego, a do wyboru jest:

historyczno-artystystyczne

polonistyczno-historyczne

polonistyczne z wiedzą o społeczeństwie

biologiczno-chemiczne

matematyczno-fizyczne

matematyczno-informatyczne

matematyczne z językiem angielskim

matematyczno-geograficzne

 

Prawdopodobnie wezmę mat-ang, albo mat-inf.

Edytowane przez koti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Czy szkoda mi kasy? Cała klasa będzie się na to składać, więc nie wyjdzie więcej niż 10 złotych.

Jeszcze odnośnie mojej wychowawczyni. Codziennie mam pierwszy w-f, albo niemiecki z wychowawczynią. W kwietniu opuściłem jeden w-f i dwa niemieckie. Dostałem po tym wpis od wychowawcy na czerwono za nagminne zaspania, a są w klasie osoby, które olewają szkołę totalnie i nic z tym nie robi. Na semestr wychodziło mi zachowanie bdb, jednak żeby dać mi db wpisała mi nieodpowiednie zachowanie za frekwencję, choć nie opuszczam szkoły.

:lol: :lol: jak nie miałeś tylu nieobecności ile na nieodpowiednie wymaga WSO to mogła sobie :lol: było do dyrektora iść [;

A odnośnie profilu mam wielki dylemat. Nie wiem co chciałbym robić po lo, a z 8 profilów wyeliminowałem tylko 2, mianowicie biol-chem i hist-art. Z reszty przedmiotów uczę się tak samo, nie mam jakiegoś ulubionego, a do wyboru jest:

historyczno-artystystyczne

polonistyczno-historyczne

polonistyczne z wiedzą o społeczeństwie

biologiczno-chemiczne

matematyczno-fizyczne

matematyczno-informatyczne

matematyczne z językiem angielskim

matematyczno-geograficzne

 

Prawdopodobnie wezmę mat-ang, albo mat-inf.

"666 wybieżcie mad-fis" :twisted2: :blurp: :ploom:

^taki napis widniał na tablicy na dniu otwartym w tamtym roku (błąd specjalnie) w jednym z liceów które zwiedzałem ;) Widzicie co matfiz robi z ludźmi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w szkole już nas męczą o podania(rekrutacja elektroniczna),a ja się dalej zastanawiam pomiedzy mat-fiz a mat-inf (już wiem jaka szkoła). Niby to samo, ale jedna osoba, ktora chodzi do mat-inf mówila mi, że w 3 klasie odchodzi fizyka(?) do matury, więc nie za bardzo mi się to widzi (myślałem, żeby iść na mat-inf, bo będzie łatwiej niż na mat-fiz, a potem na politechnikę, ale na pewno nie na informatykę). No i teraz jestem w kropce... Nie orientuje się ktoś, czy żeby iść powiedzmy na elektronikę i telekomunikację trzeba zdawać rozszerzoną maturę z fizy, albo jak to wygląda w ogóle. Niby jeszcze 3 lata czasu, a tak na serio trzeba podjąć dezyzję już teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BArt_X jeśli mogę doradzić, to nie wybierz mat-fiz.

Mat-inf to taka śmieszna klasa, w której wszyscy myślą, że cuś ona da więcej z infy. Prawda jest taka, że na mat-fiz najlepiej Cie przygotują i ludzie mówią, że lepsi nauczyciele zawsze są w mat-fiz.

To tak ode mnie. Tym bardziej, jeśli ma Ci fizyka odejść, a ten przedmiot podejrzewam na jakichś politechnikach będzie bardzo istotny.

I dobrze mówisz - niby 3 lata, ale już trzeba podjąć decyzje, bo potem może być za późno. Choć nie zawsze. LO jest o tyle dobre, że uczy OGÓLNIE tak więc potem możesz wybierać bardzo wiele, jedynie co, jeśli wybierzesz coś sprzecznego ze swoim profilem w LO będziesz musiał to nadrobić, dla niektórych nie ma z tym żadnego problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to, żeby mieć więcej infy, ale o to, że prościej będzie niż na mat-fiz. Zresztą ta klasa nazywa się raz mat-inf a raz matematyka z elementami informatyki, więc ta druga wersja jest bardziej prawdopodobna. Dowiem się jeszcze co i jak. A na informatykę iść nie chce, bo mnie to nudzi (kiedyś trochę "liznąłem" programowania, ale mi się to znudziło), dużo bardziej mnie interesują komputery, ale jako sprzet, technologie i właśnie w tym kierunku chciałbym się dalej kształcić. Przedtem myślałem, że mat-inf i mat-fiz to prawie to samo, więc pójdę na mat-inf, która wydaje mi się bardziej przyjazna, a oprócz tego na mat-fiz idzie parę osób z mojej szkoły, których nie lubię (tacy "udawani koledzy", których będzie problem sie pozbyć), więc uznałem, że mat-inf będzie ok (wiem, że to żadne kryterium z kim się idzie do danej klasy, ale jeśli jest wybór to...). Z kolei niby są dwie klasy matematyczne, a tak na serio to tylko jedna, bo w takim razie co po mat-inf, jak po tym można iśc chyba tylko na informatykę... Koniec gimnazjum, wszyscy o egzaminie myślą i ocenach, a tu trzeba się jeszcze zaznajomić z maturami i ze studiami. Do tego mało informacji ze strony szkół i już jest mętlik... Z tego co mówiła ta osoba, co chodzi na mat-inf, to chciała tam iść, żeby nie mieć historii w 3 klasie, a ma historie(!), a nie ma fizyki(!!!). Jak dla mnie jest to całkiem nielogiczne i nie powinno tak byc, no ale... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość teat

Coś ludzie w szkole dziś brzęczeli że są już wyniki z testów gimnazjalnych, jak to u was się przedstawia? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.edu.info.pl/strona.php?3534

14.06.2007 r. – przekazanie szkołom przez OKE informacji o wynikach; prezentacja przez CKE wyników krajowych; przekazanie przez CKE sprawozdania Ministrowi Edukacji Narodowej (konferencja prasowa); zamieszczenie wyników na stronach internetowych OKE

/Dzisiaj zaniosłem podanie do LO i wybrałem mat-ang ostatecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tą klasę na mat-fiz (na razie w internecie dane czekają do zatwierdzenia przez naszą szkołę). Dowiedziałem się już dostatecznie dużo, żeby zmienić klasę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BArt_X a nie mówiłem ;)

Wiesz, tak jak mówiłeś, tam pewnie będzie trudniej ALE się więcej nauczysz co na pewno Ci się przyda.

 

Grzechu where ? ponoć ta informacja z tym małym przeciekiem zapomniał o niej świat...

 

14.06.2007 ? no to jeszcze troche ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Grzechu where ? ponoć ta informacja z tym małym przeciekiem zapomniał o niej świat...

Najpierw słyszałem że Podkarpacie ma pisać powtórkę a potem cały kraj, ale widać jakaś plotka, z resztą nie można sobie na to pozwolić moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można...

ale szkoda im kasy, roboty i rozumiesz chyba ;)

No ale co tam, mi to wisi ;)

 

28 maja ? hmm, ja ciągle słysze o czerwcu. Zobaczymy.

Widze, że większość stąd wybiera się na jakieś mat :) czuje się wyjątkiem eh ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm jako jeden z niewielu chyba idę na Technika Informatyka ;) A na drugiej pozycji podania (już zaniosłem (http://e-omikron.pl/)) wybrałem w tej samej szkole Technik Elektronik a następnie już liceum i klasa Mat-Inf-Geograficzna :damage_wall:

 

 

A więc, powodzenia w dostaniu się do wymarzonej szkoły/klasy :)

Edytowane przez piec22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm jako jeden z niewielu chyba idę na Technika Informatyka ;) A na drugiej pozycji podania (już zaniosłem (http://e-omikron.pl/)) wybrałem w tej samej szkole Technik Elektronik a następnie już liceum i klasa Mat-Inf-Geograficzna :damage_wall:

A więc, powodzenia w dostaniu się do wymarzonej szkoły/klasy :)

Wystarczy na tej stronie , wypełnić podanie i nie muszę już iść do wybranej szkoły ? bo coś mi babka w szkole mówiła ze oni będą w szkole coś wypełniać... ale znam ich tempo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujesz sie w Omikronie, wybierasz 3 szkoly potem oddzialy (kolejnosc jest wazna) potem drukujesz podanie ktore bedziesz mial pod koniec wypelniania formularza i zanosisz do szkoly pierwszego wyboru :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc, to jutro powiem w szkole że sobie sam poradziłem, i wracając z gim zaniosę do średniej :D

 

EDYTA:

Gadałem dziś w szkole z jedną nauczycielką co się rekrutacją zajmuje, i mówiła że oni mają jakieś inne metody tej rekrutacji :mur: A kumpel który pierwszy poszedł do niej , mówił że to po prostu na omikronie babka go rejestrowała :blink: nic z tego nie czaje .... i powiedziała mi że lepiej przez szkołę bo pewniej :mur:

Czy nie brać tego pod uwagę i wypełniać samemu na omikronie i iść z papierem do pierwszej szkoły średniej ? bo zanim u nas wszystkich zrekrutują :D to miną wieki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

dzięki za pomoc, to jutro powiem w szkole że sobie sam poradziłem, i wracając z gim zaniosę do średniej :D

 

EDYTA:

Gadałem dziś w szkole z jedną nauczycielką co się rekrutacją zajmuje, i mówiła że oni mają jakieś inne metody tej rekrutacji :mur: A kumpel który pierwszy poszedł do niej , mówił że to po prostu na omikronie babka go rejestrowała :blink: nic z tego nie czaje .... i powiedziała mi że lepiej przez szkołę bo pewniej :mur:

Czy nie brać tego pod uwagę i wypełniać samemu na omikronie i iść z papierem do pierwszej szkoły średniej ? bo zanim u nas wszystkich zrekrutują :D to miną wieki :lol2:

Zrób u siebie, to w szkole jest dla tumanów którzy sami nie potrafią tego ogarnąć. Jak masz choć trochę oleju w głowie to zrób to sam, oszczędzisz czas i w szkole szybciej przepchają tych niemyślących... Poza tym nie ma żadnych różnic, poza tym że w szkole babka będzie Cię nadzorować lub sama wypełniać a w domu sam to zrobisz [;

 

 

"Inne metody tej rekrutacji" :lol: :lol: :lol: Jak dla mnie to obrażanie waszej inteligencji :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 74 :S 40pkt/34pkt. Gdyby nie to, ze pod koniec matematycznego zacząłem sie denerwować miałbym spokojnie 80. No cóz;) Podanie do szkoły już złozyłem, miejmy nadzieje, że się dostane tam gdzie chce [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja 74 :S 40pkt/34pkt. Gdyby nie to, ze pod koniec matematycznego zacząłem sie denerwować miałbym spokojnie 80. No cóz;) Podanie do szkoły już złozyłem, miejmy nadzieje, że się dostane tam gdzie chce [;

Tylko nie mów mi że uważasz że jest to mało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...