Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Ten egzamin jest przereklamowany, gdyby teraz tak prosto było w LO...

 

 

 

Nie Ma Się co Bać Tego Egzaminu :) tylko trzeba lekko na luzie do niego podejść nie stresować się :D

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak ze ja sie stresuje przed gdy dostaje kartke zapominam o stresie ale dni wczesniejsze .....

Mam to samo;]Ale Maciąg ma racje nie ma co, trzeba żyć dalej, a nie tracić czas na martwienie się tym jak się napisze egzamin, lepiej ten czas wykorzystać w celach naukowych;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1` = 4 min

 

Dodaje się jezeli leżą na róznych szerokościach geograficznych (E i S), a odejmuje jezeli na tych samych (np. E i E)

 

aa jeszcze jedno jezeli mam np godz:

6:00 i wychodzi nam 4min i oby dwa leza na E E to dodajemy czy odejmujemy?

6:00 i wychodzi nam 68min i jeden lezy na E a drugi na W to dodajemy czy odejmujemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro rocznik 1990 :P

B) :twisted2:

 

Ja sie nie przejumuje tym testem jak napisze tak napisze i trudno też wychodze z założenia ze tego co sie nie nauczyłem w gim to przez pare dni sie nie naucze... tylko przypomnienie wzorów z fizyki i jakoś musi pójść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

heh ja tez bede pisać... cienko sie widze ;/

Straszny "nieuk" ze mnie ;)

Dysleksja troche pomoze, ale i tak wyjde gdzies po 40 minutach, prógne napisałem na razem ok 50pkt, wiec nie za dobze. Rekord u nas z majzy to 11pkt!!! :mur:

 

Pozdro i szczęscia na testach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja tez bede pisać... cienko sie widze ;/

Straszny "nieuk" ze mnie ;)

Dysleksja troche pomoze, ale i tak wyjde gdzies po 40 minutach, prógne napisałem na razem ok 50pkt, wiec nie za dobze. Rekord u nas z majzy to 11pkt!!! :mur:

 

Pozdro i szczęscia na testach!

ee...na egzaminie sie raczej powinno zostawać do konca zeby napisac najlepiej jak się da, a dyslekcja chyba Ci w mat-przyr za duzo nie pomoze :P I zresztą jak mozna miec 11pkt na 50pkt? imho trzeba się bardzo starać aby "osiągnąć" taki wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

kumpel z klasy tyle miał.... wyszedł z testu po 15 minutach, bo sie umuwił z kumplami na trawe.

Ja szczerze miałem wylane w testy próbne, jakbym sie przyłozył to napewno by było lepiej.

 

NP: W 6 klasie z próbnego miałem 23pkt, a z ostateczego 32pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariush190 prekur rulez :D te 11pkt. to nap[rawde rekord w naszej szkole :D

Ja miałem z próbnego 79, odziwo najlepiej w kalasie, a mam koleżanki które mają średnią po 5.5 :D Co do testów matma, to musze sobie przypomnieć tylko wzry z fizy, a jak bedzie wiekszosc biologi w tym tescie, to nasza cala klasa lezy i kwiczy, do polaka to podchodze z mniejszym optymizmem, ale bedzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na probnym mialem 47 z humana, 38 z mat-przyr (nisko, bo kilku rzeczy jeszcze wtedy nie mielismy, a na tescie to juz bylo).

O oglony wynik sie nie martwie, bede mial z 90pkt, a ogolnie "klasyfikacyjnych" 155-170, wiec do najlepszego w bydgoszczy liceum na profil mat-inf-fiz sie dostane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

' date='23 kwi 2006, 18:33' post='2097693']

mariush190 p(piii)ur rulez :D te 11pkt. to nap[rawde rekord w naszej szkole :D

Ja miałem z próbnego 79, odziwo najlepiej w kalasie, a mam koleżanki które mają średnią po 5.5 :D Co do testów matma, to musze sobie przypomnieć tylko wzry z fizy, a jak bedzie wiekszosc biologi w tym tescie, to nasza cala klasa lezy i kwiczy, do polaka to podchodze z mniejszym optymizmem, ale bedzie dobrze :D

Z biologi owszem. Mamy taką ze tak powiem (szmate?) ze jak ktos lize dooppe ma 6 na koniec a wiadomosci zero!

 

Gruby sam sie przekonał, napisał sprawdzian dokładnie tak samo jak jego "towazyszka" z ławki, i ona dostała chyba 6 albo 5, a on 4+...

A co do siedzenia z kumpelami to.. nasza wychowawczyni (pseudonim StykA) chyba chce nas swatać, nie wiadomo poco nas usadziła z dzwieczynami, myslała ze nie bedziemy gdac. I tak na wiekszosci lekcji kazdy siedzi z kim chce..

 

PS. Co trzeba zrobic jak sie zapomiało swojego numerka ławki w której bedzie sie siedziec na testach? chyba było to 70 ale ryja obtłuc sobie nie dam :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie 11pkt to baardzo dużo u mnie dziewczyna w szkole miała z próbnego 3pkt poprostu :mur: ostatnio na lekcji nie umiała ilości opadów z wykresu odczytać dla mnie to DNO dajcie spokój w ogóle to gorzej jak zawodówka (z całym szacunkiem nie chce nikogo obrazić) :mur: <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilosc opadow to jeszcze nic, a co powiesz na to ze gosciowa z mojej klasy nie potrafila wisly pokazac na mapie? Oo

haha dobre :lol: ale ta ode mnie ze szkoły mówiła ze Tokio jest stolicą Indii O_o :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ooo szit. 3pkt??? Toz to nawet jakby wszystko strzelic to by było conajmiej z 10pkt, miala farta przy strzelaniu.

 

Wszyscy czasem maja zaćmienia umysłu. Raz wogle miałem cos takiego jak bym był narombany) lajtowy jak by szum z echem w uszach. I typiara na historii wzieła mnie do tablicy i kazała banalne rzeczy robic, tylu zaznacz na osi czasu, a mi sie wszystko totalnie pop***ło i nie byłem w stanie napisac liczb bo rzymsku. BYWA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz...

 

No to wracamy do tematu. Mieliście dzisaij jakieś poczuenie od dyry/dyrka?? U mnie jak powiedziala ze za WYŁĄCZONY telefon mogą Cie wyprosić i wtedy nie kończysz klasy to nie wiedziałem czy śmiać sie czy płakać :huh: to samo za kichnięcie, smarknięcie,przeciąganie sie... ja ************* skąd oni to biorą podejście jak by to było niewiadomo co :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

telefon ci mogą najwyzej zabrac, i dostaniesz go spowrotem po testach.

KLase ukonczysz, mozesz pisac w innym terminie, dla tych co "Zaspali" albo lezali w szpistalu, mieli ptasią grype itp...

 

Moim zdAniem najwiekszą głupotą w tym wszystkim jest składanie papierów do szkół przed wynikami z testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie 11pkt to baardzo dużo u mnie dziewczyna w szkole miała z próbnego 3pkt poprostu :mur: ostatnio na lekcji nie umiała ilości opadów z wykresu odczytać dla mnie to DNO dajcie spokój w ogóle to gorzej jak zawodówka (z całym szacunkiem nie chce nikogo obrazić) :mur: <_<

To kojarzycie próbny gimnazjalny?? Tam była taka mapka europy i było pytanie przez jakie kraje wieje wiatr na mapie czy jakoś tak? Chodziło o Norwegię a kobitka z mojej klasy napisały Mezopotamia :mur: :mur: ranyyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='24 kwi 2006, 17:13' post='2099177']

każda szkoła miała swój próbny :D Kuratorim w tym roku niewspierało próbnych - zjeby :D

dokładnie :lol:

 

@mariush190

 

chyba słabo słuchałeś. Jak zaśpisz to nie ma drugiego terminu musisz być na tym jak sie spóźnisz to poprostu nie zdajesz wiem dziwne :lol2: ten drugi termin (czerwiec) jest właśnie dla chorych, połamanych itp ale nie dla spóźniających się bądź tych wyproszonych w trakcie (choćby z powodu tel). Nie wiem dokładnie czy zabierają i oddają potem czy co ale przeciez masz jednego obserwatora spoza szkoły i on sie może przysrać do czegoś <_<

 

pozdro i połamania pióra w środe i czwartek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my jeszcze nic nie wiemy bo dopiero dzisaj jest specjalna rada pedagogiczna :D i bedzie wszytsko wiadomo a z tymi fonami to tak jest ze musisz oddac przy wejsciu ......

mykam na kory ostanie przed egzaminem oO Oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

mój kumpel, który bardzo lubi dostawać wpie***ol, siedzi i sie po nocach uczy ;D

Co za typ, on w przyszłosci chce byc pokojówką w hotelu :mur:

U nas jest jedno słynne liceum z numerem 8, co próg wynosi ok 0pkt!!! kazdego tam przyjmą bo jak ktos ma ambicje to skłąda gdzie indziej, a nie wiele jest idiotów co marzą by dostac sie do "ósemki" Wiec przyjmują co sie da.

 

U nas ten co miał 11pkt z majzy chce zostac monterem kadłubów ;)

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzam za 2 dni, stare zeszyty jak się kurzyły w szafce tak się kurzą, z przykładowych egzamów mam 30-35 z mat-przyr i 40-45 z humana, mi tyle styknie, więcej nie potrzebuje :)

Jedyne po czym widać, że egzam to to, że od ok tygodnia zero alkoholu :) Żeby organizm przeczyścić :P

Co do telefonów to nam wychowawczyni powtarza, że najlepiej nie brać wogóle, tylko przybory do napisania i nic pozatym (żadnych maskotek także itp.)

Jednym ze sposobów na wyluzowanie się dla mnie to porządna partyjkę w shoppę w WWP (szczególnie po wczorajszej z 2 polakami w moim wieku :) polewa była niezła).

Tak pozatym to w sumie sam egzam mi tam lotto, ważne co będzie po :D (a kolega już zapowiada, że na 50% ma od soboty wolną chate)

 

Pozdro dla rocznika 90 :D I pamiętajcie: damy radę (rada dla zdesperowanych: wmówcie sobie, że jak nie będzie dobrego wyniku to komp jak i okolice kompa za okno :D)

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...