Skocz do zawartości
Makonar

Poszukiwany "modder" z Warszawy/Polski!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa następująca. Nie chcę wydawać kasy na nową obudowe, ale chętnie zmieniłbym coś w mojej obecnej. Jednakże, jak się okazuje, łatwiej mieć pomysł niż go wykonać samemu. Na przeszkodzie stoi wiele rzeczy, raz: totalny brak narzędzi (nawet cholernej wiertarki nie mam, musiałbym pożyczać, dwa: totalny brak skills, trzy absolutny brak wiedzy.

Tak więc, żeby wilk był syty (ja i moja chęć posiadania przerobionej obudowy) i owca cała (znaczy sie obudowa w jednym kawałku) postanowiłem, że najlepiej będzie nawiązać kontakt z kimś kto sie na tym zna i potrafi to wykonać. Proste. Oczywiście za stosowną opłatą, w złotówkach.

Pierwszy projekt to okno, mam szybe, uszczelki i oczywiście boczną ściane z obrysowaniem, ale dalej moje możliwości się kończą, bo nie widzę sensu wydawać kasy na urządzenie, które będzie w użyciu raz i jeszcze ryzykować zniszczenia obudowy.

Moja propozycja jest następująca: szukam kogoś, kto się podejmie zrobienia okna, najchętniej z Warszawy, ale mogę to wszystko zapakować i wysłać, byle w granicach naszego kraju. Poszukuję osoby z doświadczeniem i możliwościami, oczywiście na moją odpowiedzialność (jak coś nie wyjdzie to trudno) z gwarancją wypłaty (święta były, wszyscy przy forsie jesteśmy).

Co do zapłaty, to cóż... wolny rynek, jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech zaproponuje za ile podjąłby się zadania. Korzyści z takiego przedsięwzięcia są chyba dobre dla obu stron, z perspektywami dalszej współpracy i przyszłych "zamówień".

Jak ktoś chce to niech pisze tu lub na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...