Skocz do zawartości
nrl

Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Wybacz kaeres, ale zdanie: "Jestem tylko na nie jezeli gra jest zwykla sieczka oprawiona kolorowymi blyskami. Widzialem grafike DMC3 i poza wlasnie kolorkami nie ma sie czym zachwycac." swiadczy dobitnie, ze jestes na nie. Correct me if I'm wrong.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz kaeres, ale zdanie: "Jestem tylko na nie jezeli gra jest zwykla sieczka oprawiona kolorowymi blyskami. Widzialem grafike DMC3 i poza wlasnie kolorkami nie ma sie czym zachwycac." swiadczy dobitnie, ze jestes na nie. Correct me if I'm wrong.

Mogles jeszcze skrocic, np. "Jestem tylko na nie jezeli gra jest..." - oznaczaloby, ze samo istnienie gry juz mnie denerwuje.

 

 

 

Wyprowadzam z bledu zaznaczajac pogrubionym tekstem o co mi chodzilo.

 

"Jestem tylko na nie jezeli gra jest zwykla sieczka oprawiona kolorowymi blyskami.

Widzialem grafike DMC3 i poza wlasnie kolorkami nie ma sie czym zachwycac.

Sadze, ze zalezec bedzie wszystko od konwersji i jak bardzo UBI podejdzie do tego (mowie only o grafice).

A bylo to w kontekscie tego iz jeden z kolegow boi sie jak to bedzie chodzic na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja nie pisalem,ze grafika w DMC jest slaba a wrecz przeciwnie - bardzo mi sie podobala,ale widzialem po niej,ze spokojnie pojdzie na slabszym sprzecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niech tylko Konami wyda MGS3 na PC a będę w 18463736793 niebie!!! Onimusha średnio mi podchodzi ale RE4 i DMC to MUST HAVE!! (dla mnie a w szczególnosci DMC). Według mnie może się to dobrze sprzedać. Wiele osób jest takich co to grało u kumpla na konsoli a sami mając pieca obchdzili się smakiem. Teraz sami mogą zagrać. Japończycy umieją robić gry! I to killery!!! Dajta no mi tylko tego "Devila" a rozniosę trochę mięcha po ścianach (only in game of course...gry nie powodują brutalnych zachowań ;) ). Pozdro i DO BRONI!!!!

 

EDIT: Co do tego na jakim kompie ruszy: Wygląda to tak jak wyglada i dzisiejsze maszynki coś takiego wchłaniają jedną dziurką ale jeszcze jest problem konwersji i przepisania kodu tak żeby to chodziło na różnych konfiguracjach i tu jest bolączka PC bo na tym traci się na wydajności. Dlatego uważam że obawy coponiektórych o wymagania wcale nie muszą być takie bezsensowne ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie tego typu dyskusji poniewaz sa one przewaznie bezsensowne,ale moge zapewnic was ze GT napewno nie wyjdzie na PC ani wiekszosc gier ze stajni Sony oraz scisłych partnerów.A tak wogole to zycze przyjemnej gry na klawiszkach w zwłaszcza w taka gre jak DMC (jezeli ktos umie robic pierozka to moze sobie poradzi :D ) co do dyskusji nad grafika to wiadome ze gry z PS2 dzisiaj sa mało wymagajace dla obecnych PC ale tu przeciez nie chodzi o grafike tylko o miud płynacy z gier i klimatu czarnej skrzynki!!Ale niektórzy po prostu nie mogą tego pojąc.

Edytowane przez Milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer - DMC 3 Special Edition ma nie być dla europejskich PS2, a będzie na blaszaka .... Capcom poleciał na kasiorkę, może i Konami pokusi się na konwersję MGS3 .... A GT tylko na konsoli - i bardzo dobrze, bo to gra - symbol Sony :lol2:

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o siet!!!!! w koncu wymiot gra na pc:):):):) nie moge sie doczekać, grafa niech bedzie taka jak na ps2 itp itd.. gra jest dynamiczna, konsolowa, i daje konkretnie rade! posiadam dual shocka wiec CZEKAM:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic tylko czekac. Game pada jakiegoś dorwe i bedzie się grało. Teraz jeszcze jakieś fajna samochodówka by sie przydała i coś z serii SSX, o MGS nie wspominam - jak bym to dorwał to chyba bym musiał naprawde dłuuuuggggiiii urlop sobie załatwic :)

Edytowane przez crazyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac ten topic nasunela mi sie taka refleksja - generalnie toczy sie wojna PC vs konsole, ale jak wychodzi hit konsolowy na PC to wszyscy sie metaforycznie slinia i wyciagaja zaskorniaki na kupno pada.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra kares a kto to pisał gdy była dyskusja 2 lata temu

 

"1. Malo gram na PS2 z wiadomych wzgledow.

2. Gralem w MGS2 - fajny ale bez porownania do SC

3. Ace Combat - nawet nie widzialem

4. Jak&Dexter - wlasnie z takich gier slynie plastik.

5. DMC - katastrofa

6. Burnout 2 - fajna, odstresowujaca gra dla dzieci."

 

:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Pisalem wtedy o pierwszej czesci.

I nadal to zdanie podtrzymuje.

Rozgrywka niewiele sie w DMC zmienila. Poprawili grafike. Nadal podtrzymujesz zdanie, ze niewazna grafika? ;)

 

Wedlug mnie najlepszy jest wlasnie DMC1, potem 3 i na szarym koncu czesc 2. Ale to tylko moja opinia - ale zeby to zrozumiec, trzeba jedynke przejsc do konca, a nie oceniac na podstawie pierwszego poziomu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac ten topic nasunela mi sie taka refleksja - generalnie toczy sie wojna PC vs konsole, ale jak wychodzi hit konsolowy na PC to wszyscy sie metaforycznie slinia i wyciagaja zaskorniaki na kupno pada.

 

;)

w sumie ci co toczą wojne powinni sobie dac na wstrzymanie z obu stron. Ja gram, bo lubie gry; a na czym aktualnie ta gra jest nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia.

posiadałem konsole, sprzedałem, poniewaz musiałem. Narazie został PC, ale kto wie, w przyszłości:)

a DevilMayCry mogłabybyć jeszcze konwertowana jedynka i dwójka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pomysle ze zadna z czesci GT nie wyszla na pcta to mi sie plakac chce, a tu jeszcze Wy mnie dobijacie ze napewno nie wyjdzie. kocham serie GT, w 1 i 2 czesc gralem na kompie (emulator) meczylem je dobre 4lata ale emulatora ps2 sie nie doczekalem zeby pograc w 3 i 4 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sialala dokładnie DMC 1 jest lepszy od 3 wiec Kaeres nie spodoba ci sie gierka wiec nawet nie czekaj.Prawda jest taka że skoro te gry sa na PC to jest super a jezeli sa one na PS 2 to są beeeeeee a to jest troche chamskie!!!Peseq zgadzam sie z tobą w 100% i to sie nazywa objątnosc a nie napierdalanie na cos w co sie pozniej gra!!!!

 

PS.CarsonPoland PS2 kosztuje teraz tyle ze spokojnie mozesz sobie na nie pozwolic.

Edytowane przez Milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

mam ps2 i DMC nigdy mi się nie podobał. Chociaż ostatnio mam chęć zagrać w jedynke, tylko boje się że znowu nie złąpie klimatu.

Ja tez podchodzilem do tego jak pies do jeza. Zacisnij zeby i przejdz pierwsze dwa poziomy. A potem... reka noga mozg na scianie. Ta gra ma ta zalete, ze im dalej, tym ciekawiej. Nowe ciosy, kombosy, lepsza bron. Oczywiscie jesli liczysz na cos wiecej niz na krwawa rozwalke to sie srogo rozczarujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez podchodzilem do tego jak pies do jeza. Zacisnij zeby i przejdz pierwsze dwa poziomy. A potem... reka noga mozg na scianie. Ta gra ma ta zalete, ze im dalej, tym ciekawiej. Nowe ciosy, kombosy, lepsza bron. Oczywiscie jesli liczysz na cos wiecej niz na krwawa rozwalke to sie srogo rozczarujesz :D

 

ja doszedłem w części pierwszej do 14 levelu, tylko to była pierrwsza gra po długiej przerwie i cały czas kożystałęm z opisu, wiec pewnie tym sobie ją popsułem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peseq zgadzam sie z tobą w 100% i to sie nazywa objątnosc a nie napierdalanie na cos w co sie pozniej gra!!!!

No przeciez to jest normalny stan rzeczy. przeciez nie kazdego stac na wszystko do grania, swego czasu posiadalem, X'a, PS2, GC i psx'a, dreamcasta itp itd.. no ale praca i sam czas, zmusil mnie do przestania grac i sprzedac konsolki, czego troche zaluje, jednak na pc takze znajduje dobre gry, i czekam na konwerty z konsol wlasnie by byly nadal dobre gry.. ale idąc tym tropem staje sie obronca konsol? nie.. po prostu na pc tez są zaje**** gry i tyle. Ale pamietajmy, nie platforma a gra nas przykuwa do monitora lub tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE przesadzasz - przeszedlem calego na klawie i bylo OK :}

Też przeszedłem na klawie najpierw ale z moim własnym konfigeim. W tym od KONAMI się nie mogłem odnaleźć. Morał: każdy gra jak lubi i nawet granie w grę na czymś co "teoretycznie" się do tego nie nadaje może być całkiem fajne i przyjemne jeżeli sami sobie wszystko poustawiamy jak chcemy. Ale nie zmienia to faktu że pewne gry lepiej przechodzi się na padzie a inne na klawie. Ale tu już wybór należy do grającego. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...