Skocz do zawartości
nrl

Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Sporo niełatwych bossów.

Tja...

Przez tych "nielatwych" bossow prawie polamalem pada, gdy po kilku dniach nie moglem przejsc drugiego bodajze drania na Dante Must Die. To jest przesada dla zje*&^ych japoncow. Ale to tylko moja opinia. Ale i tak Kratos z God of War jest lepszy rzeznik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie da sie przestawic analogow a ruch jest default na prawej galce i do tego tak powalone ze praktycznie nie da sie grac ,

wskoczyłem na chwilę na forum - parę słów na szybko - Konfiguracja Sterowania działa bez problemu (lewa gałka - postać, prawa gałka - kamera) aczkolwiek wymaga pąre słów wyjasnienia więcej o konfiguracji i róznicach między wersją Ps2/PC napiszę dzis wieczorem lub jutro.

 

P.S. jakby co to mój pad to MEdia-tech CORSAIR PRO MT171

 

http://www.media-tech.pl/show_item.php?id=985&lang=pl

 

..nalezy pamiętać ze sterowanie będzie działac prawidłowo tylko na padach konstrukcyjnie zblizonych do dualshocków z ps2 czyli mających krzyzak, 2 galki i 12 buttonów (2 buttony w 2 gałkach analogowych , 4 z przodu, 6 na wierzchu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość benus9

Witam. Wy tez tak moze macie, ze prawym analogiem sie steruje a lewym obraca kamere?? Jesli tak to jak to moge zmienic bo gra sie tragicznie i trzeba chyba grac only keyboard. Da sie to odwrocic? Natomiast drugie pytanie dotyczy samej wersji gry na PS2. Czy czasem na PS2 nie zaczynamy zupelnie w innym miejscu? Z tego co pamietam to pierwszy level na PS2 to trzeci na peceta czyli zaraz za tym pieskiem trojglowym. Czyzby na ps2 byla jakas okrojona wersja?

Co do gry to bardzo mi przypadla do gustu wersja na peceta, gra sie tak samo przyjemnie jak na ps2 ale ta prawa galka troszke przeszkadza i narazie gram keyboardem

Edytowane przez benus9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wskoczyłem na chwilę na forum - parę słów na szybko - Konfiguracja Sterowania działa bez problemu (lewa gałka - postać, prawa gałka - kamera) aczkolwiek wymaga pąre słów wyjasnienia więcej o konfiguracji i róznicach między wersją Ps2/PC napiszę dzis wieczorem lub jutro.

 

P.S. jakby co to mój pad to MEdia-tech CORSAIR PRO MT171

 

http://www.media-tech.pl/show_item.php?id=985&lang=pl

 

..nalezy pamiętać ze sterowanie będzie działac prawidłowo tylko na padach konstrukcyjnie zblizonych do dualshocków z ps2 czyli mających krzyzak, 2 galki i 12 buttonów (2 buttony w 2 gałkach analogowych , 4 z przodu, 6 na wierzchu).

ludzie z padami prosto od ps2 i xboxa 360 , maja odwrocone analogi a tobie sie dobzre ustawilo , to jestes 3 osoba ktora tak napisala na 309834083048340 i ktorej sie pad dobrze skonfigurowal w dm3

http://www.saitekusa.com/usa/prod/P2500.htm , to jest moj pad i mam odwrocone analogi :/

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to pierwszy level na PS2 to trzeci na peceta czyli zaraz za tym pieskiem trojglowym. Czyzby na ps2 byla jakas okrojona wersja?

Co do gry to bardzo mi przypadla do gustu wersja na peceta, gra sie tak samo przyjemnie jak na ps2 ale ta prawa galka troszke przeszkadza i narazie gram keyboardem

własnie przechodzę wersję na PS2..mowa oczywiscie o wersji Special Edition (pecetową zainstalowalem z ciekawosci) , obydwie wersje jesli chodzi o miejsce startu są identyczne (oczywiscie mam na mysli wersje SE a nie normal)

 

aha. rada dla początkujacych jesli ktos zaczyna grę to polecam tryb GOLD a nie YELLOW. W GOLD mozna kontynuowac nieograniczoną ilosc razy.

 

rada dla tych co mają odwrócone analogi...mam taki pomysł jest mała szansa ze zadziała ale to juz zalezy od konstrukcji pada. spróbujcie rozkręcic pady i zobaczyc czy nie da sie zamienic gałek miejscami (w niektórych modelach gałki są nie na jednej płytce tylko odzielnie w koszyczkach) moze się uda, mozna tez popróbowac z kabelkami, lub jesli są na jednej płytce która nie jest połączona z główną płytą pada moze jest mozliwosc obrócenia jej o ile pozwala na to kabel i miejsce zamocowania płytki) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOSÓB NA ZROBIENIE GAŁY

 

lol, jak to brzmi xD :lol:

 

Controlmk is a piece of software that allows you to change your pad settings, get it here : http://www.redcl0ud.com/controlmk/ Set it up like this:

 

X Axis- to VK_A

X Axis+ to VK_D

Y Axis- to VK_W

Y Axis+ to VK_S

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Logitech Dual Action i mam dobrze ustawione analogi.

Gra rzeczywiście wygląda gorzej niż na ps2 (przynajmniej sprawia takie wrażenie)

Wcześniej grałem w normalną wersję na ps2, w wersji SE zauważyłem do tej pory dodatkowego bossa - klauna, na planszy zaraz po tym jak sie walczyło z tą latającą dzdzownicą :D (chyba 5 misja) Nie przypominam sobie walki z tym pajacem w tamtym miejscu na ps2.

 

@Gr3jli to raczej nie jest możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Controlmk is a piece of software that allows you to change your pad settings, get it here : http://www.redcl0ud.com/controlmk/ Set it up like this:

 

X Axis- to VK_A

X Axis+ to VK_D

Y Axis- to VK_W

Y Axis+ to VK_S

działa perfekcyjnie.wreszcie można grać na krzyżaku a nie tylko na analogu!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gr3jli to raczej nie jest możliwe :)

No, raczej niemożiwe... Ale udało mi się za którymś razem pokonjać tego vergila! Na klawie to normlanie horror jest, a na pada mnie narazie nie stać :? Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka chlopaki czy ktorys z was moze mi powiedziec co ja mam tutaj zrobic ? http://img237.imageshack.us/img237/2745/d4dg.jpg Na dole jest winda pisze mi ze nie dziala z jakiegos powodu

u gory jest do niej przelacznik ale pisze ze nie ma zbyt energi ay go uruchomic a gdy wale w tego kolesia z tymi siedmioma plomieniami udaje mi sie go tylko zjechac do 1 plomienia i dalej nic a nic i moge w niego nawalac tylko mieczem bo kiedy wale tym nunczako lub tymi dwoma mieczami co jest czerowny i niebieski pisze mi ze tylko magiczne cos tam zadziala na nim aby sie ruszyc. Co mam robic bo normlanie juz nie wiem zglupialem nawalam w niego godzine i nic

Edytowane przez kaktusr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

There is not enough energy right now to.....

Musisz naleźć jakiś kamień w kolorze czerwonym (nazwy nie pamiętam) i go tam umieścić. Wtedy otworzą się drzwi do windy.

 

EDIT: Tam, czyli w tym przełączniku ;)

 

EDIT 2: Ten kamyk to Orihalcon (czy jakoś tak). Znajdziesz go w bibliotece pod jednym z ruchomych posągów. Biblioteka jest za drzwiami na samym dole w pomieszczeniu z "trampolinami" :P

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Musisz naleźć jakiś kamień w kolorze czerwonym (nazwy nie pamiętam) i go tam umieścić. Wtedy otworzą się drzwi do windy.

 

EDIT: Tam, czyli w tym przełączniku ;)

 

EDIT 2: Ten kamyk to Orihalcon (czy jakoś tak). Znajdziesz go w bibliotece pod jednym z ruchomych posągów. Biblioteka jest za drzwiami na samym dole w pomieszczeniu z "trampolinami" :P

No patrz, a to taka bezmozga giera - a jednak mozna miec klopoty z zagadkami logicznymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez mam pada MT171, analogi są ustawione dobrze, grafika jest b.dobra ( moze zwyjatkiem tych trojkociakow po trafieniu przeciwnika ) czyli grafika w sam raz na mojego kompa. dobrze ze nie mam takich problemow jak wy ze grafika za slaba, pada si enie da skonfigurowac itp ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka chlopaki czy ktorys z was moze mi powiedziec co ja mam tutaj zrobic ? http://img237.imageshack.us/img237/2745/d4dg.jpg Na dole jest winda pisze mi ze nie dziala z jakiegos powodu

u gory jest do niej przelacznik ale pisze ze nie ma zbyt energi ay go uruchomic a gdy wale w tego kolesia z tymi siedmioma plomieniami udaje mi sie go tylko zjechac do 1 plomienia i dalej nic a nic i moge w niego nawalac tylko mieczem bo kiedy wale tym nunczako lub tymi dwoma mieczami co jest czerowny i niebieski pisze mi ze tylko magiczne cos tam zadziala na nim aby sie ruszyc. Co mam robic bo normlanie juz nie wiem zglupialem nawalam w niego godzine i nic

ten nieruchomy szkieletor/manekin z płomieniami to tzw "combat adjucator" - kazdy z nich mozna zniszczyć tylko w okreslony sposób przy uzyciu okreslonej broni (pistoletu lub miecza), po zniszczeniu tagiego jegomosci dostajemy nagrodę ^_^. Gdy w niego uderzamy musimy to robic tak by mieć jak największy parametr <Stylish> czyli musimy uderzać niepowtarzającymi się po sobie sekwencjami ciosów odpowiednich dla danej broni (czasami wymaga do wykupienia za orby dodatkowych ciosów dla danej broni bo moze sie okazac ze ta ilosc ciosów które znamy jest zbyt mała by zgasic wszystkie płomienie w szkieleciku). jesli przykładowo mamy przed sobą jakiegos "combat adjucatora" i metodą prób odkrylismy ze działa na niego jakis miecz, i znamy dla tego miecza nastepujące ciosy (umownie nazwijmy je A,B,C,D,E) to uderzamy nimi najlepiej tak: cios A potem B, potem C,D,E, potem znowu A,B,C itd. Wtedy parametr stylish rosnie szybko (nie wolno powtarzac ciosów dwa razy tych samych , np A,B,B,C,D,E,E, nie dobrze jest też wracac za szybko do raz zadanego ciosu czyli A,B,A,C,D,A,B,C,B ...taka sekwencja powoduje mały wzrost parametru stylish lub wręcz opadanie tego parametru. Im dalej w grze tym trudniej zniszczyć takiego manekina treningowego, często trzeba dobić parametr stylish do poziomu maxymalnego ("Sweet" i ile pamiętam), czesto moze sie okazac ze ilosc ciosów które znamy jest za mała i trzeba "przykupczyć orbów" zeby kupić kolejne ciosy . Niektórych ciosów nie da się kupic bo przychodzą wraz z wzrostem levelu danego stylu walki np "Dance Makabre" - umiejetnosc/atak przychodząca wraz z 3 levelem Stylu Swordsmana.

 

Ktoś chce jeszcze nazwać tę grę bezmózgową nawalanką ?? :blink: :lol:

 

P.S. gra rządzi na całej linii i jest bardziej rozbudowana w wielu aspekatach od wielu pseudo- rpegów typu Diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest nienormalna,

nie dosc ze nie zrobilo save po pokonaniu trudnego bossa to jescze skasowało poprzedniego save, i musze grac od poczatku :SSS

 

Save tu mozna robic niby w kazdym momencie, ale zeby nie bylo zbyt latwo prawdziwe save są tylko po przejsciu calej misji. Ten save game co jest w menu, sluzy tylko do zapisania, np. nowych orbów jakie zebralismy, itemow itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save tu mozna robic niby w kazdym momencie, ale zeby nie bylo zbyt latwo prawdziwe save są tylko po przejsciu calej misji. Ten save game co jest w menu, sluzy tylko do zapisania, np. nowych orbów jakie zebralismy, itemow itp.

wiem, wiem juz sie nauczyłem

 

Dodatkowe pytanie: jak moza zwiekszyc liczbe fps ? bo przy zmianie rozdzielczosci nie ma różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Przeszedł ktoś wszystkie misje Vergillem? Czy ma on swoją fabułę, bo grając kilka leveli gramy te same rzeczy co Dante i żadnych filmików, nic kompletnie. Trochę to nudne.

 

wiem, wiem juz sie nauczyłem

 

Dodatkowe pytanie: jak moza zwiekszyc liczbe fps ? bo przy zmianie rozdzielczosci nie ma różnicy.

Niestety nie można. Trochę to dziwne, bo gra nie powala grafiką, ale dynamizmem, a u mnie tak super płynnie nie jest na mojej konfiguracji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, bo gra nie powala grafiką, ale dynamizmem, a u mnie tak super płynnie nie jest na mojej konfiguracji :/

Hmm.... W cut-scenkach gierka popyla aż miło, tylko po to by w byle komnacie spaść do 20 FPS .... Konwersja chyba polegała na napisaniu kiepskiego emulatora PS2... LOL .... DO tego te filmiki w mpg w nędznej jakości... O skopanym sterowaniu przez które nie można obracać kamerą nie wspomnę... Jak można za to wołać pieniądze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Hmm.... W cut-scenkach gierka popyla aż miło, tylko po to by w byle komnacie spaść do 20 FPS .... Konwersja chyba polegała na napisaniu kiepskiego emulatora PS2... LOL .... DO tego te filmiki w mpg w nędznej jakości... O skopanym sterowaniu przez które nie można obracać kamerą nie wspomnę... Jak można za to wołać pieniądze???

Wersje na PS2 mozna kupic za grosze - uzywki chodza po 8-10 funtow ;)

A tak BTW: premiery wersji europejskiej DMC3 na PC z tego co wiem jeszcze nie bylo? Wiec o jakich pieniadzach tu mowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje na PS2 mozna kupic za grosze - uzywki chodza po 8-10 funtow ;)

A tak BTW: premiery wersji europejskiej DMC3 na PC z tego co wiem jeszcze nie bylo? Wiec o jakich pieniadzach tu mowa?

Nie mówię o europejskiej tylko o konwersji jako takiej .... :blink:

A Special Edition nie ma na PS2 w wersji Euro :( .... granda

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji ps2 mozna bylo grac Vergilem czy tylko my mamy tak dobrze?Kolo wymiata i to grubo szkoda ze misje te same mogli dorobic co sie z nim dzialo podczas gry Dante nawet jesli mialoby byc krotsze.

Edytowane przez Si3beN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o europejskiej tylko o konwersji jako takiej .... :blink:

A Special Edition nie ma na PS2 w wersji Euro :( .... granda

30 wrzesnia premiera dopiero -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...