Skocz do zawartości
J-A-J-O

Lcd 19" Panorama Do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Składam dla znajomego komp marzeń i potrzebuje mu wybrac jakiś dobry panoramiczny monitorek LCD 19" do kwoty 2000zł. Do tej pory nie instersowałem się monitorami LCD bo nie planowałem zakupu. Przejrzałem kilka wątków i doszedłem do wniosku że musze wybrać pomiędzy:

 

Belinea 10 20 35 W

 

a

 

Acer AL2016WS

 

Belinea stoi na allegro za 1900zł, a Acer za 1600zł. Kłopot tylko w tym że komp będzie kupowany na warszawskiej giełdzie komputerowej i będe musiał za każdy zapłacić więcej (ciekawe ile?) Belinea ma troche większą matrycę, ale kosztuje w 1900zł w sprzedarzy wysyłkowej, a granica to sztywne 2000zł i ani grosza więcej, dlatego nie wiem czy finalnie zmieści się w limicie. Oczywiscie obydwa nie są na matrycy TN, którą wszyscy odradzacie. Kąt widzenia musi być duży, a czas reakcji mały bo monitor będzie używany do multimediów, czyli oglądania filmów i grania oraz rzadziej do surfowania po internecie.

 

A moze macie jakieś własne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Składam dla znajomego komp marzeń i potrzebuje mu wybrac jakiś dobry panoramiczny monitorek LCD 19" do kwoty 2000zł. Do tej pory nie instersowałem się monitorami LCD bo nie planowałem zakupu. Przejrzałem kilka wątków i doszedłem do wniosku że musze wybrać pomiędzy:

 

Belinea 10 20 35 W

 

a

 

Acer AL2016WS

Belinea tylko na pixmani kosztuje ponizej 2000zł, w kazdym normalnym sklepie minimum to 2160, ktos na allegro sprzedaje ale ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie obydwa nie są na matrycy TN, którą wszyscy odradzacie. Kąt widzenia musi być duży, a czas reakcji mały bo monitor będzie używany do multimediów, czyli oglądania filmów i grania oraz rzadziej do surfowania po internecie.

Oczywiście Acer AL2016WS jest na matrycy TN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...