Skocz do zawartości
walker214

Problem Z Obrazem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dziwny problem, szczegolnie widoczny podczas gry w FIFA06 lub PES5. Wystepuje w nich problem ze spowolnieniami obrazu. Nie wiem jak to dokladnie nazwac. W roznych partiach ekranu wystepuja takie spowolnienia. Nie chodzi o szybkosc gry bo to dziala ok, tylko o sam obraz, jego odswiezanie. Instalowalem juz rozne stery do grafiki i ciagle to samo. Jesli ktos mnie rozumie i wie jak rozwiazac ten problem to prosze o pomoc.

Edytowane przez walker214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez cos takiego mam jak gram w NFS i jak jest duzo grafiki. z tego co zauwazylem to spowolnienia te wystepowaly jak laptop lezal np. na lozku a nie czyms stabilnym, albo na kolanach. Jak postawilem go na jakims krzesle lub biurku i spod spodu mial "przewiew" powietrza to spowolnienia sa znikome.

Czyli stwierdzilem ze u mnie jest to sowodowane temperatura jak jest bardzo nagrzany i nie ma przewiewu powietrza to mi spowalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie ma wplywu, tez mam takie cos w nfs w/g mnie za malo ramu i zbyt wolny dysk. Bo nie wiem co wspolnego temperatura, skoro wszystko chodzi na wlasciwym taktowaniu.U mnie jak juz spowalnia to calosc, wiec moze mowimy o 2 roznych rzeczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...