Skocz do zawartości
bartez2

Tagan

Rekomendowane odpowiedzi

bez 2 zdań

 

zastanawiam sie tylko czemu zadajesz te pytannia n-ty raz skoro topiców o tym traktujacych jest całe mnóstwo

 

aby byc pewnym - kiedys bylo n-ty raz pisano zeby nie kupowac Tagany tylko zeby kupowac Topowery - teraz zas pisze zeby kupowac Seasonicy - wiec wole sie kilka razy zapytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczam sie do pytania, dodam ze zasilka bedzie do zestawu z podpisu, plus w przyszlosci wymiana vga na 7800gt, oraz dokupienie nagrywarki dvd, jedynym minusem dla mnie w modelu seasonica s12-380, jest brak mozliwosci odlaczania nieuzywanych kabli, ale chyba rekompensuje to "manager przewodow"...

 

edit: 10 min w goglu i jestem przekonany co do wyboru w 100%, oczywiscie seasonic zagosci w moim kompie ; ]

jest stabilniejszy, wydajniejszy, cichszy i 30zl w kieszeni :), mam nadzieje, ze sa to potwierdzone fakty, a nie "kolorowanie" sprzedajacych

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczam sie do pytania, dodam ze zasilka bedzie do zestawu z podpisu, plus w przyszlosci wymiana vga na 7800gt, oraz dokupienie nagrywarki dvd, jedynym minusem dla mnie w modelu seasonica s12-380, jest brak mozliwosci odlaczania nieuzywanych kabli, ale chyba rekompensuje to "manager przewodow"...

 

co do odlaczanych kabli w Taganie u15 slyszalem ze sa one dosc twarde (sztywne) i nie ukladaja sie za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczam sie do pytania, dodam ze zasilka bedzie do zestawu z podpisu, plus w przyszlosci wymiana vga na 7800gt, oraz dokupienie nagrywarki dvd, jedynym minusem dla mnie w modelu seasonica s12-380, jest brak mozliwosci odlaczania nieuzywanych kabli, ale chyba rekompensuje to "manager przewodow"...

 

edit: 10 min w goglu i jestem przekonany co do wyboru w 100%, oczywiscie seasonic zagosci w moim kompie ; ]

jest stabilniejszy, wydajniejszy, cichszy i 30zl w kieszeni :), mam nadzieje, ze sa to potwierdzone fakty, a nie "kolorowanie" sprzedajacych

Będziesz zadowolony z tego zasilacza :-) Pamiętaj tylko, że jeżeli masz 7800GT ze złączem PCI-E to do Seasonica muisz zaopatrzyć się w coś takiego:

http://zenfist.pl/pID/107.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Obecnie mam zasilacz Chieftec HPC-360-202.

 

Mam zamiar zmodernizować kompa na

 

A643200 + A8NSLIPremium + 7800GTX.

 

Czy mój zasilacz to udźwignie?

 

W przyszłości mam zamiar dokupić drugą kartę 7800GTX i nowy zasilacz.

 

Skoro ma to byś system SLI to czy lepszy będzie

 

Tagan 480W - U22 2Force Series

 

czy

 

Tagan 480W - U15 Easycon Series

 

Czy te dwa wymienione zasilacze poradzą sobie z kompletem 7800GTX 2x? Czy U22 jest lepszy do takiego zastosowania niż inne Tagana?

 

Przeczytałem cały wątek i nie znalazłem odpowiedzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się zapytuję czy Tagan TG430-U15 jest dobry na mój konfig.

 

Abit IS7-G

P4 Northwood 2.8GHz

2 X 512 MB Kingmax PC3200

ASUS V9999/TD (GF 6800)

Seagate Barracuda 120GB

Lite-On 812S, czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin198787

Witam.

Sory, że się wtrącam do tematu ale mam taki problem. Mam zasilacz tagan 380 i mam taki dylemat. Teraz mam go podłączony do gniazdka z bolcem ochronnym i działa ok, ale czy jak podłączył bym go do gniazdka bez bolca to czy zasilacz będzie poprawnie funkcjonował, nie załączą się jakieś zabezpieczenia przez, które nie będzie możliwa praca zasilacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

podepne się do tematu

mam takie pytanie czy Tagan 380 da rade "udżwignąć" taki config :

- X2 - 3800 athlon - podkręcony oczywiscie

- 7600 GT rowniez podkrecony

- 2*512 ramu

- dfi lan party ultra -d

- nagrywarka dvd , karta dzwiekowa sound blaster i ze 3 wentylatory

Da rade ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie podepne pod temat

 

ktora seria Tagana - u22 czy u 15 jest bardziej wydajna, stabilniejsze napiecia pod obciazeniem i mniejszy maja spadek tych napiec pod mocnym obciazeniem ? - chce go zastosowac do procka z serii 9xx gdzie potrzebna jest duza moc na +12V a tym samym stabilna

Powiedcie takze czy w takim przypadku zasilacz powinien pracowac z rozdzielonymi liniami +12 czy polaczonymi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr.Matrin:

Ja mam dwa Tagany U22 480W (jeden od roku, drugi w domu od miesiąca). Pierwszy ciągnął max. Opterona, trzy HDD, nagrywarkę DVD, SCSI+Streamer, 1GB RAM, kartę TV, SB Audigy2, GF 6800LE@16/6, skaner (zasilanie przez USB), parę wentylatorów i nie kucnął ani razu. Drugi jest na tym, co w podpisie i nawet wentylatorów nie słychać - zaraz Benito krzyknie, że pewnie mam coś ze słuchem ;) ale nie jest tak źle - słyszę tylko dysk i nagrywarkę jak pracuje.

Poza tym (już to chyba gdzieś pisałem) nowe U22 różnią się nieco od starych - mają oddzielną, niebieską wtyczkę do zasilania VGA i ogólnie chyba nieco więcej kabli jest. Aha, 12V u mnie na obu ustawione na "Split".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko troszke wykraczajace poza ten temat ale jakos nie wiem gdzie bym mogl go umiescic.

 

"dostalem w ramach gwarancji nowy zasilacz Tagan 380Uo1 ale wczesniej zaopatrzylem sie w zastepczy i mam teraz problem.Czy jesli sprzedam komus ten zasilacz to czy ten ktos moze dostac odemnie gwarancje ktora ja dostalem od firmy w ktorej go zakupiłem?Czy jest to zgodne z prawem i czy gwarancja dalej bedzie mozilwa?.co wazniejsze dla mnie,czy taka transkacja jest bezpiecznie dla mnie jesli daje gwarancje na ktorej sa moje dane?

 

Prosze o wiarygodne dane a nie gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...