Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Bill Gates Cz. Któraś Z Kolei [;

Rekomendowane odpowiedzi

zwęszyl interes ot cała sprawa

opanował już szkoły i urzędy (MS Office ;) ) a teraz to już całkiem przejmie wladze :lol: joke

 

To plaga jest :lol2: Nie było by nic złego w tym że zarabia gdyby jego systemy działały popawnie no ale pojawiły się wcześniej od linuxa, są łatwiejsze w obsłudze od linuxa i bardziej znane od linuxa :/ Ciekawe czy Gates inwestuje w instytucje harytatywne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Gates inwestuje w instytucje harytatywne ?

Charytatywne raczej..

Gdy w 1998 r. Bill Gates przekazał 100 mln dolarów na szczepionki dla dzieci z krajów rozwijających się, zarzucano mu, że próbuje poprawić mocno nadszarpnięty wizerunek Microsoftu. Okazało się, że nie był to tylko kaprys miliardera. W ciągu kilku lat fundacja Billa i Melindy Gatesów - najpotężniejsza prywatna organizacja charytatywna na świecie - wydała ponad 3 mld dolarów na ratowanie zdrowia i życia mieszkańców Trzeciego Świata.

 

"To najlepsza z wszystkich moich inwestycji" - twierdzi Gates

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Gates inwestuje w instytucje harytatywne ?

Tak. Ma wlasna fundacje (albo jego zona, nie pamietam) i co roku przeznacza bodajze pare milionow zielonych na dzialalnosc charytatywna.

 

EDIT: mechl!k, rajdowcu :P

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

NAsz miliarder z 3 swiata ma zalozyc filie swej firmy i ma wylawiac podobnierz talenty. Beda t estowac windowsy czy jakos tak i je poprawiac...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co on tu przyjechał, zobaczyć jak sprzedają się jego tandetne systemy?? (niechcę nikogo obrazić co do sysytemów oczywiście, ale takie są fakty, zresztą sam jestem zkazany na Windowsa :mur: )

Nie rozumie tego typu rozumowania, chyba nam powinno zależeć aby tego typu ludzie (majętni) przybywali do nas i inwestowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwęszyl interes ot cała sprawa

opanował już szkoły i urzędy (MS Office ;) ) a teraz to już całkiem przejmie wladze :lol: joke

 

Napewno?

 

Coś niedawno obiło mi się o uszy że jednolitym formatem wymiany dokumentów między urzędami w Polsce stał się Open Office.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal nie rozumiem tego psioczenia na Windowsa... i MS?

że jakieś blue screeny, itd, to przeszłość swoja droga odpowiednio skonfigurowany 95/98 byl stabilny jak skała, fakt że komuś sie zwieszał...nie czebabylo uzywac przeciez dos był;]

O xp nie mowie bo ktos kto na to nazeka jest albo maniakiem czerwonego kapelusza, albo za*** pesymistą;]

Bill sie dorobił i tyle, a mam wrazenie ze duzo ludzi mu poprostu zazdrości...

Jak LG otwozyło fabryke w Polsce LCD to sie cieszyli wszyscy że nowe miejsca pracy, ale jak BG coś tam zaproponował to juz wielkie oburzenie..:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Poprostu - ktos rzucil haslo Bill Gate(s?) sux i sie zaczelo, ludzie sami juz nie wiedza czemu po nim jada, a mowia "winda ssie" bo kazdy tak mowi :lol:.

Dobrze ze przyjechal do nas, chocby nic nie zrobil, ale zawsze to oznaka ze cos sie polska troche interesuje i powinnismy sie cieszyc a nie...

Btw 100 milionow na szczepionki ;]]]

Moglby on "zasilac" gotowka kazde panstwo na swiecie (lepsze to od pomyslu leppera - dodrukowania pieniedzy :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal nie rozumiem tego psioczenia na Windowsa... i MS?

że jakieś blue screeny, itd, to przeszłość swoja droga odpowiednio skonfigurowany 95/98 byl stabilny jak skała, fakt że komuś sie zwieszał...nie czebabylo uzywac przeciez dos był;]

O xp nie mowie bo ktos kto na to nazeka jest albo maniakiem czerwonego kapelusza, albo za*** pesymistą;]

Bill sie dorobił i tyle, a mam wrazenie ze duzo ludzi mu poprostu zazdrości...

Jak LG otwozyło fabryke w Polsce LCD to sie cieszyli wszyscy że nowe miejsca pracy, ale jak BG coś tam zaproponował to juz wielkie oburzenie..:|

Tez tego nie rozumiem. Pracuje od dwoch lat na XP Pro (bez reinstalki - tylko wgralem SP2) i jeszcze ani razu nie musialem resetowac kompa. Skanuje tylko regularnie softem czyszczacym rejestr i monitoruje antywirem + antyspywarem. Nie wiem skad sie bierze powszechna nienawisc do Gatesa (chyba z zawisci) - ja np. go podziwiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez naleze do tych nie rozumiejacych.. ;]

 

Btw, chyba w TVN był tekst w stylu - do Polski przyjechał człowiek który mógłby zniwelować naszą dziurę budżetową.. ;]

Hehs.. tylko pomyslec ze jeden człowiek może (preznośnie powiedziane) mieć kraj wielkosci Polski.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o działanie windowsa, u mnie xp też działał bez bluescreenów, resetów i spyware.

Tu chodzi tylko o politykę Microsoftu.

swoja droga odpowiednio skonfigurowany 95/98 byl stabilny jak skała

To żart prawda ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehs.. tylko pomyslec ze jeden człowiek może (preznośnie powiedziane) mieć kraj wielkosci Polski.. ;]

Gates moglby dac kazdemu na ŚWIECIE 10 dolcow :blink: :lol:

 

( http://img403.imageshack.us/my.php?image=gates2copy5px.jpg :lol: )

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza to że komputery w naszej szkole są jedynie na MS, nie ma możliwości instalacji Opery, Firefoxa, Thunderbirda, Open Office, nic!! A o Linuksie to możemy zapomnieć. Do kompów dorzucili też nagrywarki DVD, ale oprogrmowania do wypalania nie ma możliwości instalacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze modne sie stalo twierdzenie, ze jak tylko jest problem z kompem to oczywiscie "wina Gatesa i Microsoftu, bo robia taki ch***wy soft".

 

Przy czym glowni narzekacze z reguly maja taki smietnik w systemie, ze az dziw bierze, ze ten komp jeszcze dziala.

 

Sytuacja jak z samochodem - jak sie o niego nie dba, to zacznie stukac, wiecej palic, nie bedzie trzymal obrotow itp. az w koncu zgasnie i juz nei zapali bez totalnego remontu (odpowednik formata w swiecie komputerow). Tylko ciekawe, ze o samochod jakos kazdy dba, a komp ma znosic wszelkie fanaberie i niekompetencje uzytkownikow...

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do produktów Microsoftu to jedyne co głownie można im zarzucić to ich polityka rozpowszechniania produktów, szczególnie oem-ek, co do samych produktów jakie są każdy widzi, co linuxa dlaczego nie jeston tak popularny jak win, moim zdaniem nie tylko dlatego że powstał poźniej jest mniej promowany itp/itd, twierdze że do zastosowań domowych linux jest systemem gorszym, pod którego może jest mniej syfu na sieci, ale który wcale nie jest aż tak stabilny, przynajmniej mnie Mandrake wysypywał się cześciej niż XP :angry: , pozatym system którego interfejs wyglądał gorzej niż win 95 zamulał kompa że aż nie miło, wiem że dla linuxsowców moje argumenty będą śmieszne, ale dla zwykłego użytkownika komputera liczy się wygoda moim zdaniem linux takim systemem nie jest

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Smiesza mnie co niektorzy co tak zawziecie opluwaja Billa, wiekszosc z nich nie dosyc ze ukradlo jego soft i jest zwyklym zlodziejem to nawet tak naprawde nie umie sie obchodzic z wlasnym kompem.Pozatym ktos napisal ze jest "skazany" na windowsa..dostal taka kare ??zmusili go??, kup sobie albo ukradnij inny system i zglowy , nie bedzie debilnego narzekania.

Reasumujac uwazam ze ci wielcy przeciwnicy Billa to zwykli nieudacznicy ktorzy zazdroszcza Billowi osiagniec i majatku , a jaka maja frajde ze umiejszaja jego majatek tak przeciez "sprytnie" go okradajac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Wszyscy na niego psioczą, bo jest najbogatszym człowiekiem na naszej planecie i zwyczajnie, po "Polsku" mu zazdrości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościć kasy ? Śmieszne. Czemu akurat jemu ?

nie jest aż tak stabilny, przynajmniej mnie Mandrake wysypywał się cześciej niż XP :angry: , pozatym system którego interfejs wyglądał gorzej niż win 95 zamulał kompa że aż nie miło

Nie oceniaj Linuksa na podstawie porażki zwanej Mandrake/Mandriva.

Austiacy podpadli Billowi i proszę oto efekty. :)

[joke] Polski rząd dostał ultimatum - albo zdelegalizują Linuksa i OpenOffice, albo następny win będzie miał nazwę kodową Poland (oczywiście Bill ją opatentuje ;)) a wtedy ... [/joke]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec do domowego uzytku winda xp moze i jest lepsza ale tylko dzieki temu ze wiekszosc komercyjnych programow i gier jest napisana pod ten os.

Ludzie ktorzy nie widza jego minusow sa ignorantami.

Po pierwsze stabilnosc - wcale nie jest tak super xp potrafi sie wykrzaczyc jezeli tylko komponenty mu nie podpasuja - ja mam tak u siebie karta tv+ live! + xp = blue screen od czasu do czasu mimo iz wszystkie stery sa m$ certified.

2) dziury w systemie - postaw server www, ftp, poczte na windzie xp nawet po zainstalowaniu servispackow i niech sobie postoji podpiety pod neta - jak nie padnie po kilku dniach to bedzie cud.

3) wirusy - sa tylko pod produkty m$ bo pod linuxem po prostu nie maja prawa bytu - wszystko przez sama filozofie budowy systemu.

4)bezpieczenstwo na stacji lokalnej - nie ma szans tak zabezpieczyc windy zeby ktos inny nie wlamal sie na twoje konto i nie wykradl twoich danych - zabezpieczenia, ntfs na nic sie zdadza jak uzytkownik uruchomi key loggera i uzyska twoje haslo na admina ...

5) polityka ms - tepienie open source, uzaleznianie ludzi od swojego oprogramowania itd ...

 

Jednego nie mozna Bilowi zarzucic - naprawde ma glowe do interesow, i napewno nie jest glupim czlowiekiem, a jego os to fenomen ktory pomimo wielu brakow znajduje ciagle rzesze fanow, no ale z drugiej strony zmus ktoregos 13-20 latka zeby siedzial na systemie na ktorym nie pojdzie najnowszy half life czy nfs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...