Skocz do zawartości
MaSTaH

Jak jest z podkrecaniem na ECS?

Mam zmienic plyte na k7s5a czy zostac przy k7vza v3.0 ?  

  1. 1. Mam zmienic plyte na k7s5a czy zostac przy k7vza v3.0 ?

    • zmien na k7s5a
      11
    • zostan przy k7vza v3.0
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za pamiec chlopaki :D

TAK dawno dalem ten post ze prawie o nim zapomnialem 8O

A tak wogule to teraz bede sobie zmienial proca na Athlona XP 1700+ lub cos w tym stylu i niewiem czy na (jednak niezmienilem :) ale ciagle moge bo qmpel bez problemu sie zgodzi) k7vza mi podejdzie.

Pisze mi ze mam magistrale 133 ale cos w sklepie niebyli tego pewni czy to bedzie dzialac. A moze tylko update biosu wystarczy?

A jak nie to zmienie ta plyte i ta epopeja sie skonczy ;)

Ma ktos podobna sytuacje or sth?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też chyba jakiś cud :wink:  xp1700+@2000+ na ECS K7S5A

bo na niej nie da się podkręcać :wink:  :D

k7vza v3; infineon 256sd i 1,7+@2+@150FSB wiecej nieidzie - chyba za male napiecie v-core (nominalne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem K7VZA i faktycznie była stabilna(prawie zawsze), ale na K7S5A łatwiej coś wykręcić(Cheepbios-czy jakoś tak, no i ptosty V-mod) i AXP+DDR napewno=większa wydajność.

Patrz podpis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle płyty Esc są jakieś lipne

miałęm taką jak w opisie na 1 dzień i wiele nie zrobiłem

100 mhz tylko wyciągnąłem

jak kupować płyte to z daleka od esc

NO ale wracając do tematu to lepsza chyba jest

ESC K7spa (żadnej nie polecam)ale jeśli wybrać to tą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

troche puzno sie odzywam i pewnie juz zamieniles sie z kumpelm ale jak widac ponizej mozliwosci o/c na tej plycie sa mozliwe, jedyne co mozna zarzucic plyta tej marki to brak regulacji mnoznika (no ale ta cena !!!). na obydwie plyty mozesz pakowac athlony xp, jednak jak bardzo ci zalezy na wymianie ddrow na sdramy to lepiej sie zamien bo jak mowia inni athlon xp lepiej chodzi na ddr niz na sdr choc ja przyznam szczerze nie widzilem tak duzej roznicy a skoro nie widac roznicy to po co przeplacac :-), no ale wybor nalezy do ciebie, ja osobiscie bez doplaty bym sie zamienil ale jesli musial bym cos doplacac to juz bym sie zastanawial. A i jeszcze jedno do tej plyty musisz zapodac bios w wersji 3.6a zeby widzial axp.

pzdr

Lukas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niejest zapuzno :)

Jeszcze niekupilem proca - sesja sie zbliza i juz poprawki mam :(

A plyte moge zamienic za piwo :)

Natomiast hodzilo mi poprostu oto czy bezproblemowo Athlon XP hodzi na k7vza (na standardowym biosie? wam hodzi z axp?? )

Na ddr narazie sie nieszarpie - jak spadna ceny to wtedy moze pomysle o zmianie plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...