Skocz do zawartości
adamlen

[dysk]samsung 80gb Problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu mialem w kompie restarty na poczatku raz na tydzien albo radziej ale potem raz dwa razy dzinnie wiec postanowiłem wymienic zasilacz.Zmienilem Codegena 350 na FORTRON 350MDN i powinno byc dobrze powinno bo nie jest. Restarty są bez zmian więc to nei wina zasilacza.Pomyślałem więc że może to dysk pada bo juz rok temu jak go kupilem to jakies trzaski mial jakby zwalniał ale nic sie nie robiło, natomiast teraz przed restartem jest wlasnie takie stuk jakby w dysku i reset. I tak sie zastanawiam jak sprawdzic czy to rzeczywiscie dysk najlepiej wlozyc inny ale nie mam takiej możliwosci narazie. Chcialbym sie dowiedziec czy to dysk i oddac na gwarancje najlepiej.

 

Raport SMART z programu EVEREST

Dołączona grafika

Edytowane przez adamlen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręcałem procka na 1900Mhz ale na nie podkręconym też tak było. A ten stuk przed restartem to normalne?

ten stuk jest normalny, a raport SMART nie wskazuje na problem z dyskiem (zrób jeszcze długi test HDTech i podaj wynik)

sprawdź programem prime95 czy nie masz problemu z niestabilnosci pamięci, procesora, ...

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak puściłem Prime na standarowych ustawieniach procka to Prime chodził przez kilka godzin, dziwne bo restarty mialem na podkreconym i na nie odkreconym tem procka była max jakies 54*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...