Skocz do zawartości
Gość Rocca

Soki ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rocca

Kiedyś widziałem reklamę w telewizji, dopiero teraz sięgnąłem po soczki marki jupi... Właśnie piję soczek z owoców z ogrodu. KOZAK 8-O :!:

Co sądzicie o tych soczkach? :>

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

grobel, te soki to inna bajka :> zgodze sie, ze kubus i tymbark, ale jablko-winogrono to kozackie soczki, ale jupi to cos innego, swiezego :> jupi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest tytuł tematu? Tymbark? Costa? ;)

BTW, zmieniłem nazwę tematu :)

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze Tymbarki to NAPOJE a nie SOKI.

True, true ;]

Ja najbardziej lubie PYCHOLANDIE z Biedronki :P Kubusie i te inne markowe mi nie wchodza jakos.

Z Jupi, to przed chwila wlasnie pilem jakas multiwitamine. Nie przepadam za tym specjalnie, bo niegazowane ;P

Ale to sie juz do sokow nie zailcza, wiec koncze ;>

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

em aj pro ?;]

nei [;

 

btw. piłem niedawno jakiś kartonowy noname z biedronki :> nawet dobre :> tylko ile oni biedronek musieli wykorzystać by zrobić ten sok :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Tymbark ROX :D zwłaszcza Jablko - mięta

 

a jeśli ktoś sie czepi że to napoje to polecam jeszcze Qbusia z bananem,jabłkiem i pomarancza bodajże B)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie tymbarki roxuja:> Nie wiem jak oni osiagaja taki smak (podejrzewam, ze tam jest wiecej chemii niz soku wlasciwego :lol: ) ale nie mozna narzekac:> Kubuś pioziomkowy tez syci;]

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha domowe soki wymiatają: porzeczkowe (czarna, czerwona), truskawkowe, wiśniowe, malinowe, jabłkowe, gruszkowe, winogronowe, czasem mandarynkowe (ale to juz jak sa w promocji w jakims hipermarkecie) - na ten rok wyszło około 120 butelek takich jak te po Pysiach. Zostało już mniej niż połowa. Mówię wam taki soki można pić litrami (oczywiście trzeba rozcieńczyć :))

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...