Skocz do zawartości
Gość Rocca

Soki ;]

Rekomendowane odpowiedzi

kocham grapefruita

przez wszystich znajomych uwazany jestem za dziwaka :P

przynajmniej nie zwraca sie tak szybko jak pomaranczka

czarna pozeczka i owszem

do trunkow lubie takze zwykla mineralke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak wam - do tej pory piłem tylko Tymbarki Jabłko-Mięte, bądź tak zwane "Multiwitaminy". Wszystko jedno jakiej firmy - Costa, Garden - cokolwiek.

 

Tak było do czasu, aż zawitałem do Biedronki, po coś do picia. Soki są takie jak barszcz, często wyprodukowane przez Hortex, dla Biedronki. W smaku są super, nie czuje różnicy między takim sokiem a Tymbarkiem (Jabłko-Mięta) - a cena dużo niższa. Polecam stestować wszystkim!

 

Oprócz tego sycą wszelkie marchewkowo-jakieś. Też w Biedronce - Vitaminella. Za litr soku w szkle płacę 2.19. Dobra cena - a soczek syci i jest mega dobry no i zdrowy. Przestałem kupować Kubusie i inne firmowe, skoro no-name jest tańszy prawie 2x a ja nie czuje różnicy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten unquick faktycznie musi być dobry skoro tyle osób mi go polecało. Nie wyobrażam sobie tego smaku z chemii ,ale skoro taki dobry to chyba sprobuję. Ciekawe gdzie go można dostać we Wrocku.

 

na allegro jedynie. Był kiedyś w Makro i Auchanach. Ale teraz nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedziecie sie kiedys chcieli napic prawdziwego soku i bedziecie po za granicami PL to sprobujcie sobie innocent

klik

 

co prawda jest cholernie drogi - 1l ok 4euro, ale to prawdziwy przecier z owocow, mozna na tych sokach jechac nic nie jedzac, jak wyciagniesz z lodowki do temp. pokojowej na kilka godzin to jest po soku - po prostu fermentuje, jest tak naturalny, w zyciu nie pilem czegos lepszego :-P

 

wlasnie wcinam tego, pycha :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...