Skocz do zawartości
Muflon

Gwarancja Na Obudowe. Moj Acer 4101 Wlmi - Male Problemy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nikomu nie "panuje", to i mnie nie trzeba ;)

 

Proponuje skonczyc watek motywow stojacych za takimi a nie innymi wypowiedziami i decyzjami, bo do niczego nas to nie zaprowadzi - co najwyzej do pyskowki.

 

Wracajac do tematu: orientowales sie, ile Cie wyniesie naprawa tego zawiasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ta cala afera jest wyolbrzymiona. Z tych fotek widac ze problematyczne obudowki juz praktycznie nie wystepuja na rynku, jesli nawet byly jakies problemy to tyczyl sie starszych obodw z tymi zewnetrznymi zawiasami. Obecnie na rynku sa takie jak pokazuje aceraspire w 3 poscie, chyba tyczy sie to juz wiekszosci oferowanych na runku acerow. Na te zdaje sie jeszcze nikt nie narzekal.

Edytowane przez marioking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych fotek widac ze problematyczne obudowki juz praktycznie nie wystepuja na rynku, jesli nawet byly jakies problemy to tyczyl sie starszych obodw z tymi zewnetrznymi zawiasami. Obecnie na rynku sa takie jak pokazuje aceraspire w 3 poscie, chyba tyczy sie to juz wiekszosci oferowanych na runku acerow. Na te zdaje sie jeszcze nikt nie narzekal.

Stare obudówki występują ciągle w nowych TravelMate'ach <_<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Szanowny Panie

 

Nie stwierdziliśmy znaczącej ilości przypadków uszkodzeń pokryw paneli

LCD. Zdarzają się pojedyńcze przypadki tego typu uszkodzeń, ale

są zwykle konsekwencją sposobu uzytkowania sprzętu, prawie nigdy jako wada

materiałowa. "

 

To odpowiedź firmy Acer ( nie serwisu ) . A więc jeśli komuś coś pękło w Acerze to wynika że to z jego winy . Na przyszłość będę wiedział żeby nie otwierać i zamykać mojego Acer Aspire częściej niż raz w tygodniu . Po prostu laptop ma stać na biurku i tyle , broń boże przenosić go gdzieś . Od przenoszenia są komputery przenośne typu laptop lub notebook .

 

A tu odpowiedź z serwisu odnośnie ceny tego plastiku :

 

" Witam!

 

ACER ASPIRE 1690 COVER 60.A27V7.003 COVER.LCD.15.4".W/LGO+ANT

Cena netto: 32 EUR

Dosteność: ok.21 dni "

 

A więc ten plastik kosztuje około 140zł .

Edytowane przez rafibydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że to u nich standardowa procedura. Mnie napisali w ekspertyzie 1 z 3 powodow reklamacji :

 

obudowy uszkodzone mechanicznie naprawa poza gwarancja koszt czesci 60.T72V7.002 COVER.LOWER.W/SPEAKER 35EUR+VAT 60.T72V7.001 COVER.UPPER.W/LIP.ASSY 55EUR+VAT koszt wymiany przy wymianieplyty glownej zawarty w kwocie 0PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Ja też miłem Acerka z pękniętą obudową - Acer 4101 Wlmi. (aktualnie cała po wymianie). Przed oddaniem do serwisu ....myślę sobie poczytam, przeglądałem forum, strach mnie obleciał, że będę musiał oddać swojego kompa . Jednak co .....oddałem.

Miłe zaskoczenie - wszystko poszło ładnie prosto i w miarę szybko.. Co prawda otrzymałem info jak raz dzwoniłem (tu znów - bez większych kłopotów) - słynne czekamy na części. Ale przyszły bez kłopotu

Tak się zastanawiam - kto im dostarcza części?? ACER??

Ponoć jest jakiś inny serwis - Czechy. Jakoś nie widzi mi się wysyłać tak daleko kompa. Ja osobiście nie mam powodów do narzekań.

 

aaaaaa sporo było informacji na temat porysowanych obudów itd zwróciłem na to uwagę, ale zanim kazałem kobicie wpisać ze jest nowa bez rys ona już to zrobiła i zaklajstrowała obudowę folią zabezpieczającą.

Większych doświadczeń nie mam - i mam nadzieje, że miał już serwisem nie będę - chodz są pozytywne.

 

Pozdrawiam

wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...