Skocz do zawartości
Gość jacekm9

Dziadostwo Made In Fujitsu-siemens

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jacekm9

moze ktos wie jak podkrecic ten syf amilo3438g konkretnie grafike ale proca i pamiatki tez by sie przydalo z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos wie jak podkrecic ten syf amilo3438g konkretnie grafike ale proca i pamiatki tez by sie przydalo z gory dziekuje

A co ty tu jeszcze chcesz podkrecac?? Przecierz masz juz 2ghz, geforca 6800 i jeszcze ci malo????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga marioking - sam bym tego lepiej nie ujal.

Ledwo kupil lapcia to juz podkreca i nazywa go syfem przez wlasna nieudolnosc i brak wiedzy :mur:

Gdyby ten laptop mial nogi to juz by dawno s_p_i_e_r_d_o_l_i_l od takiego wlasciciela.

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekm9

o o chyba trafilem na forum baranow niedosc ze nic nie wiedza a klapia ryjem laptop nie jes nowy i za te pieniadze co za niego dalem moge sobie po eksperymentowac a ze niewiem jak to zrobic w laptopie totezbzalogowalem sie na forum gdzie wiekszosc to frajezy bez pojecia zwracam sie do normalnych ludzi o pomoc moze wie ktos jak to dziadostwo podkrecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekm9

kolejny frajer czy na tym forum niema normalnych ludzi?

 

moze zaczne tak forum na ktorym zamiast odpoiedzi uzyskuje sie obraze a na prosbe odpowiada sie chamstwem mialem prawo i obowiazek nazwac tak jak nazwalem ale licze na to ze sa jeszcz normalni ludzie na tym forum i chetnie bym wymienil doswiadczenia z nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny frajer czy na tym forum niema normalnych ludzi?

 

moze zaczne tak forum na ktorym zamiast odpoiedzi uzyskuje sie obraze a na prosbe odpowiada sie chamstwem mialem prawo i obowiazek nazwac tak jak nazwalem ale licze na to ze sa jeszcz normalni ludzie na tym forum i chetnie bym wymienil doswiadczenia z nimi

Nie będę z tobą dłużej konwersował ponieważ egzystujesz w dołku intelektualnym, a koliduje to z moją percepcją założeń. Dlatego NARA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny frajer czy na tym forum niema normalnych ludzi?

 

moze zaczne tak forum na ktorym zamiast odpoiedzi uzyskuje sie obraze a na prosbe odpowiada sie chamstwem mialem prawo i obowiazek nazwac tak jak nazwalem ale licze na to ze sa jeszcz normalni ludzie na tym forum i chetnie bym wymienil doswiadczenia z nimi

Jeżeli czekaz na jakąś poradę to może pochamuj na chwilę złe emocje, napisz coś literackim językiem (a nie wyzwiskami itp) i poczekaj cierpliwie na odpowiedzi

 

 

"Hej, stado baranów, kto wie jak podręcić ten syf FS?"

 

"Moglibyście mi pomóc mam problem z podkręcaniem mojego laptopa?"

 

Na które pytanie wolałbyś odpowiedzieć?

 

ps, taki mały OT

 

 

edit do postu niżej

 

wiesz co poprostu brak słów, a Ty liczysz że ktoś Ci pomoże...

Edytowane przez roodin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekm9

no to jest gozej jak myslalem niedosc ze frajerzy barany to jeszcze domorosli intelektualisci a ja wyczytalem ze to forum jest dla uzytkownikow laptopow(i nie tylko)nic nie pisze ze nie wolno zadawac pytan na temat zato pisze ze niewolno ublizac nikomu na forum (regulamin)dlatego mam pytanie do opiekunow forum dlaczego mimo tego ze to jest nie pierwszy raz ze wyzej wymienione osoby ublizaja na forum nie reaguja

 

 

masz racje roodin jak najbardziej sie z toba zgodze ale prosze ci zerknij na temat i opis i sam powiedz czy widzisz tam choc przecinek obrazajacy kogokolwiek a jak tak jest w co watpie to najmocniej przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest gozej jak myslalem niedosc ze frajerzy barany to jeszcze domorosli intelektualisci a ja wyczytalem ze to forum jest dla uzytkownikow laptopow(i nie tylko)nic nie pisze ze nie wolno zadawac pytan na temat zato pisze ze niewolno ublizac nikomu na forum (regulamin)dlatego mam pytanie do opiekunow forum dlaczego mimo tego ze to jest nie pierwszy raz ze wyzej wymienione osoby ublizaja na forum nie reaguja

masz racje roodin jak najbardziej sie z toba zgodze ale prosze ci zerknij na temat i opis i sam powiedz czy widzisz tam choc przecinek obrazajacy kogokolwiek a jak tak jest w co watpie to najmocniej przepraszam

frajera i barana znajdz sobie w domu. Jak ci sie nie podoba to W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J !! Nikt Cie tutaj na sile nie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekm9

o intelektualista po pierwsze nigdy nikogo nie obrazilem po drugie jak ktos mnie obraza to reaguje w wlasciwy sposob takie sa moje zasady a co do twoich nazywajac cie intelektualista obrazilem prawdziwych za co te grope przepraszam nadomiar zlego kazesz mi spadac ciekaw jestem czy powiedzialbys mito w twarz po trzecie rzekomo jestes za glupi zeby z normalnymi rozmawiac naprawde nie rozumiem kopiesz sie w zeznaniach

 

nastepna cita udezylem w stol a nozyce sie odezwaly

 

mam na mysli panienke opseldo maziboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o intelektualista po pierwsze nigdy nikogo nie obrazilem po drugie jak ktos mnie obraza to reaguje w wlasciwy sposob takie sa moje zasady a co do twoich nazywajac cie intelektualista obrazilem prawdziwych za co te grope przepraszam nadomiar zlego kazesz mi spadac ciekaw jestem czy powiedzialbys mito w twarz po trzecie rzekomo jestes za glupi zeby z normalnymi rozmawiac naprawde nie rozumiem kopiesz sie w zeznaniach

szkoda, że do lapotopa nie dodawali słownika ortograficznego.

Piszesz ze nikogo nie obraziles ? :lol: :lol:

no to jest gozej jak myslalem niedosc ze frajerzy barany to jeszcze domorosli intelektualisci

a to co jest ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekm9

straszna tragedia no nic sie nie mylilem jest dokladnie tak jakpisze a moderatozy nie reaguja no no pierwszy raz jestem na tkim forum ale napewno nie ostatni podoba mi sie tyle kurew naraz w jednym miejscu suuuuper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszna tragedia no nic sie nie mylilem jest dokladnie tak jakpisze a moderatozy nie reaguja no no pierwszy raz jestem na tkim forum ale napewno nie ostatni podoba mi sie tyle kurew naraz w jednym miejscu suuuuper

Poskarż się im. Tylko szybciutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekm9

moze tobie slownik jest potrzebny bo mnie nie a to jest odpowiedz do ludzi ktorzy mnie obrazili ale najwyrazniej pare godzin korepetycji z czytania by ci sie przydalo i jeszcze razpowtazam JAK SA NORMALNI NA TYM FORUM TO CHCIALBYM Z NIMI WYMIENIC SIE DOSWIADCZENIAMI Z GORY DZIEKUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze tobie slownik jest potrzebny bo mnie nie a to jest odpowiedz do ludzi ktorzy mnie obrazili ale najwyrazniej pare godzin korepetycji z czytania by ci sie przydalo i jeszcze razpowtazam JAK SA NORMALNI NA TYM FORUM TO CHCIALBYM Z NIMI WYMIENIC SIE DOSWIADCZENIAMI Z GORY DZIEKUJE

:dontfeedtrolls:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekm9

a jedyna wasza odpowiedzia na moje pytanie jest zgloscie go na bana hehehehehehehehehhehehe boze ja juz wiem czemu w moim kraju jest jak jest super znawcy tematu hehe jolopy i beztalecia muzg macie poto zeby wazyc 1.5 kilo wiecej a moderatorom dziekuje za wykazanie sie sprawnoscia w uciszniu ludzi ktorzy maja racje a moze fs placi im zeby nie bylo tego ypu duskusji na forum niech zyje niewola slowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekm9

a ja dzis sprawdze czy legalne jest usuwanie wypowiedzi ludzi ktorzy maja racje a zachowywanie wypowiedzi jolopow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jacekm9

swoja droga poczekam moze sie znajdzie ktos normalny z tym ze normalny a nie podajacy sie za normalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos wie jak podkrecic ten syf amilo3438g konkretnie grafike ale proca i pamiatki tez by sie przydalo z gory dziekuje

NIe mam tego lapka ... ale co do karty graficznej to spróbuj poszukać pod tym linkiem

 

http://www.notebookforums.com/showthread.p...de+overclocking

 

Jest tam o Twojej karcie graficznej, jeżeli angielski nie będzie przeszkodą...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sprawdz, szczegolnie punkty dotyczace obrazania i klniecia. 8 godzin na forum i juz nachapales 30% ostrzezen, musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem (chociaz w sumie to bylo przyjemne dodac te 10%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...